Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

HUAWEI P30 Pro 6+128GB Mėlynas (Aurora)

HUAWEI P30 Pro 6+128GB Mėlynas (Aurora)

 • rating 5.0/5 (13)
 • PardavėjasVarle.lt
 • Varlė kodas 10376165
 • Šiuo metu šios prekės neturime
1 iš 3 has video

HUAWEI P30 Pro 6+128GB Mėlynas (Aurora)

HUAWEI P30 Pro 6+128GB Mėlynas (Aurora)

 • rating 5.0/5 (13)
 • PardavėjasVarle.lt
 • Varlė kodas 10376165
 • Šiuo metu šios prekės neturime
add to cart Išparduota
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!

Aprašymas

Svarbiausi klausimai ir atsakymai svetainėje "HuaweiMatters.com"!

HUAWEI P30 Pro

Į naują lygį pakylėta fotografija

Priartinkite norėdami tyrinėti naktinio dangaus paslaptis, stebėti virš medžių sklandantį erelį ar tyrinėti subtilias kristalo daleles. Užfiksuokite geriausias akimirkas ir kurkite savo ateities viziją. HUAWEI P30 Pro – tai nauja fotografavimo išmaniuoju telefonu viršukalnė.

Spalvų žavesys

HUAWEI P30 Pro atspindi stulbinančias šviesos ir erdvės spalvas – įkvėpimo buvo semtasi iš kerinčio dangaus. Gėrėkitės vidurdienio dangaus, paslaptingos Šiaurės pašvaistės ir nakties tamsos grožiu.

Super kameros sistema

Fotografijos pradininkas

Išdrįskite padaryti įspūdį keturių „Leica“ kamerų sistema leidžia fotografuojant matyti pasaulio visumą. Ši neprilygstama super kameros sistema, kurią sudaro „SuperZoom“ objektyvas, 40 MP nepaparastai jautri kamera, 20 MP itin plataus kampo objektyvas ir HUAWEI TOF kamera, suteikia jums laisvę užfiksuoti įspūdingas akimirkas.

Pamatykite jūsų mėgstamus dalykus iš arčiau

Dėl naujo periskopo tipo teleobjektyvo kompaktiškame korpuse pavyko įdiegti daugiau optinio priartinimo galimybių neprarandant vaizdo kokybės. 40 MP pagrindinė kamera užtikrina spalvų sodrumą, o AIS ir OIS – stabilumą, be to, naudojant „SuperZoom“ objektyvą galima išgauti 10x hibridinį priartinimą  – tada didele raiška ir detalumu matoma tai, ko anksčiau nebuvo įmanoma matyti. 50x priartinimas užtikrina, kad mėnulis bus tiesiai prieš jūsų akis.

Šviesi kiekviena akimirka

HUAWEI pakeitė spalvos aptikimo metodą iš RGB į RYB, kad jūsų nuotraukos būtų šviesesnės. Dėl HUAWEI jutiklio „SuperSpectrum“, „Kirin 980“ ISP ir nuosavo algoritmo 40 % padidėja šviesumo lygis, todėl visos akimirkos aiškiai užfiksuojamos tiek dieną, tiek naktį.

Tamsoje pamatykite tai, kas nematoma

HUAWEI P30 Pro pasižymi ISO 409,600, todėl galite pastebėti naktyje slypintį grožį. Net ir tada, kai ypatingai tamsu, galite užfiksuoti nuostabių akimirkų, pavyzdžiui, romantiškus pietus žvakių šviesoje ar krūmuose šokančius jonvabalius.

Grožis kiekviename sluoksnyje

Dėl HUAWEI „AIS Long Exposure Shot“ ir TOF kameros, kuris tiksliai išmatuoja objektų gylį, jūsų portretas bus įspūdingas ir ryškumas bus tiesiog tobulas. Po to fonas laipsniškai suliejamas – taip išgaunamas charakteringas profesionalų lygio „bokeh“ efektas.

Dėmesio centre – jūs

Technologija AI HDR+ išanalizuoja daugiau kaip tūkstantį nuotraukų su foniniu apšvietimu bei žemu apšvietimo lygiu ir užtikrina jūsų nuotraukų ryškumą – dirbtinio intelekto priemonė įvertina kelis kadrus ir susegmentuoja skirtingas nuotraukos dalis, kad būtų suderintos svarbiausios savybės. Šviesa ir spalvos subalansuojamos skirtinguose sluoksniuose, todėl jūsų veidas visada yra sufokusuotas.

