Mechaninis vėjo malūnas

(Prekės kodas: 15375015) Pardavėjas: MB "Regos Prekyba"
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
69,90
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
2 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
15375015

„Ugears“ bokšto vėjo malūnas yra daugiau nei mechaninis galvosūkis. Tai jaudinantis nuotykis į senosios Anglijos istoriją. Modelis sukurtas remiantis „Chesterton Windmill“ - XVII amžiaus cilindro formos akmens bokšto vėjo malūnu, kuris buvo pastatytas už Chesterton kaimo, Warwickshire grafystėje. Pastatytas apie 1632–33 metus, vėjo malūnas buvo atstatytas 1965–1974 m., Ir šiandien tai yra ankstyviausias bokšto malūnas Anglijoje, kuriame išliko bet kuri jo darbinė dalis.

Šią unikalią konstrukciją su arkine baze, tikėtina, pastatė žymi to laikotarpio asmenybė seras Edwardas Peyto, kuriam tuo metu priklausė Chestertono dvaras.

Seras Edvardas buvo entuziastingas matematikas ir astrologas, kuris išvedė prielaidą, kad bokšto malūnas iš pradžių buvo suprojektuotas tapti observatorija. Nors nėra įrodymų, patvirtinančių šią teoriją, ir mes galime tik spėti, kas paskatino post-viduramžių bajorą sukurti šį gražų ir unikalų vėjo malūną.

Šis „Viktorijos laikų garo-panko skeleto“ stiliaus „Ugears“ modelis yra paremtas Chestertono prototipu.

Greitai sukant aerodinaminės sukimo burės sukuria gana stiprų vėją. Tai gali veikti ir atvirkščiai: pūtus orą, nukreiptą į bures, jos suksis. Naudokite ventiliatorių, kad pademonstruotumėte savo vaikams, kaip veikia tikri vėjo malūnai.

Dvigubas planetinis pavarų reduktorius su skirtingos formos pavaromis užtikrina reikiamą greitį.

Modelis yra varomas nuimamos guminės juostos varikliu. Išėmus variklį, vėjo malūnas gali veikti rankiniu režimu, kuris leidžia jums išsamiai stebėti ir išnagrinėti patrauklų kompleksinį mechanizmą.

Guminės juostos variklis varo bures sraigtiniu konvejeriu (sliekų tiektuvu) ir pavarų dėže. Pavarų dėžės konstrukcijoje yra lankstymo grandinė, grandininės pavaros tipas, surinktas iš daugelio mažų grandžių. Visavertė grandininė pavara iš faneros dar niekada nebuvo naudojama „Ugears“ modeliuose.

Sukamasis arkinio bokšto pagrindas, panašus į spiralinius laiptus, yra sraigtinio konvejerio mechanizmo dalis, kuri yra pagrindinė modelio mechanizmo dalis. Žavi judančių pavarų mechanika ilgam pavergs jūsų dėmesį.

„Ugears“ modelis, remdamasis angliško prototipo kilme, taip pat kreipiasi į ispanų klasiką: „Tower Windmill“ ateina su išradingo bajoro Don Kichoto ir jo keisto kompaniono Sancho Panza figūromis.

„Ugears Tower Windmill“ modelio rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir turi viską, ko gali prireikti surinkimui. Detalių kokybė yra aukščiausio lygio: lazerinis metodas naudojamas pjaunant daiktus iš faneros plokštės, kuris suteikia tikslius kirpimo kirpimus. Detalės turi būti ištrauktos iš lentų ir surinktos, kad būtų sukurtas visas modelis. Kaip ir visi kiti „Ugears“ modeliai, „Tower Windmill“ komplektuojamas su nuosekliomis, spalvotomis, tikrai lengvai vykdomomis instrukcijomis 11 kalbų (anglų, vokiečių, ukrainiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, kinų ir Korėjiečių kalba) ir nereikalauja nei klijų, nei specialių įrankių, kad jie būtų visiškai sumontuoti į funkcinį veikiantį vėjo malūną.

Pastaba Kaina nurodyta už 1 vienetą. Galimybės pasirinkti konkrečią prekę ar spalvą nėra.

Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Žaislai, žaisliukai… Jų pirkimas nepaisant to, kad rinkoje dabar didžiulis pasirinkimas, neretai tampa tikru iššūkiu tėvams ir kitiems, norintiems nudžiuginti vaikus. Net ir patys mažiausieji gali su negailestingu abejingumu padėti į šalį kelis mėnesius jūsų ieškotą dovaną ar neigdami pasukti galvą paklausus: „Ar tau patinka šis naujas automobilis/lėlė/LEGO/….?“.

Ieškant žaislų reikėtų įsisąmoninti, kokį vaidmenį vaikų gyvenime turi žaidimas. Neretai tėvai pamiršta, kad žaidimo funkcijos neapsiriboja tik pramogomis. Žaidimas turi terapeutinę galią, kurią galima panaudoti santykių su vaiku kūrimui, įtampos mažinimui ir daugeliui tėvystės problemų sprendimui.  Žaidimas su vaiku palengvina sunkių emocijų išreiškimą, moko bendradarbiavimo, leidžia peržengti stereotipus ir sustiprina savivertę.

Kodėl vaikai žaidžia?

Kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo jo temperamento, turi žaidimo instinktą, kuris pilnai atsiskleidžia apie 2 – 3 jo gyvenimo metus. Ir nors suaugusiųjų akyse vaikų žaidimai reiškia pramogas, mažyliams dažniausiai tai yra tikras darbas, kurio metu jie išmoksta daug naudingų dalykų. Žaidimas yra vienas pagrindinių komunikacijos, pasaulio pažinimo ir mokymosi būdų. Kai kurių ekspertų manymu, būtent žaisdami vaikai gali būti iš tiesų savimi.

Amerikiečių psichoterapeutas, tėvystės per žaidimus koncepcijos autorius Lawrence Cohen žaidimą traktuoja labai rimtai. Jis aiškina, kad žaidimas yra daugiasluoksnis procesas, atliekantis pažintines, adaptavimosi ir įtampos išsikrovimo funkcijas. Taip pat šis procesas padeda tėvams ...

Skaityti daugiau

Dovanų pirkimo karštinė prasideda. Varle.lt specialistai pastebi, kad kiekvienais metais kalėdines dovanas žmonės pradeda pirkti anksčiau, tačiau visada yra tų, kurie iki paskutinių dienų nežino, ką dovanoti ar laukia vildamiesi didesnių akcijų. Skaityti daugiau

Atsiliepimai
Panašios prekės
Medinė lėlė - matrioška - Mediniai žaislai

Medinė lėlė - matrioška

 
78 € 1-5 d. d. (0)

 
Prekė išparduota ()
Medinė dėžutė + saldumynai Rinkinys vaikams 9355 - Mediniai žaislai

Medinė dėžutė + saldumynai Rinkinys vaikams 9355

 
70,77
-10 %
63,61 7 d. d.
(0)

 
Prekė išparduota ()
Jūsų peržiūrėtos prekės