Nešiojamo kompiuterio baterija ACER UM08A31, 5200mAh, Extra Digital Advanced

(Prekės kodas: 10574886) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
36,67
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
1 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
10574886

Extra Digital Advanced nešiojamų kompiuterių ličio jonų baterijos atveria naujas Jūsų įrenginių mobilumo bei panaudojimo galimybes. Šios serijos baterijos pagamintos naudojant naujus, aukštos kokybės ir subalansuotų parametrų įkraunamus SAMSUNG elementus, kurie užtikrina maksimaliai ilgą baterijos gyvavimo trukmę bei didžiausią jos talpą. Šiose baterijose nepasireiškia "atminties efektas", todėl jos gali būti įkraunamos bet kuriuo vartotojui patogiu metu.

Baterijose naudojami unikalūs mikrokontroleriai, kurie:
- Saugo bateriją nuo perkrovimo, perkaitimo ir užsiliepsnojimo;
- Optimaliai parenka išsikrovimo parametrus siekiant maksimaliai išnaudoti baterijos talpą;
- Užtikrina įrenginio saugumą tiek intensyvaus apkrovimo metu, tiek budėjimo režime.

Baterija tinka šiems ACER kompiuterių modeliams:
Aspire One 10.1 (juodas).
Aspire One 571.
Aspire One 8.9” (juodas).
Aspire One A110-1691.
Aspire One A110-1698.
Aspire One A110-1722.
Aspire One A110-1812.
Aspire One A110-1948.
Aspire One A110-Ab.
Aspire One A110-Ac.
Aspire One A110-AGb.
Aspire One A110-AGc.
Aspire One A110-Bb.
Aspire One A110-Bc.
Aspire One A110-BGb.
Aspire one A110L blau.
Aspire one A110X Black Edition.
Aspire One A150-1049.
Aspire One A150-1249.
Aspire One A150-1382.
Aspire One A150-1447.
Aspire One A150-1493.
Aspire One A150-1532.
Aspire One A150-1570.
Aspire One A150-1983.
Aspire One A150-Ab.
Aspire One A150-Ac.
Aspire One A150-Bb.
Aspire One A150-Bb1.
Aspire One A150-Bbdom.
Aspire One A150-Bc.
Aspire One A150-Bc1.
Aspire One A150-Bcdom.
Aspire One A150-BGb.
Aspire One A150-BGc.
Aspire One A150-Bk.
Aspire One A150-Bk1.
Aspire One A150-Bkdom.
Aspire One A150-Bp1.
Aspire One A150-Bpdom.
Aspire One A150-Bwdom.
Aspire one A150L blau.
Aspire one A150X blau.
Aspire One D150-1044.
Aspire One D150-1125.
Aspire One D150-1165.
Aspire One D150-1197.
Aspire One D150-1322.
Aspire One D150-1462.
Aspire One D150-1577.
Aspire One D150-1587.
Aspire One D150-1606.
Aspire One D150-1647.
Aspire One D150-1860.
Aspire One D150-1920.
Aspire One D150-1B.
Aspire One D150-1Bk.
Aspire One D150-1Br.
Aspire One D150-Bb73.
Aspire One D150-Bbdom.
Aspire One D150-Bk73.
Aspire One D150-Bkdom.
Aspire One D150-Br73.
Aspire One D150-Brdom.
Aspire One D150-Bw73.
Aspire One D150-Bwdom.
Aspire One D250-1026.
Aspire One D250-1042.
Aspire One D250-1116.
Aspire One D250-1151.
Aspire One D250-1165.
Aspire One D250-1185.
Aspire One D250-1610.
Aspire One D250-1924.
Aspire One D250-1990.
Aspire One D250-1Bb.
Aspire One D250-1Br.
Aspire One D250-Bb18.
Aspire One D250-Bb83.
Aspire One D250-Bb83F.
Aspire One D250-Bk18.
Aspire One D250-Bk83.
Aspire One D250-Bk83F.
Aspire One D250-Bp83.
Aspire One D250-Br18.
Aspire One D250-Br83.
Aspire One D250-Br83F.
Aspire One D250-Bw18.
Aspire One D250-Bw83.
Aspire One D250-Bw83F.
Aspire One P531h.
Aspire One P531h-1766.
Aspire One P531h-1791.
Aspire One P531h-1Bk.
Aspire One Pro 531.
Aspire One Pro 531f-2G64Bk.
Aspire One Pro 531h.
Aspire One Pro 531h-06k.
Aspire One Pro 531h-0Bk.
Aspire One Pro 531h-1G16Bk.
Aspire One Pro 531h-1G25Bk.
Aspire One Pro 531h-2G25Bk.
Aspire One Pro 531h-HD11.
Aspire One Pro 531h-HD11DOM.
Aspire One Pro 531h-SS11.
Aspire One Pro 531h-SS11DOM.
Aspire one ZG5.

