Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Pilkas (Space Gray)

 • rating 5.0/5 (18)
 • PardavėjasVarle.lt
 • Varlė kodas 12177543
 • Šiuo metu šios prekės neturime
1 iš 15 has video

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB Pilkas (Space Gray)

 • rating 5.0/5 (18)
 • PardavėjasVarle.lt
 • Varlė kodas 12177543
 • Šiuo metu šios prekės neturime
get 20% back
add to cart Išparduota
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!

Aprašymas

Apple naujienų registracija

iPhone 11 Pro

Ir tada įvyko proveržis.

Universali trijų kamerų sistema atneša tiek daug naujų galimybių, o pati išlieka visiškai paprasta. Akumuliatorius, kuris niekada dar neveikė tiek ilgai. Stulbinantis lustas, kuris itin paspartina mašininį mokymąsi ir nustato naujas ribas to, ką gali išmanusis. Susipažink su pirmuoju „iPhone“, kuris yra toks galingas, kad nusipelno būti vadinamas PRO.

PRO kameros sistema

Neprilygs­tamas trejetukas.

Susipažink: pirmoji trijų kamerų sistema, kuri apgungia pažangiausiais technologijas ir legendinį „iPhone" paprastumą. Užfiksuok net iki keturių kartų daugiau vaizdo. Fotografuok gražius vaizdus itin tamsaus apšvietimo sąlygomis. Filmuok aukščiausios kokybės vaizdo įrašus išmaniajame, o tada redaguok tais pačiais įrankiais, kuriuos jau mėgsti naudoti nuotraukoms. Tu dar niekada taip nefilmavai.

Išplėstas matymo laukas.

„iPhone 11 Pro“ leidžia tau keisti mastelį nuo teleobjektyvo iki pat naujosios ultraplačiakampės kameros. Tai įspūdingas 4 x optinio priartinimo ir atitolinimo diapazonas.

Elegantiška ir įtraukianti sąsaja.

Išplėstas matymo laukas tam, kad galėtum pastebėti, kas vyksta už kadro rėmo ir užfiksuoti tai – vos vienu bakstelėjimu. O tarp tavęs ir tavo objekto beveik nieko nėra – tik naujasis PRO kameros šriftas. Todėl tu visuomet iki galo įsitraukęs į tai, ką bandai užfiksuoti.

4K vaizdo įrašai

Filmuok. Apsuk. Priartink. Apkirpk. Pašviesink. Iškirpk. Redaguok. Ir mėgaukis.

„iPhone 11 Pro“ leidžia tau pagauti neįtikėtinai tikroviškus, itin detalius ir sklandžiau judančius vaizdo įrašus. Milžiniška apdorojimo galia reiškia, kad gali filmuoti 4K vaizdo įrašą su išplėstiniu dinaminiu diapazonu ir kinematografiniu vaizdo įrašo stabilizavimu – ir visa tai 60 kadr./s greičiu. Taip pat gauni ir daugiau galimybių kurti su keturiais kartais daugiau vaizdo ir naujais galingais redagavimo įrankiais.

Aukščiausios kokybės vaizdo įrašai išmaniajame.

Ei, tu esi montažo režisierius.

„iOS 13“ leidžia tau redaguoti vaizdo įrašus, taip, kaip redaguoji nuotraukas. Pasuk, apkirpk, tobulink automatiškai, pridėk filtrų ir dar daugiau.

Ultraplačiakampė

Sutalpink visą pasaulį.

Kai negali visko sutalpinti į kadrą, atitolink vaizdą. Nes naujoji ultraplačiakampė kamera fiksuoja keturis kartus daugiau vaizdo nei bet kada iki šiol. Tai tarsi žengti atgal ir dar keletą kartų atgal, o iš tiesų – net nepajudėti iš vietos. Pagriebk šiuos kalnų masyvus ir tas aukščiausias katedrų smailes, ir įspūdingiausias panoramas.

Ultraplačiakampė sukuria menišką perspektyvą, kai esi arti – tai profesionalaus lygio technika, su kuria smagu eksperimentuoti.

Platesniame kadre gali sugauti kaip niekada plačius vaizdus.

120 laipsnių matymo laukas paverčia ultraplačiakamę tobula kamera peizažams fotografuoti.

Naktinis režimas

Technologija, kuri nugali prieblandą.

Nuo jaukiai apšviestų restoranų iki mėnulio nutviekstų paplūdimių – naujasis naktinis režimas pasitelkia išmanią programinę įrangą bei „A13 Bionic“, kad išgautų tokias nuotraukas prieblandoje, kokios iki šiol nebuvo įmanomos „iPhone“. Ir visa tai vyksta automatiškai. Gali eksperimentuoti ir su valdikliais, kad išgautum dar daugiau detalių ir sumažintum vizualinį triukšmą.

