Acro COVID-19 greitasis antigenų testas (Nosiaryklės)* (PVM 19str.)

(Prekės kodas: 16195750) Pardavėjas: UAB "Techdentika"
5/5 ( 14 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
3,50
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
1-2 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
16195750

Greitasis COVID-19 antigeno testas yra imunoanalizės rinkinys, skirtas greitai ir kokybiškai nustatyti SARS-CoV-2 infekciją mėginiuose. Mėginiuose esantys SARS-CoV-2 antigenai reaguoja su monokloniniu anti-SARS-CoV-2 antikūnų aukso konjugatu, kuris po to reaguoja su anti-SARS-CoV-2 antikūnais, imobilizuotais testo linijos srityje. Jei mėginyje yra SARS-CoV-2 antigenų, testo linijos srityje ant membranos atsiranda matoma linija. Tirpalas toliau migruoja, kad susidurtų su kontroliniu reagentu, kuris suriša kontrolinį konjugatą ir tokiu būdu susidaro kita juosta kontrolinėje srityje.


 


PRINCIPAS

Greitasis COVID-19 antigenų testas yra imunochromatografinis membranos tyrimas, kurio metu naudojami labai jautrūs monokloniniai antikūnai, kad būtų galima aptikti SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymą iš nosiaryklės paimtame tepinėlyje. Testo kasetės juostelė susideda iš šių dalių: mėginio, reagento, reakcijos membranos ir sugeriamosios dalies. Reagento dalyje yra koloidinio aukso, konjuguoto su monokloniniais antikūnais prieš SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymą. Reakcijos membranoje yra antrinių antikūnų, skirtų SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymui. Juostelė yra įmontuota plastikinės kasetės viduje. Kai mėginys įpilamas į mėginio šulinėlį, reagento dalyje išdžiūvę konjugatai ištirpsta ir migruoja kartu su mėginiu. Jei mėginyje yra SARS-CoV-2 antigeno, tarp anti-SARS-2 konjugato ir viruso susidaręs kompleksas bus užfiksuotas specifiniais anti-SARS-2 monokloniniais antikūnais, padengtais testo linijos srityje (T). T linijos nebuvimas rodo neigiamą rezultatą. Procedūrinei kontrolei atlikti naudojama raudona linija, kuri visada pasirodo kontrolinės linijos srityje (C) kaip patvirtinimas, kad testui buvo panaudotas tinkamas mėginio kiekis ir susidarė membrana.

 


TESTO RINKINĮ SUDARO  • 1 testo kasetė supakuota atskiroje pakuotėje.

  • 1 sterilus tamponėlis supakuotas atskiroje pakuotėje.

  • 1 mėgintuvėlis ir 1 lašintuvo antgalis supakuoti atskiroje pakuotėje.

  • 1 buferinio tirpalo buteliukas supakuotas atskiroje pakuotėje.

  • 1 pakuotės lapelis.


 


REIKALINGOS PRIEMONĖS, KURIOS NEĮEINA Į RINKINĮ


Laikrodis, laikmatis arba chronometras.

 


 

Gamintojas
Acro
Svoris
0.030
Aukštis
20.000
Plotis
78.000
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Pulsoksimetrų paklausa auga kaip ant mielių. Kas tai per įrenginiai ir kam naudojami? Visų pirma, reikėtų paminėti, kad pulsoksimetras yra kompaktiškas prietaisas, kuris praverčia sportininkams ir fiziškai aktyviems žmonėms teisingai organizuoti savo treniruotes. Antra, pulsoksimetras padeda stebėti sveikatą žmonėms, kurie turi širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemų ligų. Trečia, pandemijos epochoje pulsoksimetrai tapo itin naudingi, nes padeda diagnozuoti, kada sergančiam koronavirusu reikalinga hospitalizacija. Pulsoksimetrai matuoja širdies ritmą bei kraujo prisotinimo deguonimi (SpO2) lygį. Nukritus deguonies lygiui mažiau nei 93% žmogui reikalinga gydytojo pagalba. Ko gero kiekvienam, kas nusprendė įsigyti šį daiktą, kyla klausimas: į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis pulsoksimetrą? Varlė.lt specialistai parengė patarimų gidą, kuriame apžvelgė dažniausiai užduodamus šia tema klausimus.

Kas yra pulsoksimetras ir kaip jis veikia?

Pulsoksimetras yra nedidelių matmenų įrenginys, kurio paskirtis – neinvaziniu būdu matuoti kraujo prisotinimo deguonimi lygį (SpO2) bei stebėti širdies pulsą. Kaip tai veikia? Pulsoksimetro veikimas pagrįstas kraujo kūnelių dviejų skirtingų ilgio (raudonųjų ir infraraudonųjų) bangų absorbcijos matavimu. Matavimų pagrindu apskaičiuojamas hemoglobino prisotinimo deguonimi laipsnis (SpO2). Skaičiavimo algoritmas nepriklauso nuo paciento audinių storio ir kitų individualių veiksnių (tokių kaip nagų lakas, randai, kt.).

Kokį pulsoksimetrą rinktis sveikatos stebėjimui namuose?

Varlė.lt specialistai pastebi, nors šiandien vis daugiau išmaniųjų laikrodžių gamintojų aprūpina pulsoksimetro ...

Skaityti daugiau
Atsiliepimai