ANTIKŪNŲ TESTAS REALY TECH COVID-19, IŠ KRAUJO, 1 VNT. IGG/IGM

(Prekės kodas: 17036601) Pardavėjas: UAB "Be Secure Baltics"
5/5 ( 12 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
4,80
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
1-3 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
 • Klausk apie prekę
 • Aprašymas / Specifikacija
 • Atsiliepimai (0)
 • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
17036601

Prekės aprašymas

2019-nCOV/COVID-19 IgG/IgM greitojo testo pakuotės sudėtis

Kokybiniam koronaviruso ligos 2019 (COVID-19 arba 2019-nCOV) IgG/ IgM vertinimui žmogaus serume/plazmoje/kraujyje.

Tik profesionaliam diagnostiniam in vitro naudojimui.

PASKIRTIS

2019-nCOV / COVID-19 IgG/IgM greitasis testas yra greitas chromatografinis imunologinis tyrimas, skirtas kokybiniam koronaviruso ligos 2019 IgG ir IgM antikūnų nustatymui viso žmogaus kraujyje, serume ar plazmoje, kaip pagalba diagnozuojant COVID-19 infekcijas.

SANTRAUKA

Naujieji koronavirusai priklauso β klasei. COVID-19 yra ūminė kvėpavimo takų infekcinė liga. Žmonės paprastai yra labia imlūs šiems virusams. Šiuo metu nauju koronavirusu užsikrėtę pacientai yra pagrindinis infekcijos šaltinis; asmenys, užsikrėtę besimptome forma taip pat gali būti infekcinis šaltinis. Remiantis dabartiniais epidemiologiniais tyrimais, inkubacinis laikotarpis yra nuo 1 iki 14 dienų, dažniausiai nuo 3 iki 7 dienų. Pagrindiniai simptomai yra karščiavimas, nuovargis ir sausas kosulys. Kai kuriais atvejais nustatomas nosies užgulimas, sloga, gerklės skausmas, mialgija ir viduriavimas.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Šiame rinkinyje naudojama imunochromatografija. Testo plokštelę sudaro: 1) koloidinis auksu pažymėtas rekombinantinis naujas koronaviruso antigenas ir kokybės kontrolės antikūnų aukso žymekliai; 2) dvi aptikimo linijos (IgG ir IgM linijos) ir viena nitroceliuliozės membranos kokybės kontrolės linija (C linija). IgM linija yra imobilizuota monokloniniu anti-žmogaus IgM antikūnu, siekiant nustatyti naujus koronaviruso IgM antikūnus; IgG linija yra imobilizuota reagentu, skirtu nustatyti naujus koronaviruso IgG antikūnus; o C linija yra imobilizuota kokybės kontrolės antikūnais.

Kai į testo plokštelės mėginio angą pridedamas tinkamas tiriamojo mėginio kiekis, bandinys, kapiliarais judės į priekį bandymo plokštelėje. Jei mėginyje yra IgM antikūno, antikūnas prisijungs prie koloidinio auksu pažymėto rekombinantinio baltymo. Imuninį kompleksą užfiksuos ant membranos imobilizuotas anti-žmogaus IgM antikūnas, kad susidarytų tamsiai raudona IgM linija, parodanti, kad naujas koronaviruso IgM antikūnas yra teigiamas.

Jei mėginyje yra IgG antikūno, antikūnas prisijungs prie koloidinio auksu pažymėto rekombinantinio baltymo ir imuninį kompleksą sulaikys ant membranos įmobilizuotas reagentas, kad susidarytų violetinės raudonos spalvos IgG linija, o tai rodo, kad naujas koronavirusas IgG antikūnas yra teigiamas.