Baterija tinka šiems GATEWAY kompiuterių modeliams:
LT1001J
LT2000

Baterija tinkama naudoti vietoje šių orginalių ACER baterijų modelių:

LC.BTP00.017.
LC.BTP00.043.
LC.BTP00.046.
UM08A31.
UM08A32.
UM08A51.
UM08A52.
UM08A71.
UM08A72.
UM08A73.
UM08A74.
UM08B31.
UM08B32.
UM08B52.
UM08B71.
UM08B72.
UM08B73.
UM08B74.


Baterija tinkama naudoti vietoje šių orginalių GATEWAY baterijų modelių:

UM08A31.
UM08A73.


Techniniai duomenys:
Talpa: 5200mAh
Elemento tipas: Li-ion
Įtampa: 11.1 V
Spalva: Juoda

Svarbi informacija!
Netinkamas baterijas ir akumuliatorius meskite į tam skirtas specialias talpas, kurios yra paženklintos baterijų ir/ar/akumuliatorių surinkimo ženklu.

Pastabos: suderinamų baterijų bei kompiuterių sąrašas gali būti ne pilnas. Esant abejonėms, visada kreipkitės į konsultantą.

Garantija: 9 mėn.

Gamintojas: Extra Digital
Gamintojas
Extra digital
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Baterijos našumas yra vienas svarbiausių elementų, kurie turi įtakos nešiojamo kompiuterio funkcionalumui. Nešiojamo kompiuterio baterijos veikimo laikas ypatingai svarbus asmenims, kurie dažnai naudojasi nešiojamu kompiuteriu ten, kur yra ribotos galimybės turėti prieigą prie elektros lizdo. Varle.lt kompiuterinės technikos specialistų teigimu, po maždaug 3 metų nuo kompiuterio įsigijimo vertėtų pakeisti jo bateriją. Kodėl? Dažniausias tokio poreikio požymis yra trumpesnis autonominio veikimo laikas, kurį gali lemti daug veiksnių. Kuo vadovautis renkantis bateriją nešiojamam kompiuteriui? Pataria Varle.lt kompiuterinės technikos specialistai.

Pakaitinė ar originali baterija?

Naujo kompiuterio baterija vidutiniškai užtikrina apie 3–6 val., ultra mobilios klasės – iki 15 val. autonominio veikimo, tačiau po kelių metų tai gali būti vos kelios minutės ir tokiu būdu nešiojamas kompiuteris tampa stacionariu. Pasak Varle.lt specialistų, baterijos veikimo trukmė gali priklausyti nuo kelių veiksnių, pavyzdžiui: akumuliaroriaus tipo, eksploatacijos sąlygų ir energijos taupymo nustatymų naudojimo. Tačiau anksčiau ar vėliau atsiranda neišvengiamas poreikis pakeisti nešiojamo kompiuterio bateriją. Tokiais atvejais ko gero daugelis svarsto: pirkti naują, originalią bateriją ar rinktis pakaitinę?

Kodėl verta rinktis originalią bateriją nešiojamam kompiuteriui?

Be abejonės, saugiausias sprendimas – naujos originalios gamintojo baterijos įsigijimas. Tokiu atveju galima turėti garantiją, kad baterija veiks taip pat našiai, kaip naujai įsigytame nešiojamame kompiuteryje. Be to, reikėtų turėti omenyje ...

Skaityti daugiau
Atsiliepimai
Panašios prekės

 
Prekė išparduota ()
Notebook baterija, Extra Digital Advanced, HP OA04, 2600mAh - Nešiojamų kompiuterių baterijos

Notebook baterija, Extra Digital Advanced, HP OA04, 2600mAh

 
45,89
-20 %
36,49 2-4 d. d.
(0)

 
Prekė išparduota ()