Portreto režimas

Portreto proveržis.

Trys kartu veikiančios kameros leidžia tau sutalpinti į portretus visko daugiau nei iki šiol. „iOS 13“ prideda „High‑Key Light Mono“ efektą studijinio stiliaus nespalvotoms nuotraukoms. O portreto apšvietimo funkcija leidžia valdyti šviesos intensyvumą, kai nori pagražinti objektą - tarsi tai darytum fotostudijoje. Gražu, tiesa?

Nesvarbu, kur padarei nuotrauką – „High‑Key Light Mono“ gali transformuoti ją į stulbinantį studijinio stiliaus portretą.

Smart HDR

Kas sakė, kad nuotraukos negali būti dar geresnės?

Naujos kartos „Smart HDR“ naudoja pažangius algoritmus subtiliai paryškinti ir patamsinti tavo nuotraukos detales. O dabar jis pasitelkia mašininį mokymąsi veidams tavo kadre atpažinti ir išmaniai juos darkart apšviesti. Tai reiškia, kad „iPhone 11 Pro“ gali ištobulinti tiek objekto, tiek fono detales automatiškai. Net kai kurios DSLR kameros to negali.

Nuo fotografo iki režisieriaus dabar akimirksniu.

Tarkim, kad fotografuoji ir pamatai kažką, ką verta nufilmuoti. Su „QuickTake“ nėra reikalo perjungti režimą. Palaikyk pirštą ant mygtuko ir pradėsi filmuoti. Nori filmuoti toliau? Brauk į dešinę. Jei nori fotografuoti nuotraukų seriją, brauk į kairę.

Slofie. Sulėtinto vaizdo asmenukė.

Naujoji 12 MP „TrueDepth“ kamera leidžia filmuoti itin smagius sulėtinto vaizdo asmenukių įrašus 120 kadr./s greičiu arba filmuoti 4K 60 kadr./s greičiu. Fotografuojant kamera dabar automatiškai atitolina vaizdą vos tik pasuki „iPhone“, kad į kadrą sutilptų visa tavo komanda. Taip, dabar net asmenukės gali būti profesionalaus lygio.

Dar keletas nuostabių kameros funkcijų.

PRO ekranas

Super Retina XDR. Ryškiai visų priekyje.

„Super Retina“ XDR ekranas gali pasigirti ne vienu, bet dviem naujais ryškumo lygiais ir be to jis supranta, kada juos panaudoti. Jis paryškėja iki 800 nitų, kai esi saulėje, kad galėtum fotografuoti ir išsirinkti, kai keliauji ir iki 1 200 nitų, kai peržiūri ekstremalaus dinaminio diapazono turinį. Tai lyg turėtum „Pro Display XDR“ savo „iPhone“.

Ryškiausias ir raiškiausias visų laikų „iPhone“ ekranas.

PRO galia

Lustas toks pažangus, kad net mes negalime jo pavyti.

Specialiai sukūrėme „A13 Bionic“, kad jis būtų orientuotas į mašininį mokymąsi visame luste, taip įgalinome funkcijas, kurių tiesiog nerasi jokiame kitame išmaniajame. Ir iš tiesų jis yra toks spartus, toks galingas ir toks išmanus, kad metų metais lenkia bet kokį kitą lustą. O tai suteikia tau nesąžiningo pranašumo.

Sparčiausias visų laikų lustas išmaniajame.

64 bitų „Fusion“ architektūra

Veikimo branduoliai apdoroja kompleksines užduotis greičiau nei bet kada, kol specialaus efektyvumo branduoliai apdoroja kasdienes užduotis – taip smarkiai prailginama akumuliatoriaus veikimo trukmė.

Sparčiausias CPU išmaniajame

Du CPU veikimo branduoliai yra iki 20 % spartesni ir sunaudoja iki 30 % mažiau energijos. O keturi CPU specialaus efektyvumo branduoliai yra iki 20 % spartesni ir sunaudoja iki 40 % mažiau energijos.

Sparčiausias GPU išmaniajame

„Apple“ sukurtas GPU yra iki 20 % spartesnis ir sunaudoja iki 40 % mažiau energijos. Tobulas didelio našumo žaidimams ir naujausioms papildytosios realybės patirtims.

„Neural Engine“ patobulintam mašininiam mokymuisi

„Apple“ sukurtas 8 branduolių „Neural Engine“ yra iki 20 % spartesnis ir sunaudoja iki 15 % mažiau energijos. Jo varomoji jėga slypi už trijų kamerų sistemos, „Face ID“, papildytosios realybės programų ir dar daugiau.

Mašininio mokymosi spartintuvai

Du nauji CPU mašininio mokymosi spartintuvai vykdo matricos matematinius skaičiavimus iki šešių kartų sparčiau ir leidžia CPU atlikti daugiau nei trilijoną operacijų per sekundę.

