Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Lifesystems Explorer vaistinėlė - Pirmoji pagalba
Lifesystems Explorer vaistinėlė
 
35,90 3-4 d. d. (4)
Riposo Bambos įtvaras HB5241 S - M - Pirmoji pagalba
Riposo Bambos įtvaras HB5241 S - M
 
16,90 2-8 d. d. (3)
Riposo Peties įtvaras KB743 M - Pirmoji pagalba
Riposo Peties įtvaras KB743 M
 
25,90 2-8 d. d. (3)
Lifesystems vaistinėlės dėklas - Pirmoji pagalba
Lifesystems vaistinėlės dėklas
 
25,90 3-4 d. d. (2)
Riposo Peties įtvaras KB743 L - Pirmoji pagalba
Riposo Peties įtvaras KB743 L
 
25,90 2-8 d. d. (2)
Riposo Peties įtvaras KB743 XL - Pirmoji pagalba
Riposo Peties įtvaras KB743 XL
 
25,90 2-8 d. d. (2)
Bio Circle Cold Fogger Machine BIO MINI ULV - Pirmoji pagalba
Bio Circle Cold Fogger Machine BIO MINI ULV
16 € / mėn
159,99 1-3 d. d. (2)
Riposo Bambos įtvaras HB5241 L - XXL - Pirmoji pagalba
Riposo Bambos įtvaras HB5241 L - XXL
 
16,90 2-8 d. d. (2)
Riposo Alkūnės įtvaras HB5307 - Pirmoji pagalba
Riposo Alkūnės įtvaras HB5307
 
14,90 2-8 d. d. (1)
Daugiau Kitas puslapis

Pirmosios pagalbos priemonės – prekės naudingos įvairiems atsitikimas

Mūsų sveikata yra didžiausias turtas, todėl, labai svarbu ją saugoti ir tausoti. Tačiau, gyvenime nutinka nenumatytų situacijų, nelaimingų atsitikimų, o jiems atsitikus labai svarbu ne tik mokėti, bet ir turėti priemones, su kuriomis būtų galima suteikti pirmąją pagalbą. Dėl šios priežasties, naudinga ir būtina su savimi turėti pirmosios pagalbos priemones, nesvarbu ar jos yra namų vaistinėlės ar automobiliams, įmonėms skirti rinkiniai.

Pirmosios pagalbos priemonės: kaip pasirinkti tinkamas?

Užklupus netikėtoms situacijoms ar nelaimingiems atsitikimams, labai svarbu, su savimi turėti priemones skirtas pirmąjai pagalbai. Nesvarbu ar tai rinkinys automobiliui, ar namų vaistinėlė – šios priemonės yra būtinos norint užkirsti kelią rimtesnėms problemoms.

Daugelis renkasi pirmos pagalbos rinkinius, kurie, daugeliu atveju, padeda sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, lyginant su tuo, kai patys renkamės individualias priemones ir sudarinėjame savo namų vaistinėlę. Taip pat, įsigyjant pirmos pagalbos rinkinį, galite būti garantuoti, kad visos svarbios priemonės bei įrankiai bus jo sudėtyje. Tokie rinkiniai arba vaistinėlės, dažniausiai, yra skirtos įmonėms, automobiliams, jos naudojamos viešose vietose bei įstaigose. Tačiau, tai nereiškia, kad tokius rinkinius yra gana paprasta įsigyti. Norint įsigyti tinkamą pirmos pagalbos rinkinį, prieš įsigyjant naudinga žinoti keletą svarbių dalykų. Pavyzdžiui, kokiam kiekiui žmonių padėti skirtas rinkinys. Dažniausiai, ant rinkinio nurodoma, kokiam skaičiui žmonių gelbėti jo pakaks. Tad, jei turite didelę šeimą, dažnai keliaujate su draugais ar giminaičiais, naudinga pasirinkti didesnius rinkinius. Tokiu būdu, galėsite būti garantuoti, kad nelaimingų atsitikimų atvejų, priemonių pakaks visiems.

Jei renkatės pirmosios pagalbos priemones savo namų vaistinėlei, turėtumėte žinoti, kurios priemonės yra privalomos ir būtinos. Visų pirma, turėtumėte įsitikinti, kad jūsų vaistinėlėje yra antiseptikų – priemonių, skirtų sunaikinti bakterijas ir apsisaugoti nuo infekcijų. Tai įvairūs purškikliai, servetėlės. Taip pat, labai svarbu nepamiršti ir priemonių, skirtų susižalojimams bei žaizdoms. Ypač svarbu turėti kelių, skirtingų dydžių bei rūšių pleistrų ir pleistriukų, standartinių ir elastinių tvarsčių. Šios priemonės padės pristabdyti kraujavimą, neleis nešvarumams patekti į žaizdas. Žinoma, labai svarbus ir įvairūs įrankiai – pincetas, padedantis ištraukti šukes, rakštis ar įsisiurbusius vabzdžius. Taip pat, žirklės, kurios leis greitai ir efektyviai nukirpti tvarsčius. Galiausiai, naudinga vaistinėlėje turėti ir vienkartines pirštines, kurios neleis susidaryti infekcijoms.

Prekės pirmąjai pagalbai – patogu ir greita pirkti internetu

Tam, kad užklupus nenumatytoms, nelaimingoms situacijoms galėtumėte suteikti pirmą pagalbą ne tik sau, bet ir aplinkiniams, naudinga turėti pirmos pagalbos rinkinius arba vaistinėles, kuriose talpinamos pačios svarbiausios ir būtiniausios priemonės. Tokiu būdu galėsite apsisaugoti nuo rimtesnių sveikatos problemų. Siūlome platų, įvairių pirmąjai pagalbai skirtų priemonių bei rinkinių pasirinkimą, už prieinamą kainą. Patogu ir greita pirkti internetu, o akcijų metu, norimas pirmos pagalbos prekes galėsite įsigyti dar pigiau.

Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokios prekės populiariausios Pirmoji pagalba kategorijoje šiais metais?

Pirmoji pagalba - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-2 d. d.

Kiek turite prekių Pirmoji pagalba kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 253 prekes, o kainos prasideda nuo 1.99 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Pirmoji pagalba kategorijoje?

Pulsoksimetrų paklausa auga kaip ant mielių. Kas tai per įrenginiai ir kam naudojami? Visų pirma, reikėtų paminėti, kad pulsoksimetras yra kompaktiškas prietaisas, kuris praverčia sportininkams ir fiziškai aktyviems žmonėms teisingai organizuoti savo treniruotes. Antra, pulsoksimetras padeda stebėti sveikatą žmonėms, kurie turi širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemų ligų. Trečia, pandemijos epochoje pulsoksimetrai tapo itin naudingi, nes padeda diagnozuoti, kada sergančiam koronavirusu reikalinga hospitalizacija. Pulsoksimetrai matuoja širdies ritmą bei kraujo prisotinimo deguonimi (SpO2) lygį. Nukritus deguonies lygiui mažiau nei 93% žmogui reikalinga gydytojo pagalba. Ko gero kiekvienam, kas nusprendė įsigyti šį daiktą, kyla klausimas: į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis pulsoksimetrą? Varlė.lt specialistai parengė patarimų gidą, kuriame apžvelgė dažniausiai užduodamus šia tema klausimus.

Kas yra pulsoksimetras ir kaip jis veikia?

Pulsoksimetras yra nedidelių matmenų įrenginys, kurio paskirtis – neinvaziniu būdu matuoti kraujo prisotinimo deguonimi lygį (SpO2) bei stebėti širdies pulsą. Kaip tai veikia? Pulsoksimetro veikimas pagrįstas kraujo kūnelių dviejų skirtingų ilgio (raudonųjų ir infraraudonųjų) bangų absorbcijos matavimu. Matavimų pagrindu apskaičiuojamas hemoglobino prisotinimo deguonimi laipsnis (SpO2). Skaičiavimo algoritmas nepriklauso nuo paciento audinių storio ir kitų individualių veiksnių (tokių kaip nagų lakas, randai, kt.).

Kokį pulsoksimetrą rinktis sveikatos stebėjimui namuose?

Varlė.lt specialistai pastebi, nors šiandien vis daugiau išmaniųjų laikrodžių gamintojų aprūpina pulsoksimetro ...

Skaityti daugiau