Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.

Maxlife MX-300 Bluetooth 4.0 Microphone Karaoke With Build In Speaker / 3W / Aux / Voice Modulator / USB / MicroSD / Gold  

(Prekės kodas: 14978669) Pardavėjas: Varle.lt
5/5 ( 3 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
0 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
14978669
A microphone with a built-in Bluetooth speaker allows you to listen to music and sing at the same time! Perfect for any party or karaoke. The microphone has the buttons: Turn on / off / mode Previous song Next song Microphone slider Play / pauza Voice modulator (4 modes) Increase / decrease the volume Reverb Reverb Slider Port panel: micro USB port, microSD card slot AUX input, USB port.
Gamintojas
Maxlife
Modelis
Mx-300-go
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Taigi bandote surasti patarimų, kurie padėtų įsigyti norimą mikrofoną? Tačiau kaip įsigyti naudingą mikrofoną? Dėl kokių savybių mikrofonas tampa išskirtinis? Mikrofonai yra puikūs pagalbininkai, kadangi leidžia bendrauti su norimais žmonėmis.

Kartais, kai norite, galite dėl pramogos įrašyti įvairius garsus arba savo paties balsą, o po to perklausyti gautą garso įrašą.  ir po to jį pakartoti kompiuteriuose. Naudojant mikrofoną paprasta rengti vaizdo konferencijas ir telekonferencijas bei skambinti toli esantiems giminaičiams internetu.

Mikrofono charakteristikos

Prieš bandydami nuspręsti, kokį mikrofoną reikia įsigyti, iš pradžių turite suprasti, kaip mikrofonas veikia. Žinoma, turite išsirinkti įmonę, iš kurios pirksite mikrofoną, taigi iš pradžių įvertinkite esamą situaciją. Naršykite skirtingų įmonių interneto svetainėse ir palyginkite skirtingų įmonių pasiūlymus. Daugelis žmonių įsigyja prekes pagal jų dizainą ir skirtingus siūlomus modelius. Skirtingos įmonės siūlo įvairius modelius ir kai kurie iš jų yra iš tiesų patrauklūs. Labai dažnai pirkėjai perka internetu. Prijungiant mikrofoną prie kompiuterio tai reikia atlikti tinkamai – tokiu būdu užtikrinsite geriausią naudojimo rezultatą. Būtina tiksliai suderinti su mikrofonu susijusią programinę įrangą. Tai būtina sąlyga tiek reguliuojant garsumo lygį, tiek keičiant mikrofono padėtį. Paprastai kompiuteryje, prie kurio lizdo prijungiamas mikrofonas, yra integruota garso plokštė.

Kompiuterio garso plokštė taip pat labai svarbi sklandžiam mikrofono veikimui. Kompiuteriui galima naudoti tiek laidinius mikrofonus ...

Skaityti daugiau
Atsiliepimai
Panašios prekės
Segamas mikrofonas - Mikrofonai ir priedai

Segamas mikrofonas

 
20 € 2-4 d. d. (0)
Rode SC4 (400830040) - Mikrofonai ir priedai

Rode SC4 (400830040)

 
20,99 3-5 d. d. (0)
Mikrofonas Xrec WS858 (SB4988) - Mikrofonai ir priedai

Mikrofonas Xrec WS858 (SB4988)

 
18,99 5-8 d. d. (1)
BOYA BY-M1 Pro Prisegamas mikrofonas 6m - Mikrofonai ir priedai

BOYA BY-M1 Pro Prisegamas mikrofonas 6m

 
20,87
-9 %
18,99 1-2 d. d.
(12)