Jei testo IgG ir IgM linijos yra bespalvės, tai nurodo neigiamą rezultatą. Testo plokštelėje taip pat yra kokybės kontrolės linija C. Rožinė kokybės kontrolės linija C turėtų atsirasti neatsižvelgiant į tai, ar atsiranda bandymo linija. Kokybės kontrolės linija yra kokybės kontrolės antikūnų imuninio komplekso spalvų juosta. Jei kokybės kontrolės linija C neatsiranda, bandymo rezultatas yra neteisingas ir mėginį reikia dar kartą ištirti kita bandymo plokštele.

Testą sudaro COVID-19 viruso smaigalio baltymas, branduolinio baltymo dalelės ir anti- žmogaus IgG, anti-žmogaus IgM antikūnų konjuguotos aukso dalelės, padengtos membrana.

ATSARGUMO PRIEMONĖS

 1. Tik profesionaliam in vitro diagnostikos naudojimui. Nenaudokite rinkinio pasibaigus galiojimo laikui.

 2. Nevalgykite, negerkite ir nerūkykite toje vietoje, kur naudojami mėginiai ar rinkiniai.

 3. Nenaudokite testo, jei pakuotė yra pažeista.

 4. Su visais bandiniais elkitės taip, tarsi juose būtų infekcijos sukėlėjų. Atlikdami bandymus, laikykitės nustatytų atsargumo priemonių, kad būtų išvengta mikrobiologinių pavojų, ir laikykitės standartinių atitinkamų mėginių sunaikinimo procedūrų.

 5. Atlikdami bandinius, dėvėkite apsauginius drabužius, tokius kaip laboratoriniai apsiaustai, vienkartinės pirštinės ir akių apsauga.

 6. Panaudotą testą reikia išmesti laikantis vietinių šalinimo taisyklių.

 7. Neigiami rezultatai neatmeta SARS-CoV-2 infekcijos, ypač tiems, kurie turėjo kontaktą su virusu. Turėtų būti apsvarstyti tolesni tyrimai atliekant molekulinę diagnostiką, kad būtų patvirtintas šių asmenų infekcijos nebuvimas

 8. Antikūnų tyrimo rezultatai neturėtų būti naudojami kaip vienintelis pagrindas diagnozuoti ar atmesti SARS-CoV-2 infekciją ar informuoti apie infekcijos būklę.

 9. Teigiami rezultatai gali būti dėl buvusios ar esamos infekcijos ne SARS-CoV-2 koronaviruso atmainos, tokios kaip koronavirusas HKU1, NL63, OC43 ar 229E.

LAIKYMAS IR STABILUMAS

temperatūroje, jei bandymas bus atliktas per 2 dienas po surinkimo. Negalima užšaldyti viso kraujo mėginio. Kraujas surenkamas iš piršto turi būti nedelsiant ištirtas.

 1. Renkant kraują iš piršto su lancetu ir alkoholio pagalvėlėmis, pirmąjį kraujo lašą reikia išmesti.

 2. Kraujui laikyti būtina naudoti konteinerius, kuriuose yra antikoaguliantų, tokių kaip EDTA, citratas ar heparinas.

 3. Prieš bandymą mėginius pašildykite iki kambario temperatūros. Sušaldyti mėginiai prieš bandymą turi būti visiškai atšildyti ir gerai sumaišyti. Venkite pakartotinio bandinių užšaldymo ir atšildymo.

 4. Jei bandiniai turi būti išsiųsti, supakuokite juos laikydamiesi visų galiojančių etimologinių mėginių gabenimo taisyklių.

 5. Ikteriniai, lipeminiai, hemolizuoti, termiškai apdoroti ir užteršti serumai gali sukelti klaidingus rezultatus.

MEDŽIAGOS

 • Testo plokštelė  Buferis

 • 5µL vienkartinė plastikinė pipetė  Pakuotės įdėklas

 • Lancetai (naudojami tik kraujo surinkimui iš piršto)

(pasirinktinai)  Alkoholio pagalvėlės (pasirinktinai)

 • Mėginio surinkimo talpykla (nepridedama)  Centrifuga (tik plazmai) (nepridedama)

 • Mikropipetė (nepridedama)  Laikmatis (nepridedamas)

NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS

Prieš bandymą leiskite bandomajam prietaisui, mėginiui, buferiui ir (arba) kontrolinėms medžiagoms sušilti iki kambario temperatūros (15–30 ° C).