Paverskite vandenį menu

HUAWEI funkcija „AIS Long Exposure Shot“ itin pravers keliaujant, kai norite užfiksuoti nuostabiausius gamtos vaizdus. Tekančias upes ir ramias vandenyno bangas paverskite nuosavu meniniu kūriniu.

Nauja perspektyva

Itin plataus kampo objektyvas atskleidžia kerintį jūros begalybės, dangaus didybės ir originalaus miesto vaizdo grožį. Platesnė perspektyva – atraskite gamtos vaizdų magiją.

Įspūdingas makropasaulis

Dabar galite pasaulį stebėti iš 2.5 cm atstumo. Tikras makroobjektyvas – matykite smulkiausias pasaulio detales. Gėrėkitės sudėtinga rankinio laikrodžio mechanizmo konstrukcija arba ant žiedlapių spindinčiais vandens lašeliais.

Atskleiskite savo spindesį

HUAWEI P30 Pro 32 MP priekinė kamera išmani – ji atpažįsta jus ir aplink jūsų veidą tiksliai nustatydama skaistį bei ryškumą sukuria profesionalų lygio asmenukę. Jūsų asmenukėse bus įspūdingai detalios net jei jas būsite darę fotografuodami prieš šviesos šaltinį arba naktinio pobūvio metu.

Jūs - režisierius

Vasaros vakaro prisiminimai

Naktinėkite – dabar filmuoti galima ir esant žemam apšvietimo lygiui. Telefone HUAWEI P30 Pro naudojamas jutiklis „SuperSpectrum“, todėl daugiau šviesos užfiksuojama vakaro siužetuose, pavyzdžiui, laužo šviesoje šokančios poros, paplūdimiu bėgančių vaikų ar meteorito skrydžio per žvaigždėtą dangų. Naudodami telefoną nuotraukomis atgaivinkite nakties akimirkų prisiminimus.

Kerintys dalykai arčiau jūsų

Galite laikytis atokiai, tačiau būti įspūdingos istorijos liudytoju. Kad ir kur būtumėte koncertų salėje, galite kokybiškai įrašyti dainininko pasirodymą. Arba keliaudami gamtos takais galite stebėti kitoje miškelio pusėje žaidžiančius gyvūnus.

Judėjimas – ne problema

Darykite šeimos vaizdo įrašus tuo pačiu žaisdami su vaikais. Dėl dvigubo OIS ir AIS telefoną HUAWEI P30 Pro laikant rankose galima daryti nepriekaištingus ir stabilius vaizdo įrašus.

Matykite ir visumą, ir detales

Dvi galinės kameros veikia vienu metu, todėl galite matyti bendrą rungtynių vaizdą ir priartinti įspūdingus žaidėjų veiksmus. HUAWEI funkcija „Dual-View Video“ – gėrėkitės akimirka į ją žiūrėdami iš skirtingų perspektyvų.

Palietimu valdomas AI video redaktorius

Kad būtų paprasta redaguoti, telefone HUAWEI P30 Pro iš anksto įdiegtos atnaujintos „AI Video Editor“ funkcijos ir efektai. Palietimu galite sukurti savo kinematografinį šedevrą. Pažymėti vaizdo įrašai automatiškai redaguojami naudojant dramatiškus filtrus, skirtingus greičius ir originalią foninę muziką. Taip pat galite pridėti teksto, kad nepamirštamoms akimirkoms suteiktumėte pavadinimus.

Kultinis futuristinis dizainas

Didinga elegancija

Tobulai elegantiškas dvigubas 3D lenktas stiklinis korpusas – HUAWEI P30 Pro yra tiesiog meno kūrinys. 6.47 col. OLED ekrane užtikrinamos įspūdingos spalvos ir geresnis vaizdas.

Išmanus palietimas, visiškas patogumas

HUAWEI P30 Pro patogu laikyti viena ranka – tuo metu jį sparčiai atrakina pažangesnis ekrane įrengtas pirštų atspaudų jutiklis.

Nauja technologija pagrįstas garsas

Užuot naudojant tradicinį viršuje priekyje esantį garsiakalbį, telefone HUAWEI P30 Pro naudojama HUAWEI technologija „Acoustic Display“, dėl kurios galima padidinti ekraną ir girdėjimo zoną. Elektromagnetinio garso levitacija per vibraciją ekrane projektuos garsą į jūsų ausis.

