Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Originalios dovanos Zknen

(1)
Zknen originalios dovanos - aukštos kokybės ir draugiškos kainos garantija. Parduotuvėje turime daugiau nei 1 modelių. Zknen originalios dovanos mėgstamas mūsų klientų pasirinkimas. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Zknen modelį.
Rodyti daugiau

Originalios dovanos – puikus būdas išskirtinai pasveikinti brangų žmogų

Labai dažnai savęs klausiame: ką padovanoti brangiam žmogui, kad jis tikrai apsidžiaugtų ir būtų ilgai nustebintas, gauta dovana? Dažniausiai, rinkdami dovanas padarome daug klaidų. Blogai jas pateikiame, perkame skubotai ir neapgalvotai, neatsižvelgę į kitus galimus pasirinkimus. Tačiau, vien tai, kad sunku nuspręsti ar trūksta idėjų ką padovanoti, nereiškia, kad žmogus turi likti nepasveikintas. Jei nenorite padovanoti atsitiktinio daikto, atmestinos dovanos, naudinga į dovaną žvelgti originaliai. Originalios dovanos yra tos, kurios ne tik nustebina, bet ir ilgam palieka neišdildomus įspūdžius. Jos leidžia žmogui pasijausti ypatingai ir padeda sukurti dar geresnę ir išskirtinesnę atmosferą.

Kaip tinkamai išrinkti originalią dovaną?

Prieš renkant bet kokią, kalėdinę, gimtadienio, jubiliejaus ar kitos svarbios progos dovaną, labai svarbu tinkamai ją apgalvoti. Net jei ir galvojate, kad geriau padovanoti bet kokią nei jokios dovanos yra geriau, pagalvokite dar kartą. Daugelis žmonių, puikiai jaučia ir supranta, kada dovanota dovana buvo išrinkta atsitiktinai ir atmestinai, o kada ji buvo iki smulkmenų apgalvota. Dažnu atveju, geriau padovanoti nedidelę, nebrangią, bet labai asmenišką ir sentimentalią dovaną, nei bereikalingą daiktą. Tokiu atveju, kai pritrūksta idėjų kaip nustebinti žmogų Kalėdų, gimtadienio ar kitos šventės progą, naudinga rinktis originalias dovanas, kurios tikrai bus išskirtinės ir įsimins ilgam.

Rinkdami originalią dovaną, nepamirškite pagalvoti ir apie jos praktiškumą ir panaudojimą. Juk labai svarbu, kad žmogus būtų ne tik nustebintas, bet ir galėtų praktiškai panaudoti jūsų padovanotą dovaną. Rinkdami dovaną pagalvokite apie žmogaus pomėgius. Pavyzdžiui, originalia, bet praktiška dovana verslo direktoriui, Boso dienai gali tapti kokybiška darbo knyga ar personalizuotas, originalus puodelis su šmaikščiu užrašu. Draugei, kuri domisi grožiu, originalia ir praktiška gimtadienio dovana gali tapti vardinė kosmetinė.

Stenkitės suasmeninti dovaną. Ieškokite tokios dovanos, kuri ne tik patiktų gavėjui, bet turėtų ir simbolinę, asmeninę reikšmę. Pavyzdžiui, draugui ar šeimos nariui gyvenančiam užsienyje galite padovanoti originalias dovanas primenančias tėvynę. Puikiu pasirinkimu taps lietuviškos, mūsų šalies kūrėjų skurtos dovanos – džemperiai su užrašu „Lietuva“ ar marškinėliai su šalies herbo spauda. Šaunia ir išskirtine gali tapti ir valgomos dovanos iš Lietuvos. Į dėžę galite sudėti žmogaus mėgstamiausius, lietuviškus saldumynus, užkandžius, kurie primins tėvynę ir leis jaustis ypatingai ir sentimentaliai.

Atsižvelkite į tai, kokia proga bus dovanojama dovana. Pavyzdžiui, kalėdinės dovanos turėtų būti ne tik originalios, bet ir skleidžiančios jaukumą ir šilumą. Tai gali būti originalios kojinės draugui ar senai svajotas buitinės technikos prietaisas tėvams. Jei ieškote dovanos draugui ar šeimos nariui 18 gimtadienio proga, puikiai tiks originalios ir linksmos dovanos. Galbūt gimtadienininką nustebins džemperis ar marškinėliai su jūsų nuotrauka, šmaikščiu paveikslėliu ar užrašu apie pilnametystę. Jubiliejaus, pavyzdžiui, 40-mečio ar 50-mečio proga, galite šeimos narį ar draugą pasveikinti originaliomis, išgraviruotomis dovanomis. Tai gali būti personalizuotų stikliukų ar bokalų rinkinys arba vyno reikmenys tėvams. Puikia linksma, bet įsimintina dovana draugui gali tapti ir įvairios fotodovanos. Jei ieškote originalios dovanos porai, pavyzdžiui, sukaktuvių ar Valentino dienos proga, šaunus būdas juos pasveikinti vienodais marškinėliais ar džemperiais su spauda, originaliais, personalizuotais raktų pakabukais.

Norint originaliai pasveikinti artimą žmogų, naudinga nepamiršti ir originalaus dovanos pateikimo. Dovanos įpakavimas ir pateikimas yra pirmasis dalykas, į kurį žmogus atkreipia dėmesį, todėl, taip pat, turite galvoti originaliai. Pavyzdžiui, įpakuokite dovaną į išskirtinę dovanų dėžutę arba dėžutę pripildykite saldumynais ar užkandžiais.

Originalios dovanos – platus pasirinkimas perkant internetu

Nežinote ką padovanoti artimam ir brangiam žmogui artėjančios, svarbios šventės proga? Puikiu pasirinkimu gali tapti originalios dovanos, kurios ne tik nustebins, bet ir ilgam paliks neišdildomus atsiminimus bei leis žmogui jaustis ypatingai. Siūlome didelį, įvairių originalių dovanų asortimentą internetu, už prieinamą kainą. Akcijų metu, norimas ir patinkančias originalias dovanas galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Originalios dovanos Zknen - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-5 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Originalios dovanos Zknen kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Originalios dovanos Zknen kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Originalios dovanos Zknen kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 694 prekes, o kainos prasideda nuo 0.25 Eur