 1. Prieš atidarydami maišelį pašildykite iki kambario temperatūros. Išimkite testo plokštelę iš sandaraus maišelio ir kuo greičiau ji panaudokite.

 2. Padėkite testo plokštelę ant švaraus ir lygaus paviršiaus.

 • Serumo ar Plazmos   mėginiams :

Naudodamiesi pridėta 5 µL vienkartinę pipetę įlašinkite 1 lašą serumo / plazmos  į testo plokštelės mėginio duobutę, tada  įpilkite 1 lašą buferio  ir paleiskite laikmatį.

 • Kraujo (surinkto venopunktūros pagalba/ iš piršto)   mėginiams :

Naudodamiesi pridėta 5 µL vienkartinę pipetę įlašinkite 2 lašus (maždaug 20µL) kraujo

į testo plokštelės mėginio duobutę, tada  įpilkite 1 lašą buferio  ir paleiskite laikmatį. Pastaba: Mėginiai taip pat gali būti įlašinami mikropipetės pagalba.

 1. Palaukite, kol pasirodys spalvota (-os) linija (-os).  Vertinkite rezultatus po 10 minučių. Rezultatai po 15 minučių nebėra   vertinami.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Pulsoksimetrų paklausa auga kaip ant mielių. Kas tai per įrenginiai ir kam naudojami? Visų pirma, reikėtų paminėti, kad pulsoksimetras yra kompaktiškas prietaisas, kuris praverčia sportininkams ir fiziškai aktyviems žmonėms teisingai organizuoti savo treniruotes. Antra, pulsoksimetras padeda stebėti sveikatą žmonėms, kurie turi širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemų ligų. Trečia, pandemijos epochoje pulsoksimetrai tapo itin naudingi, nes padeda diagnozuoti, kada sergančiam koronavirusu reikalinga hospitalizacija. Pulsoksimetrai matuoja širdies ritmą bei kraujo prisotinimo deguonimi (SpO2) lygį. Nukritus deguonies lygiui mažiau nei 93% žmogui reikalinga gydytojo pagalba. Ko gero kiekvienam, kas nusprendė įsigyti šį daiktą, kyla klausimas: į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis pulsoksimetrą? Varlė.lt specialistai parengė patarimų gidą, kuriame apžvelgė dažniausiai užduodamus šia tema klausimus.

Kas yra pulsoksimetras ir kaip jis veikia?

Pulsoksimetras yra nedidelių matmenų įrenginys, kurio paskirtis – neinvaziniu būdu matuoti kraujo prisotinimo deguonimi lygį (SpO2) bei stebėti širdies pulsą. Kaip tai veikia? Pulsoksimetro veikimas pagrįstas kraujo kūnelių dviejų skirtingų ilgio (raudonųjų ir infraraudonųjų) bangų absorbcijos matavimu. Matavimų pagrindu apskaičiuojamas hemoglobino prisotinimo deguonimi laipsnis (SpO2). Skaičiavimo algoritmas nepriklauso nuo paciento audinių storio ir kitų individualių veiksnių (tokių kaip nagų lakas, randai, kt.).

Kokį pulsoksimetrą rinktis sveikatos stebėjimui namuose?

Varlė.lt specialistai pastebi, nors šiandien vis daugiau išmaniųjų laikrodžių gamintojų aprūpina pulsoksimetro ...

Skaityti daugiau
Atsiliepimai
Panašios prekės
Minkšti guminiai tarpupirščiai didiesiems pirštams - Pirmoji pagalba

Minkšti guminiai tarpupirščiai didiesiems pirštams

 
6,05
-20 %
4,83 1-3 d. d.
(0)

 
Prekė išparduota ()

 
Prekė išparduota ()