Paruoštas leistis į nuotykius

Svarbu mėgstantiems nuotykius: HUAWEI P30 Pro pasižymi IP68 atsparumu vandeniui ir dulkėms. Telefonas apsaugotas nuo netikėtų tiškalų ar panardinimo į vandenį.

Galios ir greičio duetas

Šuolis į ateitį

Kirin 980 – tai pirmasis pasaulyje 7 nm procesų mikroschemų rinkinys mobiliesiems, pasižymintis didesniu efektyvumu ir mažesnėmis sąnaudomis. Šį pažangų mikroschemų rinkinį papildo 8 GB RAM ir 256 GB atmintinė , todėl HUAWEI P30 Pro tampa itin galingu įrenginiu.

Ilgas veikimo laikas – patirkite daugiau

Kiekvieną dieną patirkite daugiau – jums padės ilgai veikianti 4200 mAh baterija ir išmani energiją taupanti technologija.

Itin spartus įkrovimas

Pagaliau įkrauti galima lengvai ir greitai. Telefoną įkraukite iki 70 % per 30 min., prieš išeidami iš namų arba per pertraukėlę.

Padėkite ir įsikraus

Padėkite HUAWEI P30 Pro ir leiskite jam įsikrauti – naudojamas TÜV saugus 15 W įkroviklis „Wireless Quick Charge“, todėl nereikia vargti su laidais. Kai reikia išeiti, tiesiog pasiimkite telefoną.

Jei daliniesi, reiškia rūpiniesi

HUAWEI P30 Pro funkcija „Reverse Charge“ gali įkrauti ausines, dantų šepetėlį arba išgelbėti išsikraunantį draugo telefoną. Jei įkrauni, reiškia daliniesi.

Sumanus veikimas

AR matavimas

Vykdykite „pasidaryk pats“ tipo projektus – telefone HUAWEI P30 Pro yra universalus AR matavimo priemonių rinkinys. HUAWEI TOF kamera gali akimirksniu tiksliai išmatuoti ilgį, plotį ir gylį. Naudojant veido atpažinimo technologiją galima tiesiog nuskaityti žmogų nuo pėdų iki galvos ir tokiu būdu išmatuoti jo ūgį.

Žaiskite judėdami

Telefoną HUAWEI P30 Pro suprojektuokite į didesnį ekraną ir galinę TOF kamerą atkreipkite į save – ji aptiks jūsų judesius. Todėl galite žaisti tokius žaidimus kaip „Fancy Skiing“ arba „Fancy Dart“.

Bendrinkite naudodami „OneHop“

Paprasčiausiai bakstelėję iš telefono į „MateBook“ per kelias sekundes galite nusiųsti nuotraukų, vaizdo įrašų ir dokumentų. O papurtę telefoną ir jį palietę prie „MateBook“ galite pradėti daryti nešiojamojo kompiuterio 60 sek. vaizdo įrašą, kuris bus išsaugotas telefone. Be to, galite iš vieno įrenginio į kitą galite perkopijuoti tekstą, tarsi tie įrenginiai veiktų kaip vienas įrenginys.

Specifikacijos:

Modelis
VOG-L29
Dydis
158.0mm (Aukštis)*73.4mm (Plotis)*8.41mm (Gylis)
( Faktinis produkto dydis gali skirtis priklausomai nuo konfigūracijos, gamybos proceso ir matavimo metodo ).
Svoris
Apie 192g (su baterija)
( Faktinis produkto svoris gali skirtis priklausomai nuo konfigūracijos, gamybos proceso ir matavimo metodo ).
Ekranas
Dydis: 6.47"
Spalvos: 16.7 milijonų spalvų
Spalvų gama: 100% DCI-P3
Tipas: OLED
Rezoliucija: FHD+ 2340*1080 
Atsparumas aptaškymui ir dulkėms
IP68
Kamera
Galinė kamera:
Leica keturguba kamera:
40 MP (plataus kampo objektyvas, f/1.6 diafragma,OIS) + 20 MP (Ultra plataus kampo objektyvas, f/2.2 diafragma) + 8 MP (Telephoto, f/3.4 diafragma,OIS)
HUAWEI Time-of-Flight(TOF) kamera
palaiko automatinį fokusavimą ( lazerinis fokusavimas, fazinis fokusavimas, kontrastinis fokusavimas ), palaiko AIS (Huawei AI vaizdo stabilizavimas).

Priekinė kamera:
32 MP, f/2.0 diafragma
Baterija
4200mAh (tipinė reikšmė)
**Neišimama baterija.
Įkrovimas
HUAWEI SuperCharge (Maks. 40W)
HUAWEI belaidis greitas įkrovimas (15W)*
*Suderinama su Qi sertifikuotais belaidžiais įkrovikliais parduodamais atskirai.
Procesoriai
HUAWEI Kirin 980 aštuonių branduolių procesorius
Du NPU
2*Cortex-A76 su 2.6GHz+ 2*Cortex-A76 su 1.92GHz + 4*Cortex-A55 1.8GHz
Operacinė sistema
Android 9
EMUI
EMUI 9.1
Atmintis
6+128 GB
Tinklas
VOG-L29:
Pirminė SIM kortelė:
4G FDD LTE: juostos 1/2/3/4/5/6/7/8/9/12/17/18/19/20/26/28/32
4G TDD LTE: juostos 34/38/39/40
3G WCDMA: juostos 1/2/4/5/6/8/19
3G TDS: juostos 34/39
2G GSM: juostos 2/3/5/8(850/900/1800/1900 MHz)

Antrinė SIM kortelė:
4G FDD LTE: juostos 1/2/3/4/5/6/7/8/9/12/17/18/19/20/26/28
4G TDD LTE: juostos 34/38/39/40
3G WCDMA: juostos 1/2/4/5/6/8/19
2G GSM: juostos 2/3/5/8(850/900/1800/1900 MHz)
Jungiamumas
802.11 a/b/g/n/ac (wave2), 2.4 GHz ir 5 GHz
Bluetooth 5.0, BLE, SBC, AAC, aptX, aptX HD, LDAC ir HWA Audio

Type-C,USB 3.1 GEN1*
*Ši funkcija turėtų būti naudojama su USB 3.1 GEN1 laidu (ne standartiniu USB laidu, įsigyjama atskirai) kuris palaiko šią funkciją.
*Sdantartinis USB laidas palaiko USB 2.0.

Type-C ausinių lizdas
PC duomenų sichronizavimas
NFC
Taip
Vietos nustatymas
GPS (L1 + L5 Dual Band) / AGPS / Glonass / BeiDou / Galileo (E1 + E5a Dual Band) / QZSS (L1 + L5 Dual Band)
Jutikliai
Aplinkos šviesos jutiklis
P irštų atspaudų jutiklis ekrane
Giroskopas
Kompasas
Artumo jutiklis
Gravitacijos jutiklis
Salės jutiklis
Infraraudonųjų spindulių jutiklis
Spalvų temperatūros jutiklis
Audio
Dolby Atmos (Dolby Digital, Dolby Digital+, Dolby AC-4)
mp3, mp4, 3gp, ogg, amr, aac, flac, wav, midi
Video
3gp, mp4
Komplekte
Telefonas (integruota baterija) x 1
Įkroviklis x 1
Type-C laidas x 1
Type-C ausinės x 1
Greitos pradžios gidas x 1
Išėmimo įrankis x 1

Šaltinis


Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Daugiau
Mažiau

Video

Specifikacija

 • Gamintojas Huawei

Atsiliepimai (1)

profile-pic
Dmitrij unauthentic-comment Neautentiškas atsiliepimas 5 2019-05-24
0
0
Geras telefonas, su labai gera kamera

Patarimai

Išmanieji telefonai beveik išstūmė iš rinkos klasikinius mobiliuosius telefonus. Išmaniųjų telefonų siūlomų funkcijų kiekis lėmė, kad jie tapo būtinu komunikacijos, darbo ir pramogų įrenginiu. Kaip išsirinkti modelį, kuris atitiks jūsų reikalavimus? Pataria Varle.lt mobiliųjų įrenginių eskpertai.

Šiuolaikinis išmanusis telefonas – tai įrenginys, kuris apjungia telefono, kameros, filmų ir muzikos grotuvo, interneto naršyklės bei portabilios žaidimų konsolės savybes. Telefono funkcionalumų skaičius lemia, jog ne kiekvienas modelis gali pasiūlyti tą patį našumo lygį visose kategorijose. Pavyzdžiui, vienas įrenginys pasižymi didesnės raiškos kamera, kitas turi didesnį ir geresnės technologijos ekraną. Funkcijų ir skirtumų įvairovė lemia, kad prieš įsigyjant telefoną vertėtų atsakyti sau į klausimą:

Telefono naudojimo paskirtis

 • Pramogoms: naršymui internete, žaidimams, muzikos klausymuisi, nuotraukų fiksavimui, filmavimui.
 • Darbui: elektroninio pašto tikrinimui, tekstinių dokumentų, skaičiuoklių redagavimui, vaizdo pokalbiams, naršymui internete.

Nors iš esmės visi išmanieji telefonai panašūs ir leidžia atlikti abu šiuos uždavinius, rekomenduojama atkreipti dėmesį į keletą techninių parametrų, kurie turėtų didesnę įtaką vieno ar kito naudojimosi būdo patogumui.

Telefono operacinė sistema

Telefono operacinė sistema

Išmaniuosiuose telefonuose galima rasti keletą operacinių sistemų, tačiau populiariausios yra trys.

Android„Android“ operacinė sistema

Operacinė sistema skirta asmenins, kurie iš telefono tikisi daugiafunkcinių pajėgumų ir beveik neribotų įrenginio konfigūracijos galimybių. „Google Play“ parduotuvėje yra daugybė įvairios paskirties skaitmeninių programėlių, tiek mokamų, tiek nemokamų. „Android“ yra …

Skaityti daugiau

Netrukus prasidės šildymo sezonas, ir šįmet dėl jo kaip niekad neramu. Išaugusios elektros, maisto ir paslaugų kainos verčia suktis ir galvoti, kur galima neskausmingai taupyti, bandant išlaikyti pusiausvyrą šeimos biudžete. „Varlė.lt“ specialistai siūlo ne tik naudingus, bet ir taupyti elektros energiją padedančius elektronikos prietaisų įkrovimo ir naudojimo būdus.

Baterijos gyvybingumas vis dar apipintas mitais

Ankščiau greičiausiai nesusimąstėme, jog kasdien naudojamų įrenginių, tokių kaip išmanusis telefonas, nešiojamasis kompiuteris ar ausinės, įkrovimas mums kainuoja. Tiesa, bendra kaina tikrai nėra ta, kuri stipriai rėžtų akį, bet siekiant sutaupyti, galima efektyvinti ne tik įrenginių krovimo laiką, bet ir naudojimą.

Dauguma išmaniųjų įrenginių naudoja …

Skaityti daugiau

„iPhone 14 Pro“ ir „iPhone 14  Pro Max“ yra geriausi iki šiol kada nors pristatyti „Apple“ išmanieji. Kokiomis naujomis galimybės aprūpinti šių metų flagmanai? Varlė.lt specialistai pasidalino pirmu savo žvilgsniu į naujus flagmanus.  

„iPhone 14 Pro“ ir „iPhone 14 Pro Max“ dizainas

Abu modelius juosia iš chirurginio nerūdijančio plieno pagamintas rėmas, telefonų nugarėlės pagamintos iš malonaus liesti matinio stiklo, o  ekranus dengiantis ypatingai patvarus „Ceramic Shield“. Kalbant apie ekraną, viena iš svarbiausių šių metų telefonų inovacijų yra ekrane matoma „Dynamic Island“.

Ši, ekrano viršuje esanti juoda sala ne tik leidžia dar patogiau matyti pranešimus ir stebėti kitą kintančią informaciją …

Skaityti daugiau

Rugsėjo viduryje vykusiame „Far Out“ renginyje „Apple“ pristatė visą šūsnį naujienų, kurių dalis jau pasiekė Lietuvą. Varlė.lt specialistai kviečia susipažinti su iPhone 14, kurį įsigyti galite jau dabar!

„iPhone 14“ dizainas

Korpuso gamyboje panaudotos pačios kokybiškiausios medžiagos: įrenginio šonus juosia aviacinės klasės aliuminio rėmas, o ekraną dengia  „Ceramic Shield“ stiklas.

„iPhone 14“ modelius galima rinktis net iš penkių skirtingų spalvų: „Blue“, „Purple“ „Midnight“, „Starlight“ ir „(PRODUCT) RED“.

„iPhone 14“ turi 6,1 colio įstrižainės ekraną.

„iPhone 14“ ekranas

„iPhone 14“ gali pasigirti ryškiais ir puikiai vaizdą perteikiančiais „Super Retina XDR“ OLED ekranais.  Šis ekranas pasižymi aukšta raiška ir stulbinančia spalvų kokybe, …

Skaityti daugiau

Panašios prekės

 • 0.0
 • 5-8 d. d.
 • Liko tik: 2 vnt.
199.39  €
-8 %
19.94  €/mėn be pabrangimo
 • GamintojasHuawei
 • Ekrano įstrižainė (coliais)6.7
 • Vidinė atmintis (GB)128
 • Atmintis (RAM) (GB)6
 • SIM kiekis2
 • Fotoaparatas (MP)64.0, 16.0
 • 5.0 (2)
 • 1-2 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
242.49  €
-7 %
24.25  €/mėn be pabrangimo
 • 0.0
 • 5-6 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
36.99  €
 • 0.0
 • 3-7 d. d.
 • Liko tik: 5 vnt.
359.99  €
36  €/mėn be pabrangimo

 Dažnai perkama kartu

 • Išpardavimas
 • 4.7 (24)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
79.73  €
7.97  €/mėn be pabrangimo
Nešiojama kolonėlė Marshall Willen, juodos ir Žalvario spalvos Nešiojama kolonėlė Marshall Willen, juodos ir Žalvario spalvos
TOP
 • TOP prekė
 • Išpardavimas
 • 5.0 (19)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
89 €
-25 %
8.90  €/mėn be pabrangimo
 • Išpardavimas
 • 5.0 (43)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
35.99  €
-33 %
Dviračio kompiuteris Garmin Edge 130 Plus MTB Bundle Dviračio kompiuteris Garmin Edge 130 Plus MTB Bundle
TOP
 • TOP prekė
 • Išpardavimas
 • Žemiau savikainos
 • 5.0 (47)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
168.59  €
-27 %
16.86  €/mėn be pabrangimo
 • 5.0 (169)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
49.99  €
 • 5.0 (18)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
5.99  €
Virtuvinės svarstyklės ESPERANZA EKS002W LEMON Virtuvinės svarstyklės ESPERANZA EKS002W LEMON
TOP
 • TOP prekė
 • Išpardavimas
 • 5.0 (118)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €
-30 %
Nešiojama Bluetooth kolonėlė Mi, atspari vandeniui, juoda Nešiojama Bluetooth kolonėlė Mi, atspari vandeniui, juoda
TOP
 • 5.0 (39)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
19.99  €
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro, TWS Ausinės, Garsas kurio nori, su adaptyviu triukšmo slopinimu, Pilkos Xiaomi Redmi Buds 3 Pro, TWS Ausinės, Garsas kurio nori, su adaptyviu triukšmo slopinimu, Pilkos
TOP
 • 5.0 (281)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
51.99  €
JBL Clip 4 nešiojama vandeniui atspari kolonėlė, Raudona JBL Clip 4 nešiojama vandeniui atspari kolonėlė, Raudona
TOP
 • TOP prekė
 • Išpardavimas
 • 5.0 (132)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
43.99  €
Belaidės ausinės Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro, Klausykitės muzikos, o ne triukšmo Belaidės ausinės Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro, Klausykitės muzikos, o ne triukšmo
TOP
 • TOP prekė
 • Išpardavimas
 • 5.0 (322)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
48.99  €
Ausinės Xiaomi Redmi Buds 3 Lite, Baltos Ausinės Xiaomi Redmi Buds 3 Lite, Baltos
TOP
 • TOP prekė
 • Išpardavimas
 • 5.0 (74)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
21.99  €
Ausinės Audio Technica ATH-ANC100 Ausinės Audio Technica ATH-ANC100
TOP
 • TOP prekė
 • 5.0 (200)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
25.64  €
Razer mikrofonas Seiren X Juodas Razer mikrofonas Seiren X Juodas
TOP
 • TOP prekė
 • Išpardavimas
 • 5.0 (64)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
69 €
-4 %
 • 5.0 (7)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5 vnt.
6.99  €
 • 0.0
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 4 vnt.
9.78  €
Adapteris Fusion Accessories CM20 3.5 mm to USB-C Audio Adapteris Baltas (OEM) Adapteris Fusion Accessories CM20 3.5 mm to USB-C Audio Adapteris Baltas (OEM)
TOP
 • TOP prekė
 • Išpardavimas
 • Žemiau savikainos
 • 4.9 (51)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
1.44  €
-79 %
Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobiliui 2023 nauja sudėtis Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobiliui 2023 nauja sudėtis
TOP
 • 5.0 (254)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
24.99  €

Klausk apie prekę

Telefonas
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime