Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.

HUAWEI P30 Pro 128GB Mėlynas (Aurora)

(Prekės kodas: 10396190) Pardavėjas: Varle.lt
5/5 ( 69 vertinimai | 3 Atsiliepimų)
PDF
Atsisiųsti
Garantija
2 years
Pristatymas
1-2 d. d.
Liko tik
0 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (3)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
10396190

Svarbiausi klausimai ir atsakymai svetainėje "HuaweiMatters.com"!

HUAWEI P30 Pro

Į naują lygį pakylėta fotografija

Priartinkite norėdami tyrinėti naktinio dangaus paslaptis, stebėti virš medžių sklandantį erelį ar tyrinėti subtilias kristalo daleles. Užfiksuokite geriausias akimirkas ir kurkite savo ateities viziją. HUAWEI P30 Pro – tai nauja fotografavimo išmaniuoju telefonu viršukalnė.

Spalvų žavesys

HUAWEI P30 Pro atspindi stulbinančias šviesos ir erdvės spalvas – įkvėpimo buvo semtasi iš kerinčio dangaus. Gėrėkitės vidurdienio dangaus, paslaptingos Šiaurės pašvaistės ir nakties tamsos grožiu.

Super kameros sistema

Fotografijos pradininkas

Išdrįskite padaryti įspūdį keturių „Leica“ kamerų sistema leidžia fotografuojant matyti pasaulio visumą. Ši neprilygstama super kameros sistema, kurią sudaro „SuperZoom“ objektyvas, 40 MP nepaparastai jautri kamera, 20 MP itin plataus kampo objektyvas ir HUAWEI TOF kamera, suteikia jums laisvę užfiksuoti įspūdingas akimirkas.

Pamatykite jūsų mėgstamus dalykus iš arčiau

Dėl naujo periskopo tipo teleobjektyvo kompaktiškame korpuse pavyko įdiegti daugiau optinio priartinimo galimybių neprarandant vaizdo kokybės. 40 MP pagrindinė kamera užtikrina spalvų sodrumą, o AIS ir OIS – stabilumą, be to, naudojant „SuperZoom“ objektyvą galima išgauti 10x hibridinį priartinimą  – tada didele raiška ir detalumu matoma tai, ko anksčiau nebuvo įmanoma matyti. 50x priartinimas užtikrina, kad mėnulis bus tiesiai prieš jūsų akis.

Šviesi kiekviena akimirka

HUAWEI pakeitė spalvos aptikimo metodą iš RGB į RYB, kad jūsų nuotraukos būtų šviesesnės. Dėl HUAWEI jutiklio „SuperSpectrum“, „Kirin 980“ ISP ir nuosavo algoritmo 40 % padidėja šviesumo lygis, todėl visos akimirkos aiškiai užfiksuojamos tiek dieną, tiek naktį.

Tamsoje pamatykite tai, kas nematoma

HUAWEI P30 Pro pasižymi ISO 409,600, todėl galite pastebėti naktyje slypintį grožį. Net ir tada, kai ypatingai tamsu, galite užfiksuoti nuostabių akimirkų, pavyzdžiui, romantiškus pietus žvakių šviesoje ar krūmuose šokančius jonvabalius.

Grožis kiekviename sluoksnyje

Dėl HUAWEI „AIS Long Exposure Shot“ ir TOF kameros, kuris tiksliai išmatuoja objektų gylį, jūsų portretas bus įspūdingas ir ryškumas bus tiesiog tobulas. Po to fonas laipsniškai suliejamas – taip išgaunamas charakteringas profesionalų lygio „bokeh“ efektas.

Dėmesio centre – jūs

Technologija AI HDR+ išanalizuoja daugiau kaip tūkstantį nuotraukų su foniniu apšvietimu bei žemu apšvietimo lygiu ir užtikrina jūsų nuotraukų ryškumą – dirbtinio intelekto priemonė įvertina kelis kadrus ir susegmentuoja skirtingas nuotraukos dalis, kad būtų suderintos svarbiausios savybės. Šviesa ir spalvos subalansuojamos skirtinguose sluoksniuose, todėl jūsų veidas visada yra sufokusuotas.

Paverskite vandenį menu

HUAWEI funkcija „AIS Long Exposure Shot“ itin pravers keliaujant, kai norite užfiksuoti nuostabiausius gamtos vaizdus. Tekančias upes ir ramias vandenyno bangas paverskite nuosavu meniniu kūriniu.

Nauja perspektyva

Itin plataus kampo objektyvas atskleidžia kerintį jūros begalybės, dangaus didybės ir originalaus miesto vaizdo grožį. Platesnė perspektyva – atraskite gamtos vaizdų magiją.

Įspūdingas makropasaulis

Dabar galite pasaulį stebėti iš 2.5 cm atstumo. Tikras makroobjektyvas – matykite smulkiausias pasaulio detales. Gėrėkitės sudėtinga rankinio laikrodžio mechanizmo konstrukcija arba ant žiedlapių spindinčiais vandens lašeliais.

Atskleiskite savo spindesį

HUAWEI P30 Pro 32 MP priekinė kamera išmani – ji atpažįsta jus ir aplink jūsų veidą tiksliai nustatydama skaistį bei ryškumą sukuria profesionalų lygio asmenukę. Jūsų asmenukėse bus įspūdingai detalios net jei jas būsite darę fotografuodami prieš šviesos šaltinį arba naktinio pobūvio metu.

Jūs - režisierius

Vasaros vakaro prisiminimai

Naktinėkite – dabar filmuoti galima ir esant žemam apšvietimo lygiui. Telefone HUAWEI P30 Pro naudojamas jutiklis „SuperSpectrum“, todėl daugiau šviesos užfiksuojama vakaro siužetuose, pavyzdžiui, laužo šviesoje šokančios poros, paplūdimiu bėgančių vaikų ar meteorito skrydžio per žvaigždėtą dangų. Naudodami telefoną nuotraukomis atgaivinkite nakties akimirkų prisiminimus.

Kerintys dalykai arčiau jūsų

Galite laikytis atokiai, tačiau būti įspūdingos istorijos liudytoju. Kad ir kur būtumėte koncertų salėje, galite kokybiškai įrašyti dainininko pasirodymą. Arba keliaudami gamtos takais galite stebėti kitoje miškelio pusėje žaidžiančius gyvūnus.

Judėjimas – ne problema

Darykite šeimos vaizdo įrašus tuo pačiu žaisdami su vaikais. Dėl dvigubo OIS ir AIS telefoną HUAWEI P30 Pro laikant rankose galima daryti nepriekaištingus ir stabilius vaizdo įrašus.

Matykite ir visumą, ir detales

Dvi galinės kameros veikia vienu metu, todėl galite matyti bendrą rungtynių vaizdą ir priartinti įspūdingus žaidėjų veiksmus. HUAWEI funkcija „Dual-View Video“ – gėrėkitės akimirka į ją žiūrėdami iš skirtingų perspektyvų.

Palietimu valdomas AI video redaktorius

Kad būtų paprasta redaguoti, telefone HUAWEI P30 Pro iš anksto įdiegtos atnaujintos „AI Video Editor“ funkcijos ir efektai. Palietimu galite sukurti savo kinematografinį šedevrą. Pažymėti vaizdo įrašai automatiškai redaguojami naudojant dramatiškus filtrus, skirtingus greičius ir originalią foninę muziką. Taip pat galite pridėti teksto, kad nepamirštamoms akimirkoms suteiktumėte pavadinimus.

Kultinis futuristinis dizainas

Didinga elegancija

Tobulai elegantiškas dvigubas 3D lenktas stiklinis korpusas – HUAWEI P30 Pro yra tiesiog meno kūrinys. 6.47 col. OLED ekrane užtikrinamos įspūdingos spalvos ir geresnis vaizdas.

Išmanus palietimas, visiškas patogumas

HUAWEI P30 Pro patogu laikyti viena ranka – tuo metu jį sparčiai atrakina pažangesnis ekrane įrengtas pirštų atspaudų jutiklis.

Nauja technologija pagrįstas garsas

Užuot naudojant tradicinį viršuje priekyje esantį garsiakalbį, telefone HUAWEI P30 Pro naudojama HUAWEI technologija „Acoustic Display“, dėl kurios galima padidinti ekraną ir girdėjimo zoną. Elektromagnetinio garso levitacija per vibraciją ekrane projektuos garsą į jūsų ausis.

Paruoštas leistis į nuotykius

Svarbu mėgstantiems nuotykius: HUAWEI P30 Pro pasižymi IP68 atsparumu vandeniui ir dulkėms. Telefonas apsaugotas nuo netikėtų tiškalų ar panardinimo į vandenį.

Galios ir greičio duetas

Šuolis į ateitį

Kirin 980 – tai pirmasis pasaulyje 7 nm procesų mikroschemų rinkinys mobiliesiems, pasižymintis didesniu efektyvumu ir mažesnėmis sąnaudomis. Šį pažangų mikroschemų rinkinį papildo 8 GB RAM ir 256 GB atmintinė , todėl HUAWEI P30 Pro tampa itin galingu įrenginiu.

Ilgas veikimo laikas – patirkite daugiau

Kiekvieną dieną patirkite daugiau – jums padės ilgai veikianti 4200 mAh baterija ir išmani energiją taupanti technologija.

Itin spartus įkrovimas

Pagaliau įkrauti galima lengvai ir greitai. Telefoną įkraukite iki 70 % per 30 min., prieš išeidami iš namų arba per pertraukėlę.

Padėkite ir įsikraus

Padėkite HUAWEI P30 Pro ir leiskite jam įsikrauti – naudojamas TÜV saugus 15 W įkroviklis „Wireless Quick Charge“, todėl nereikia vargti su laidais. Kai reikia išeiti, tiesiog pasiimkite telefoną.

Jei daliniesi, reiškia rūpiniesi

HUAWEI P30 Pro funkcija „Reverse Charge“ gali įkrauti ausines, dantų šepetėlį arba išgelbėti išsikraunantį draugo telefoną. Jei įkrauni, reiškia daliniesi.

Sumanus veikimas

AR matavimas

Vykdykite „pasidaryk pats“ tipo projektus – telefone HUAWEI P30 Pro yra universalus AR matavimo priemonių rinkinys. HUAWEI TOF kamera gali akimirksniu tiksliai išmatuoti ilgį, plotį ir gylį. Naudojant veido atpažinimo technologiją galima tiesiog nuskaityti žmogų nuo pėdų iki galvos ir tokiu būdu išmatuoti jo ūgį.

Žaiskite judėdami

Telefoną HUAWEI P30 Pro suprojektuokite į didesnį ekraną ir galinę TOF kamerą atkreipkite į save – ji aptiks jūsų judesius. Todėl galite žaisti tokius žaidimus kaip „Fancy Skiing“ arba „Fancy Dart“.

Bendrinkite naudodami „OneHop“

Paprasčiausiai bakstelėję iš telefono į „MateBook“ per kelias sekundes galite nusiųsti nuotraukų, vaizdo įrašų ir dokumentų. O papurtę telefoną ir jį palietę prie „MateBook“ galite pradėti daryti nešiojamojo kompiuterio 60 sek. vaizdo įrašą, kuris bus išsaugotas telefone. Be to, galite iš vieno įrenginio į kitą galite perkopijuoti tekstą, tarsi tie įrenginiai veiktų kaip vienas įrenginys.

Specifikacijos:

Modelis
VOG-L29
Dydis
158.0mm (Aukštis)*73.4mm (Plotis)*8.41mm (Gylis)
( Faktinis produkto dydis gali skirtis priklausomai nuo konfigūracijos, gamybos proceso ir matavimo metodo ).
Svoris
Apie 192g (su baterija)
( Faktinis produkto svoris gali skirtis priklausomai nuo konfigūracijos, gamybos proceso ir matavimo metodo ).
Ekranas
Dydis: 6.47"
Spalvos: 16.7 milijonų spalvų
Spalvų gama: 100% DCI-P3
Tipas: OLED
Rezoliucija: FHD+ 2340*1080 
Atsparumas aptaškymui ir dulkėms
IP68
Kamera
Galinė kamera:
Leica keturguba kamera:
40 MP (plataus kampo objektyvas, f/1.6 diafragma,OIS) + 20 MP (Ultra plataus kampo objektyvas, f/2.2 diafragma) + 8 MP (Telephoto, f/3.4 diafragma,OIS)
HUAWEI Time-of-Flight(TOF) kamera
palaiko automatinį fokusavimą ( lazerinis fokusavimas, fazinis fokusavimas, kontrastinis fokusavimas ), palaiko AIS (Huawei AI vaizdo stabilizavimas).

Priekinė kamera:
32 MP, f/2.0 diafragma
Baterija
4200mAh (tipinė reikšmė)
**Neišimama baterija.
Įkrovimas
HUAWEI SuperCharge (Maks. 40W)
HUAWEI belaidis greitas įkrovimas (15W)*
*Suderinama su Qi sertifikuotais belaidžiais įkrovikliais parduodamais atskirai.
Procesoriai
HUAWEI Kirin 980 aštuonių branduolių procesorius
Du NPU
2*Cortex-A76 su 2.6GHz+ 2*Cortex-A76 su 1.92GHz + 4*Cortex-A55 1.8GHz
Operacinė sistema
Android 9
EMUI
EMUI 9.1
Atmintis
6+128 GB
Tinklas
VOG-L29:
Pirminė SIM kortelė:
4G FDD LTE: juostos 1/2/3/4/5/6/7/8/9/12/17/18/19/20/26/28/32
4G TDD LTE: juostos 34/38/39/40
3G WCDMA: juostos 1/2/4/5/6/8/19
3G TDS: juostos 34/39
2G GSM: juostos 2/3/5/8(850/900/1800/1900 MHz)

Antrinė SIM kortelė:
4G FDD LTE: juostos 1/2/3/4/5/6/7/8/9/12/17/18/19/20/26/28
4G TDD LTE: juostos 34/38/39/40
3G WCDMA: juostos 1/2/4/5/6/8/19
2G GSM: juostos 2/3/5/8(850/900/1800/1900 MHz)
Jungiamumas
802.11 a/b/g/n/ac (wave2), 2.4 GHz ir 5 GHz
Bluetooth 5.0, BLE, SBC, AAC, aptX, aptX HD, LDAC ir HWA Audio

Type-C,USB 3.1 GEN1*
*Ši funkcija turėtų būti naudojama su USB 3.1 GEN1 laidu (ne standartiniu USB laidu, įsigyjama atskirai) kuris palaiko šią funkciją.
*Sdantartinis USB laidas palaiko USB 2.0.

Type-C ausinių lizdas
PC duomenų sichronizavimas
NFC
Taip
Vietos nustatymas
GPS (L1 + L5 Dual Band) / AGPS / Glonass / BeiDou / Galileo (E1 + E5a Dual Band) / QZSS (L1 + L5 Dual Band)
Jutikliai
Aplinkos šviesos jutiklis
P irštų atspaudų jutiklis ekrane
Giroskopas
Kompasas
Artumo jutiklis
Gravitacijos jutiklis
Salės jutiklis
Infraraudonųjų spindulių jutiklis
Spalvų temperatūros jutiklis
Audio
Dolby Atmos (Dolby Digital, Dolby Digital+, Dolby AC-4)
mp3, mp4, 3gp, ogg, amr, aac, flac, wav, midi
Video
3gp, mp4
Komplekte
Telefonas (integruota baterija) x 1
Įkroviklis x 1
Type-C laidas x 1
Type-C ausinės x 1
Greitos pradžios gidas x 1
Išėmimo įrankis x 1

Šaltinis

Ekranas
Ekrano įstrižainė16,4 cm
Ekrano rezoliucija2340 x 1080 pikseliai
Lietimui jautrus ekranasTaip
Ekrano formaEkranas lenktais kraštais
Ekrano tipasOled
Ekrano spalvų skaičius16,78 milijonai spalvų
Aspekto santykis19.5:9
Lietimui jautri technologija„multi-touch“
Liečiamo ekrano tipasTalpinis
Pikselių tankumas398 ppi
Užapvalinti ekrano kampaiTaip
Antras ekranasNe
Procesorius
Procesoriaus dažnis2,6 ghz
Procesoriaus šeimaHi-silicon
Procesoriaus modelisKirin 980
Procesoriaus architektūraArm cortex-a76
Procesoriaus branduoliai4
64-bitų apdorojimasTaip
Procesoriaus litografija7 nm
Branduolių dažniai2x 2.6ghz + 2x 1.92ghz + 4x 1.8ghz
KoprocesoriusTaip
Koprocesoriaus dažnis1,8 ghz
Koprocesoriaus architektūraArm cortex-a55
Koprocesoriaus branduoliai4
Laikmenos
Ram talpa6 gb
Vidinės saugyklos talpa128 gb
Suderinamos atminties kortelėsNm
Maksimalus atminties kortelės dydis256 gb
Usb duomenų saugyklaTaip
Fotoaparatas
Galinės kameros tipasKeturių dalių kamera
Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė)40 mp
Priekinės kameros tipasViena kamera
Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė)32 mp
Galinės kameros blykstėTaip
Video fiksavimo rezoliucija (maksimali)3840 x 2160 pikseliai
Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė)20 mp
Trečios galinės kameros skiriamoji geba (skaitmeninė)8 mp
Galinės kameros apertūros skaičius1,6
Antros galinės kameros apertūros skaičius2,2
Trečios galinės kameros diafragmos numeris3,4
Skaitmeninis priartinimas50 x
Priekinės kameros apertūros skaičius2
Blykstės tipasLed
Vaizdo įrašymo režimai1080p,2160p
Automatinis fokusavimasTaip
Priartinimo galimybėTaip
Veido aptikimasTaip
Foto efektaiJuoda&balta, ryškus
Vaizdo įrašymasTaip
Vaizdo stabilizatoriusTaip
Geografinės vietos nustatymasTaip
„multi-shot“ režimasTaip
Automatinis laikmatisTaip
Naktinis rėžimasTaip
Auto ryškinimasTaip
Tinklas
Mobiliojo tinklo generavimas4g
Sim kortelės tipasNanosim
3g standartaiWcdma
4g standartaiLte
WifiTaip
BluetoothTaip
Veikiant prijungiama sim kortelėTaip
2g standartaiGsm
Wi-fi standartai802.11a,wi-fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,wi-fi 4 (802.11n)
Bluetooth versija5.0
Bluetooth profiliaiA2dp,apt-x
„aptx“ technologijaTaip
2g dažniai (pirminė sim)850,900,1800,1900 mhz
Tethering (modemo režimas)Taip
„wi-fi direct“Taip
Mažo nuotolio radijo ryšys (nfc)Taip
Funkcija „hotknot“Taip
Abonementas
Prenumeratos tipasBe prenumeratos
Ryšys
Usb prievadasTaip
Usb jungtisC tipo usb
Usb versija3.2 gen 1 (3.1 gen 1)
Pranešimai
Trumpųjų pranešimų paslauga (sms)Taip
Mms (daugiaformačių pranešimų paslauga)Taip
Momentinis pranešimo perdavimas (im)Taip
Pokalbių funkcijaTaip
El. paštasTaip
Teksto prognozavimo sistemaTaip
Konstrukcija
FormaPlytelė
Produkto spalvaMėlyna
Spalva:Aurora
Tarptautinės apsaugos (ip) kodasIp68
Apsaugos ypatybėsAtsparus dulkėms, atsparus aptaškymui
Korpuso medžiagaStiklu grūdintas plastikas (grp)
Veikimo charakteristikos
Video skambutisTaip
Greitas įkrovimasTaip
Grafikos adapterisMali-g76
Pirštų antspaudų skaitytuvasTaip
Veido atpažinimasTaip
Asmeninės informacijos valdymasŽadintuvas, skaičiuotuvas, kalendorius, įvykių priminimas, failų tvarkyklė, užrašai, rašytuvas
GarsiakalbisTaip
Skrydžio režimasTaip
Balso rinkimasTaip
Balso įsakymaiTaip
„push-to-talk“ (ptt) funkcijaTaip
PersonalizacijaPiktogramos, skambėjimo tonai, nuorodos
Kontaktų grupių palaikymasTaip
Mikrofono išjungimasTaip
TemosDarbalaukio fonai
Usb „on-the-go“ funkcijos palaikymasTaip
VibroskambutisTaip
Navigacija
GpsTaip
Pagalbinė gps (a-gps)Taip
Gps (palydovinis)Taip
GlonassTaip
„beidou“Taip
„galileo“Taip
„quasi-zenith satellite system“ (qzss)Taip
Elektroninis kompasasTaip
„wi-fi“ padėties nustatymasTaip
Multimedija
GarsiakalbiaiStereo
Palaikomi vaizdo režimai1080p,2160p
Audio sistemaDolby atmos
Palaikomi audio formatai3gp,aac,amr,flac,midi,mp3,mp4,ogg,wav
Palaikomi vaizdo formatai3gp,mp4
Skambučių valdymas
Skambučio laukimasTaip
Skambučių peradresavimasTaip
Skambučio užlaikymasTaip
Automatinis perrinkimasTaip
Skambučio blokavimasTaip
Skambintojo idTaip
Konferencinio skambučio galimybėTaip
Greitas rinkimasTaip
Skambučių laikmatisTaip
Programinė įranga
PlatformaAndroid
Numatyta operacinė sistemaAndroid 9.0
„google“ programosGoogle maps,google play,youtube
Baterija
Baterijos talpa4200 mah
Baterijos technologijaLičio polimeras (lipo)
Belaidis įkrovimasTaip
Kalbėjimo laikas (3g)26 h
Budėjimo laikas (3g)697 h
Greitasis belaidis įkrovimasTaip
Išimama baterijaNe
Parengties režimo veikimo trukmė (4 g)606 h
Nepertraukiama garso įrašo perklausa107 h
Nepertraukiama vaizdo įrašo peržiūra23 h
Jutikliai
Artimumo jutiklisTaip
AkcelerometrasTaip
Aplinkos šviesos jutiklisTaip
GiroskopasTaip
Orientacijos jutiklisTaip
Holo jutiklisTaip
Svoris ir matmenys
Svoris192 g
Plotis73,4 mm
Ilgis8,41 mm
Aukštis158 mm
Sertifikatai
SertifikavimasCe, tüv
Pakuotės turinys
Kintamosios srovės adapterisTaip
Greitos pradžios vadovasTaip
Garantijos kortelėTaip
Pridėti kabeliaiC tipo usb
Pridedama laisvų rankų įrangaTaip
Išstūmimo kaištisTaip
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Paulius S. ✔Įsigijo šią prekę
2020-06-08 Atsakyti
Puikus telefonas, greitas pristatymas,rekomenduoju.
Greta J. ✔Įsigijo šią prekę
2019-12-28 Atsakyti
Viskas puiku🙂
Ieva K. ✔Įsigijo šią prekę
2019-12-23 Atsakyti
Prekia džiaugiuosi, priekaištų neturiu. Pliusai: Viskas patiko. Minusai: Minusų neturiu.

Išmanieji telefonai beveik išstūmė iš rinkos klasikinius mobiliuosius telefonus. Išmaniųjų telefonų siūlomų funkcijų kiekis lėmė, kad jie tapo būtinu komunikacijos, darbo ir pramogų įrenginiu. Kaip išsirinkti modelį, kuris atitiks jūsų reikalavimus? Pataria Varle.lt mobiliųjų įrenginių eskpertai.

Šiuolaikinis išmanusis telefonas – tai įrenginys, kuris apjungia telefono, kameros, filmų ir muzikos grotuvo, interneto naršyklės bei portabilios žaidimų konsolės savybes. Telefono funkcionalumų skaičius lemia, jog ne kiekvienas modelis gali pasiūlyti tą patį našumo lygį visose kategorijose. Pavyzdžiui, vienas įrenginys pasižymi didesnės raiškos kamera, kitas turi didesnį ir geresnės technologijos ekraną. Funkcijų ir skirtumų įvairovė lemia, kad prieš įsigyjant telefoną vertėtų atsakyti sau į klausimą:

Telefono naudojimo paskirtis

  • Pramogoms: naršymui internete, žaidimams, muzikos klausymuisi, nuotraukų fiksavimui, filmavimui.
  • Darbui: elektroninio pašto tikrinimui, tekstinių dokumentų, skaičiuoklių redagavimui, vaizdo pokalbiams, naršymui internete.

Nors iš esmės visi išmanieji telefonai panašūs ir leidžia atlikti abu šiuos uždavinius, rekomenduojama atkreipti dėmesį į keletą techninių parametrų, kurie turėtų didesnę įtaką vieno ar kito naudojimosi būdo patogumui.

Telefono operacinė sistema

Telefono operacinė sistema

Išmaniuosiuose telefonuose galima rasti keletą operacinių sistemų, tačiau populiariausios yra trys.

Android„Android“ operacinė sistema

Operacinė sistema skirta asmenins, kurie iš telefono tikisi daugiafunkcinių pajėgumų ir beveik neribotų įrenginio konfigūracijos galimybių. „Google Play“ parduotuvėje yra daugybė įvairios paskirties skaitmeninių programėlių, tiek mokamų, tiek nemokamų. „Android“ yra ...

Skaityti daugiau

Atrodo, jog „Xiaomi“ padarė dar vieną topinį telefoną. Tiesa, „POCO“ modeliai visada buvo puikus kainos ir kokybės santykis, o naujasis „POCO X3 Pro“ žada dar daugiau. Skaityti daugiau

Išmaniųjų telefonų reikalingumas jau seniai nekvestionuojamas dalykas. Juk be šio įrenginio jau neįsivaizduojame savo kasdienio gyvenimo, mokymosi ir darbo, ypatingai šiais nuotolinio gyvenimo laikais. Skaityti daugiau

„Galaxy Unpacked 2021“ įvyko ir „Samsung“ pristatė pirmuosius svarbiausius metų flagmanus, kurie pasak Varlė.lt mobiliųjų įrenginių specialistų, be abejonės formuos viso segmento kryptį šiais metais. Skaityti daugiau

Atsiliepimai
Panašios prekės
Asus ROG Phone 3 ZS661KS Juodas Glare, 6.59 '', AMOLED, 1080 x 2340 pikselių, Qualcomm - Mobilieji telefonai

Asus ROG Phone 3 ZS661KS Juodas Glare, 6.59 ", AMOLED, 1080 x 2340 pikselių, Qualcomm

 
692,05 1-3 d. d. (10)
OnePlus 9 5G Arctic Sky, 6.55 '', Fluid AMOLED, 2400 x 1080 pikselių, Qualcomm SM8350, - Mobilieji telefonai

OnePlus 9 5G Arctic Sky, 6.55 ", Fluid AMOLED, 2400 x 1080 pikselių, Qualcomm SM8350,

 
692,65 1-3 d. d. (0)
Apple iPhone 11 64GB (PRODUCT) Raudonas - Mobilieji telefonai

Apple iPhone 11 64GB (PRODUCT) Raudonas

 
689,99 1-3 d. d. (18)
OnePlus 8T Aquamarine Žalias, 6.55 '', Fluid AMOLED, 1080 x 2400, Qualcomm SM8250, - Mobilieji telefonai

OnePlus 8T Aquamarine Žalias, 6.55 ", Fluid AMOLED, 1080 x 2400, Qualcomm SM8250,

 
667,52 3-6 d. d. (0)
Jūsų peržiūrėtos prekės