„Core ML 3“, skirtas mašininiam mokymuisi programose

Kad kūrėjai galėtų išnaudoti „A13 Bionic“ mašininio mokymosi galią, „Core ML 3“ veikia su mašininio mokymosi valdikliu, kad automatiškai nukreiptų užduotis į CPU, GPU ar „Neural Engine“.

Dar viena akumulia-toriaus valanda? Štai tau penkios.

Dar niekada akumuliatorius neveikė tiek ilgai.

Sukurti patvariausią stiklą ne raketų mokslas. Tai – molekulinis mokslas.

Patvariausias stiklas išmaniajame. Priekyje ir nugarėlėje.

Purslai? Nieko tokio.

Visų laikų vandeniui atspariausias „iPhone“.

IP68 reitingas atsparus vandeniui 4 metrų gylyje iki 30 min.
Atsparus apliejimui įprastais skysčiais, pvz., kava, arbata ir gazuotais gėrimais
Atsparus dulkėms dėl tiksliai pritaikyto sandaraus korpuso

Didelis patikslinimas.

Naujas „Apple“ sukurtas U1 lustas naudoja „Ultra Wideband“ technologiją erdviniam atpažinimui. Tai leidžia „iPhone 11 Pro“ suprasti tikslią savo lokaciją kitų šalia esančių „Apple“ įrenginių su U1 atžvilgiu. Dabar „iPhone“ tarsi su dar vienu jutimu, kuris suteiks naujų nuostabių galimybių.

Dėka U1 ir „iOS 13“ gali nukreipti savo „iPhone“ į kieno nors kito įrenginį ir „AirDrop“ suteiks jam prioritetą, ir tu galėsi sparčiau su juo dalintis failais. Ir tai tik pradžia.

Nori dar daugiau? Prašau.

Dolby Atmos. Garsas sklinda aplink tave 3D erdvėje, todėl jautiesi tarsi dalyvautum veiksme.
Erdvinis garsas. Sukuria labiau įtraukiančią garso patirtį, tarsi kino teatre.
Garso bendrinimas. Sujunk du „AirPods“ arba „Beats“ ausinių rinkinius vienu metu.
Spartesnis įkrovimas. Skubi? Įkrauk iki 50 % per maždaug 30 min., naudodamas pridedamą 18 W adapterį.
Belaidis įkrovimas. Tiesiog padėk „iPhone 11 Pro“ ant bet kurio Qi sertifikuoto įkroviklio.
Spartesnis „Wi‑Fi“. Su „Wi‑Fi“ 6 (802.11ax) gali atsisiųsti turinį iki 38 % sparčiau.
Iki 30 LTE juostos. „4G LTE Advanced“ plačiausiam pasauliniam tarptinkliniam ryšiui.
Dviguba SIM su eSIM palaikymu. Pridėk kitą numerį. Ar net mobilių duomenų planą užsienyje.

Šaltinis

iPhone 11 Pro Max

Pro kameros. Pro ekranas. Pro našumas.

Trys kameros. Neribotos galimybės.

Visiškai nauja trijų kamerų sistema. Visą dieną veikianti baterija. Greičiausias išmaniojo telefono lustas. 6.5" „Super Retina XDR“ ekranas — didžiausias ir r yškiausias iki šiol sukurtas  „iPhone“ ekranas.

Fiksuokite nuostabius vaizdo įrašus ir nuotraukas su Ultra plataus kampo, plataus kampo bei teleobjektyvo kamera. Fiksuokite savo geriausias silpno apšvietimo nuotraukas naudodami naktinį režimą. Žiūrėkite HDR filmus ir laidas su 6.5" „Super Retina XDR“ ekranu - ryškiausiu iki šiol sukurtu „iPhone“ ekranu. Patirkite puikų našumą su A13 Bionic “ puikiai tinkamu žaidimams, papildytai realybei (AR) bei fotografijai. Taip pat mėgaukitės visą dieną veikiančia baterija bei naujo lygio atsparumu vandeniui. Visa tai naujajame galingame „iPhone“ , kurį net galima vadinti Pro.

 • 6.5" „Super Retina XDR OLED“ ekranas.
 • Atsparus vandeniui ir dulkėms (4 metrai iki 30 minučių, IP68).
 • Trijų kamerų sistema su 12MP Ultra plataus kampo, plataus kampo bei teleobjektyvo kamera. Naktinis režimas, portreto režimas ir 4K vaizdo įrašai iki 60 kadr./s.
 • 12MP „TrueDepth“ priekinė kamera su portreto režimu, 4K vaizdo įrašymu ir „Slo-Mo“.
 • „Face ID“ saugiam autentifikavimui.
 • A13 „Bionic“ lustas su trečiosios kartos „ Neural Engine “.
 • Greitas įkrovimas su pridedamu 18W adapteriu.
 • Belaidis įkrovimas.
 • „iOS 13“ su „Dark Mode“ režimu, naujais įrankiais nuotraukoms bei vaizdo įrašams redaguoti ir visiškai naujomis privatumo funkcijomis.

