Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
LEGO® Kalėdinė stalo puošmena 40743
LEGO® 29 serija
Įmerkite dinozauro kiaušinį į dubenėlį su vandeniu ir stebėkite kaip jūsų dinozauras auga! Maždaug po savaitės kiaušnis suskils ir tada sužinosite, kaip atrodo jūsų dinozauras!
Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.
Įspėjimas! Netinka vaikams iki 3 metų - yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.
Žaislas paženklintas CE ženklu.
Pastaba Kaina nurodyta už 1 vienetą. Galimybės pasirinkti konkrečią prekę ar spalvą nėra.
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Tema | Biologija |
| Gaminio tipas | Egg |
| Rekomenduojama lytis | Berniukams |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 4 metai |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 12 metai |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Minimalus žaidėjų skaičius | 1 |
| Saugos įpėjimas | |
| Es žsd kalba | Olandijos, anglų, prancūzų, vokiečių, italų kalba, ispanas |
| Es žsd įspėjimas | Netinka jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams |
| Tinka tik suaugusiems | Ne |
| Energijos valdymas | |
| Reikia baterijų | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 200 mm |
| Ilgis | 40 mm |
| Aukštis | 200 mm |
| Tiekėjo informacija | |
| Gamintojas | Ses creative |
| Reikia surinkti | Ne |
| Logistikos duomenys | |
| Pristatymo pakuočių skaičius pagrindinėje pakuotėje | 1 vnt |
| Modelio pavadinimas | 25063S |