Specifikacijos:

Talpa
256 GB
Dydis ir svoris
Apple iPhone 11 Pro Max 64GB Auksinis (Gold)
Ekranas
„Super Retina XDR“ ekranas
6.5" (įstrižainės) nuo krašto iki krašto OLED „Multi-Touch“ ekranas
HDR ekranas
2688 x 1242 pikselių skiriamoji geba, esant 458 ppi
2,000,000:1 kontrasto koeficientas (tipinis)
„iPhone 11 Pro Max“ ekranas yra užapvalintais kampais, derančiais prie nuostabių linijų dizaino, kurie telpa į standartinį stačiakampį. Matuojant ekraną kaip taisyklingą stačiakampį, jo įstrižainė yra 6,46 colio (tikrasis vaizdo plotas yra mažesnis).

Abu modeliai:
„True Tone“ ekranas
Plataus spalvų spektro ekranas (P3)
„Haptic Touch“
800 nitų maks. ryškumas (tipinis); 1200 nitų maks. ryškumas (HDR)
Pirštų atspaudų nepaliekantis oleofobinis sluoksnis
Kelių kalbų ir simbolių rodymas vienu metu
Atsparus purslams, vandeniui ir dulkėms
IP68 reitingas (maksimalus gylis – 4 m, iki 30 min.), atitinkantis IEC standartą 60529
Lustas
„A13 Bionic“ lustas
Trečios kartos „Neural Engine“
Kamera
Triguba 12MP Ultra plati, plačiakampė ir teleobjektyvo kamera
Ultra plati kamera: ƒ/2.4 diafragma ir 120° matymo laukas
Plačiakampė kamera: ƒ/1.8 diafragma
Teleobjektyvo kamera: ƒ/2.0 diafragma
2x optinis priartinimas, 2x optinis atitolinimas; skaitmeninis priartinimas iki 10x
Portreto režimas su pažangiu „bokeh“ ir „Depth Control“
Portreto apšvietimas su šešiais efektais („Natural“, „Studio“, „Contour“, „Stage“, „Stage Mono“, „High-Key Mono“)
Dvigubas optinis vaizdo stabilizavimas (Plačiakampė ir teleobjektyvo kamera)
Penkių elementų lęšis (Ultra plati kamera); šešių elementų lęšis (Plačiakampė ir teleobjektyvo kamera)
Ryškesnė „True Tone“ blykstė su „Slow Sync“
Panorama (iki 63MP)
100% „Focus Pixels“ (Plačiakampė kamera)
Naktinis režimas
Automatinis reguliavimas
Naujos kartos „Smart HDR“ nuotraukoms
Plati spalvų paletė nuotraukoms ir „Live Photos“
Pažangus raudonų akių koregavimas
Nuotraukų geografinis žymėjimas
Automatinis vaizdo stabilizavimas
Fotografavimo serijomis režimas
Užfiksuojamų vaizdų formatai: HEIF ir JPEG
Vaizdo įrašymas
4K vaizdo įrašymas 24 kadr./s, 30 kadr./s arba 60 kadr./s
1080p HD vaizdo įrašymas 30 kadr./s arba 60 kadr./s
720p HD vaizdo įrašymas 30 kadr./s greičiu
Išplėstas dinaminis diapazonas vaizdo įrašams iki 60 kadr./s
Optinis vaizdo stabilizavimas vaizdo įrašams (Plačiakampė ir teleobjektyvo kamera)
2x optinis priartinimas, 2x optinis atitolinimas; skaitmeninis priartinimas iki 6x
Garso mastelio keitimas
Ryškesnė „True Tone“ blykstė
„QuickTake“ vaizdo įrašas su objekto sekimu
Sulėtinto vaizdo palaikymas 1080p 120 kadr./s arba 240 kadr./s
„Time-lapse“ vaizdo įrašymas su stabilizavimu
Kinematografinis vaizdo įrašų stabilizavimas (4K, 1080p ir 720p)
Nepertraukiamas automatinio fokusavimo vaizdo įrašymas
8 MP nuotraukos 4K vaizdo įrašo metu
Atkuriamo vaizdo priartinimas
Įrašomų vaizdo įrašų formatai: HEVC ir H.264
Stereo įrašymas
„TrueDepth“ kamera
12MP kamera
ƒ/2.2 diafragma
Portreto režimas su pažangiu „bokeh“ ir „Depth Control“
Portreto apšvietimas su šešiais efektais („Natural“, „Studio“, „Contour“, „Stage“, „Stage Mono“, „High‑Key Mono“)
„Animoji“ ir „Memoji“
4K vaizdo įrašymas 24 kadr./s, 30 kadr./s arba 60 kadr./s
1080p HD vaizdo įrašymas 30 kadr./s arba 60 kadr./s
Sulėtinto vaizdo palaikymas 1080p 120 kadr./s
Naujos kartos „Smart HDR“ nuotraukoms
Išplėstas dinaminis diapazonas 30 kadr./s vaizdo įrašams
Kinematografinis vaizdo įrašų stabilizavimas (4K, 1080p ir 720p)
Plati spalvų paletė nuotraukoms ir „Live Photos“
Retina blykstė
Automatinis vaizdo stabilizavimas
Fotografavimo serijomis režimas
Face ID
Veido atpažinimas veikia per „TrueDepth“ kamerą
Apple Pay
Atsiskaityk savo „iPhone“ su „Face ID“ parduotuvėse, programose ir internete
Siųskite ir gaukite pinigus žinutėmis
Sumokėk už pirkinius „Apple Pay“, kai naudojiesi savo „Mac“
Apple kortelė
„Apple“ sukurta kreditinė kortelė, skirta „iPhone“
Norint valdyti bei naudotis "Apple Card" naudokite programėlę „Wallet“.
Mokėkite su „Apple Pay“ naudodami „Face ID“ parduotuvėse, programose ir internete.
Titano, lazeriu išgraviruota fizinė kredito kortelė, skirta naudoti ten, kur „Apple Pay“ dar nepriimama.
Mobilusis ir belaidis ryšys
Visi modeliai:
Gigabito klasės LTE su 4x4 MIMO ir LAA4
802.11ax „Wi‑Fi 6“ su 2x2 MIMO
„Bluetooth 5.0“ belaidė technologija
„Ultra Wideband“ lustas skirtas erdviniam suvokimui
NFC su skaitytuvo režimu
„Express Cards“ su energijos rezervu
Vietos funkcijos
Integruotas  GPS/GNSS
Skaitmeninis kompasas
Wi‑Fi
Mobilusis ryšys
„iBeacon“ tikslios vietos nustatymas
Vaizdo skambučiai
„FaceTime“ vaizdo skambučiai su „Wi‑Fi“ arba mobiliuoju ryšiu
Garso skambučiai
„FaceTime“ garso skambučiai
Voice over LTE (VoLTE)
Wi‑Fi skambinimas
Garso atkūrimas
Palaikomi garso formatai: AAC‑LC, HE‑AAC, HE‑AAC v2, apsaugotasis AAC, MP3, tiesinis PCM, „Apple Lossless“, FLAC, „Dolby Digital“ (AC‑3), „Dolby Digital Plus“ (E‑AC‑3), „Dolby Atmos“ ir „Audible“ (formatai 2, 3, 4, „Audible Enhanced Audio“, AAX ir AAX+)
Erdvinis garso atkūrimas
Maksimalaus garsumo riba, kurią gali konfigūruoti pats naudotojas
Vaizdo atkūrimas
Palaikomi vaizdo įrašų formatai: HEVC, H.264, MPEG‑4 Part 2 ir Motion JPEG.
Aukšto dinaminio diapazono su „Dolby Vision“ ir HDR10 turinys.
„AirPlay“ vaizdo perdavimas, nuotraukų ir vaizdo išvestis į „Apple TV“ (antros kartos arba naujesnė).
Vaizdo perdavimo ir vaizdo išvesties palaikymas: iki 1080p naudojant „Lightning“ skaitmeninį AV adapterį ir „Lightning“ į VGA adapterį (adapteriai parduodami atskirai)
Išoriniai mygtukai ir jungtys
Apple iPhone 11 Pro 64GB Auksinis (Gold)
Maitinimas ir akumuliatorius
Veikia iki 5 val. ilgiau nei „iPhone Xs Max“
Vaizdo įrašų atkūrimas: Iki 20 valandų
Vaizdo įrašų atkūrimas (transliuojant): Iki 12 valandų
Garso atkūrimas: Iki 80 valandų
Pridedamas 18W adapteris.

Abu modeliai:

Integruotas įkraunamas ličio jonų akumuliatorius
Belaidis įkrovimas (veikia su „Qi“ krovikliais)
Įkraunama naudojant USB jungtį su kompiuteriu arba maitinimo adapteriu

Greitas įkrovimas:

Iki 50% įkrovimas per apytiksliai 30 minučių su 18W arba galingesniu adapteriu.
Jutikliai
Face ID
Barometras
Trijų ašių giroskopas
Akcelerometras
Artumo jutiklis
Aplinkos šviesos jutiklis
Operacinė sistema
iOS 13
„iOS“ – asmeniškiausia ir saugiausia mobiliojo įrenginio operacinė sistema pasaulyje su įdiegtomis galingomis funkcijomis, sukurtomis apsaugoti Jūsų privatumą.
Pritaikymas neįgaliesiems
Pritaikymo neįgaliesiems funkcijos padeda žmonėms, turintiems negalią, geriausiai išnaudoti naujojo „iPhone“ galimybes. Su integruotomis regėjimo, klausos, fizinių ir motorinių gebėjimų, mokymosi ir raštingumo funkcijomis galima visavertiškai mėgautis asmeniškiausiu pasaulyje įrenginiu.

Funkcijos neįgaliesiems:

Voice Control
VoiceOver
Mastelio keitimas
Didinamasis stiklas
RTT ir TTY palaikymas
Siri ir dikcija
Parašykite Siri
Switch Control
Aiškinamieji subtitrai
AssistiveTouch
Speak Screen
Ausinės
„EarPods“ su „Lightning“ jungtimi
SIM kortelė
Dvi SIM kortelės („nano-SIM“ ir „eSIM“)
„iPhone 11 Pro“ nesuderinamas su dabartinėmis „micro-SIM“ kortelėmis.
Klausos aparatų reitingas
M3, T4
„Mail“ priedų palaikymas
Palaikomi dokumentų tipai
.jpg, .tiff, .gif (vaizdai); .doc ir .docx (Microsoft Word); .htm ir .html (tinklalapiai); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf („Preview“ ir „Adobe Acrobat“); .ppt ir .pptx („Microsoft PowerPoint“); .txt (tekstiniai failai); .rtf (raiškiojo teksto formatas); .vcf (kontaktinė informacija); .xls ir .xlsx (Microsoft Excel); .zip; .ics; .usdz (USDZ Universal)
Sistemos reikalavimai
Apple ID (reikalinga kai kurioms funkcijoms)
Prieiga prie interneto

Sinchronizavimui su Mac arba PC reikalavimai:

„macOS Catalina 10.15“ naudojantis „Finder“
„macOS El Capitan 10.11.6“ per „macOS Mojave10.14.6“ naudojantis „iTunes 12.8“ ar naujesne versija
„Windows 7“ ar naujesnė versija naudojantis „iTunes 12.10“ ar naujesne versija (galima nemokamai atsisiųsti adresu itunes.com/download)
Aplinkos apsaugos reikalavimai
Veikimo temperatūra: nuo 32° iki 95° F (nuo 0° iki 35° C)
Nedarbinė temperatūra: nuo −4° iki 113° F (nuo −20° iki 45° C)
Santykinė drėgmė: nuo 5 % iki 95 %, nesikondensuojanti
Darbinis aukštis virš jūros lygios: išbandyta iki 10 000 pėd. (3000 m)
Pakuotėje
iPhone telefonas
Laidas iš „Lightning“ į USB

Šaltinis


Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Video

Specifikacija

Techninės specifikacijos
JutikliaiFace id barometer three‑axis gyro accelerometer proximity sensor ambient light sensor
Sim tipasDual sim (nano‑sim and esim)12 iphone 11 pro and iphone 11 pro max are not compatible with existing micro‑sim cards.
Operacinė sistemaIos 13
EkranasSuper retina xdr display 6.5‑inch (diagonal) all‑screen oled multi‑touch display hdr display 2688‑by‑1242-pixel resolution at 458 ppi 2,000,000:1 contrast ratio (typical). true tone display wide color display (p3) haptic touch 800 nits max brightness (typical); 1200 nits max brightness (hdr) fingerprint-resistant oleophobic coating support for display of multiple languages and characters simultaneously
Video4k video recording at 24 fps, 30 fps, or 60 fps 1080p hd video recording at 30 fps or 60 fps 720p hd video recording at 30 fps extended dynamic range for video up to 60 fps optical image stabilization for video (wide and telephoto) 2x optical zoom in, 2x optical zoom out; digital zoom up to 6x audio zoom brighter true tone flash quıcktake video with subject tracking slo‑mo video support for 1080p at 120 fps or 240 fps time‑lapse video with stabilization cinematic video stabilization (4k, 1080p, and 720p) continuous autofocus video take 8mp still photos while recording 4k video playback zoom video formats recorded: hevc and h.264 stereo recording
GalingumasLasts up to 4 hours longer than iphone xs video playback: up to 18 hours video playback (streamed): up to 11 hours audio playback: up to 65 hours 18w adapter included. built-in rechargeable lithium-ion battery wireless charging (works with qi chargers10) charging via usb to computer system or power adapter fast-charge capable: up to 50% charge in around 30 minutes with 18w adapter or higher1
Talpa256gb
Dydis158x77.8x8.1 mm
Svoris226g
KameraTriple 12mp ultra wide, wide, and telephoto cameras ultra wide: ƒ/2.4 aperture and 120° field of view wide: ƒ/1.8 aperture telephoto: ƒ/2.0 aperture 2x optical zoom in, 2x optical zoom out; digital zoom up to 10x portrait mode with advanced bokeh and depth control portrait lighting with six effects (natural, studio, contour, stage, stage mono, high-key mono) dual optical image stabilization (wide and telephoto) five‑element lens (ultra wide); six-element lens (wide and telephoto) brighter true tone flash with slow sync panorama (up to 63mp) 100% focus pixels (wide) night mode auto adjustments next‑generation smart hdr for photos wide color capture for photos and live photos advanced red‑eye correction photo geotagging auto image stabilization burst mode image formats captured: heif and jpeg
SpalvaSpace grey

Patarimai

Išmanieji telefonai beveik išstūmė iš rinkos klasikinius mobiliuosius telefonus. Išmaniųjų telefonų siūlomų funkcijų kiekis lėmė, kad jie tapo būtinu komunikacijos, darbo ir pramogų įrenginiu. Kaip išsirinkti modelį, kuris atitiks jūsų reikalavimus? Pataria Varle.lt mobiliųjų įrenginių eskpertai.

Šiuolaikinis išmanusis telefonas – tai įrenginys, kuris apjungia telefono, kameros, filmų ir muzikos grotuvo, interneto naršyklės bei portabilios žaidimų konsolės savybes. Telefono funkcionalumų skaičius lemia, jog ne kiekvienas modelis gali pasiūlyti tą patį našumo lygį visose kategorijose. Pavyzdžiui, vienas įrenginys pasižymi didesnės raiškos kamera, kitas turi didesnį ir geresnės technologijos ekraną. Funkcijų ir skirtumų įvairovė lemia, kad prieš įsigyjant telefoną vertėtų atsakyti sau į klausimą:

Telefono naudojimo paskirtis

 • Pramogoms: naršymui internete, žaidimams, muzikos klausymuisi, nuotraukų fiksavimui, filmavimui.
 • Darbui: elektroninio pašto tikrinimui, tekstinių dokumentų, skaičiuoklių redagavimui, vaizdo pokalbiams, naršymui internete.

Nors iš esmės visi išmanieji telefonai panašūs ir leidžia atlikti abu šiuos uždavinius, rekomenduojama atkreipti dėmesį į keletą techninių parametrų, kurie turėtų didesnę įtaką vieno ar kito naudojimosi būdo patogumui.

Telefono operacinė sistema

Telefono operacinė sistema

Išmaniuosiuose telefonuose galima rasti keletą operacinių sistemų, tačiau populiariausios yra trys.

Android„Android“ operacinė sistema

Operacinė sistema skirta asmenins, kurie iš telefono tikisi daugiafunkcinių pajėgumų ir beveik neribotų įrenginio konfigūracijos galimybių. „Google Play“ parduotuvėje yra daugybė įvairios paskirties skaitmeninių programėlių, tiek mokamų, tiek nemokamų. „Android“ yra …

Skaityti daugiau

Netrukus prasidės šildymo sezonas, ir šįmet dėl jo kaip niekad neramu. Išaugusios elektros, maisto ir paslaugų kainos verčia suktis ir galvoti, kur galima neskausmingai taupyti, bandant išlaikyti pusiausvyrą šeimos biudžete. „Varlė.lt“ specialistai siūlo ne tik naudingus, bet ir taupyti elektros energiją padedančius elektronikos prietaisų įkrovimo ir naudojimo būdus.

Baterijos gyvybingumas vis dar apipintas mitais

Ankščiau greičiausiai nesusimąstėme, jog kasdien naudojamų įrenginių, tokių kaip išmanusis telefonas, nešiojamasis kompiuteris ar ausinės, įkrovimas mums kainuoja. Tiesa, bendra kaina tikrai nėra ta, kuri stipriai rėžtų akį, bet siekiant sutaupyti, galima efektyvinti ne tik įrenginių krovimo laiką, bet ir naudojimą.

Dauguma išmaniųjų įrenginių naudoja …

Skaityti daugiau

„iPhone 14 Pro“ ir „iPhone 14  Pro Max“ yra geriausi iki šiol kada nors pristatyti „Apple“ išmanieji. Kokiomis naujomis galimybės aprūpinti šių metų flagmanai? Varlė.lt specialistai pasidalino pirmu savo žvilgsniu į naujus flagmanus.  

„iPhone 14 Pro“ ir „iPhone 14 Pro Max“ dizainas

Abu modelius juosia iš chirurginio nerūdijančio plieno pagamintas rėmas, telefonų nugarėlės pagamintos iš malonaus liesti matinio stiklo, o  ekranus dengiantis ypatingai patvarus „Ceramic Shield“. Kalbant apie ekraną, viena iš svarbiausių šių metų telefonų inovacijų yra ekrane matoma „Dynamic Island“.

Ši, ekrano viršuje esanti juoda sala ne tik leidžia dar patogiau matyti pranešimus ir stebėti kitą kintančią informaciją …

Skaityti daugiau

Rugsėjo viduryje vykusiame „Far Out“ renginyje „Apple“ pristatė visą šūsnį naujienų, kurių dalis jau pasiekė Lietuvą. Varlė.lt specialistai kviečia susipažinti su iPhone 14, kurį įsigyti galite jau dabar!

„iPhone 14“ dizainas

Korpuso gamyboje panaudotos pačios kokybiškiausios medžiagos: įrenginio šonus juosia aviacinės klasės aliuminio rėmas, o ekraną dengia  „Ceramic Shield“ stiklas.

„iPhone 14“ modelius galima rinktis net iš penkių skirtingų spalvų: „Blue“, „Purple“ „Midnight“, „Starlight“ ir „(PRODUCT) RED“.

„iPhone 14“ turi 6,1 colio įstrižainės ekraną.

„iPhone 14“ ekranas

„iPhone 14“ gali pasigirti ryškiais ir puikiai vaizdą perteikiančiais „Super Retina XDR“ OLED ekranais.  Šis ekranas pasižymi aukšta raiška ir stulbinančia spalvų kokybe, …

Skaityti daugiau

Panašios prekės

Apple iPhone 11 64GB Baltas Apple iPhone 11 64GB Baltas Akcijinė prekė
TOP
 • TOP prekė
 • Išpardavimas
 • 5.0 (112)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
489 €
-8 %
48.90  €/mėn be pabrangimo
Apple iPhone 14 Plus 128GB Violetinė Apple iPhone 14 Plus 128GB Violetinė Akcijinė prekė
TOP
 • TOP prekė
 • Išpardavimas
 • GamintojasApple
 • Ekrano įstrižainė (coliais)6.7
 • Vidinė atmintis (GB)128
 • 5GYra
 • Akumuliatoriaus talpa (mAh)4323
 • Atminties kortelėNėra
 • 5.0 (1)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 1 vnt.
1199 €
-2 %
119.90  €/mėn be pabrangimo
 • 5.0 (3)
 • 3-7 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
18.99  €
-24 %
 • 0.0
 • 2-5 d. d.
 • Liko tik: 2 vnt.
43.99  €

 Dažnai perkama kartu

 • 5.0 (28)
 • 3-6 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
30.90  €
-14 %
 • 5.0 (6)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 3 vnt.
68.99  €
-50 %
 • 5.0 (5)
 • 2-4 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
35.99  €
-36 %
Lengvos ir patogios belaidės Ausinės JBL Tune 510BT Pure Bass sound su mikrofonu juodos Lengvos ir patogios belaidės Ausinės JBL Tune 510BT Pure Bass sound su mikrofonu juodos Akcijinė prekė
TOP
 • TOP prekė
 • Išpardavimas
 • 5.0 (347)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
33.99  €
 • Išpardavimas
 • 5.0 (219)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
149 €
14.90  €/mėn be pabrangimo
 • Išpardavimas
 • 0.0
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €
 • 5.0 (166)
 • 0-3 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
12.99  €
 • 5.0 (13)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
10.99  €
-15 %
 • 5.0 (16)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
12.99  €
-19 %
 • Išpardavimas
 • 5.0 (13)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
9.99  €
-23 %
 • Išpardavimas
 • 5.0 (665)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
159 €
15.90  €/mėn be pabrangimo
Apple 20W USB-C maitinimo adapteris Apple 20W USB-C maitinimo adapteris Akcijinė prekė
TOP
 • TOP prekė
 • Išpardavimas
 • 5.0 (562)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
24.14  €
-43 %
 • 5.0 (97)
 • 1-2 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
33.65  €
-11 %
 • 5.0 (187)
 • Teirautis
 • Teirautis
33.98  €
-11 %
 • 5.0 (23)
 • 1-3 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
22.36  €
-11 %
 • 4.9 (38)
 • 1-2 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
20.99  €
 • Išpardavimas
 • 5.0 (71)
 • 1-2 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
20.99  €
-42 %
 • Išpardavimas
 • 5.0 (23)
 • 1-2 d. d.
 • Liko tik: 5 vnt.
43.99  €
-25 %
LED šviečianti dekoracija, 10000 mm, 100 LED, šiltai balta spalva, IP44, 1A10M-1, J10 LED šviečianti dekoracija, 10000 mm, 100 LED, šiltai balta spalva, IP44, 1A10M-1, J10
TOP
 • 0.0
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
19.99  €
Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobiliui 2022 nauja sudėtis Pirmosios pagalbos vaistinėlė automobiliui 2022 nauja sudėtis
TOP
 • 5.0 (140)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
27.99  €

Klausk apie prekę

Telefonas
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime