Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
850W maitinimo šaltinis su 80 PLUS Platinum sertifikatu ir visiškai moduline konstrukcija. Pagrindinės savybės: vienas +12V bėgis, aktyvus aušinimas su 14 cm ventiliatoriumi ir daugybė apsaugos funkcijų nuo srovės šuolių ir perkaitimo.
Techniniai Duomenys |
|
|---|---|
| Tvarumo Sertifikatai | ENERGY STAR, ErP, Triman |
Dizainas |
|
| Ventiliatoriaus Skersmuo | 14 cm |
| Aušinimo Tipas | Aktyvus |
| Produkto Spalva | Juoda |
| Ventiliatorių Skaičius | 1 ventiliatorius |
| Įjungimo/Išjungimo Jungiklis | Taip |
Galia |
|
| +12V Bėgių Skaičius | 1 |
| AC Įėjimo Dažnis | 50/60 Hz |
| AC Įėjimo Įtampa | 100 - 240 V |
| Maksimalus Įėjimo Srovės Srautas (@220V) | 5 A |
| Maksimalus Įėjimo Srovės Srautas (@110V) | 10 A |
| Sujungta Galia (+12V) | 849.6 W |
| Sujungta Galia (+5Vsb) | 15 W |
| Maksimalus Išėjimo Srovės Srautas (+5Vsb) | 3 A |
| Galios Koeficientas | 0.98 |
| Maksimalus Išėjimo Srovės Srautas (+3.3V) | 20 A |
| Sujungta Galia (-12V) | 6 W |
| Didžiausia Galia | 920 W |
| Sujungta Galia (+3.3V) | 120 W |
| Maksimalus Išėjimo Srovės Srautas (+12V) | 70.8 A |
| Viso Galia | 850 W |
| Laikymo Laikas | 21.1 ms |
| Efektyvumas | 92.3% |
| Maksimalus Išėjimo Srovės Srautas (+5V) | 20 A |
| Sujungta Galia (+5V) | 120 W |
| Maksimalus Išėjimo Srovės Srautas (-12V) | 0.5 A |
Veikimo Sąlygos |
|
| Veikimo Temperatūra (T-T) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo Temperatūra (T-T) | -40 - 70 °C |
| Sandėliavimo Santykinė Drėgmė (H-H) | 0 - 95% |
| Veikimo Santykinė Drėgmė (H-H) | 0 - 85% |
Svoris ir Išmatavimai |
|
| Aukštis | 86 mm |
| Gylis | 160 mm |
| Plotis | 150 mm |
Veikimas |
|
| Paskirtis | PC |
| Triukšmo Lygis | 24.9 dB |
| 80 PLUS Sertifikatas | 80 PLUS Platinum |
| Vidutinė Laikas Tarp Gedimų (MTBF) | 100000 h |
| EPS Versija | 2.92 |
| ATX Versija | 3.1 |
| Maitinimo Šaltinio (PSU) Formatas | ATX |
| Guolio Technologija | Rifle |
Prievadai ir Sąsajos |
|
| Periferiniai (Molex) Maitinimo Jungikliai (4-pin) | 1 |
| PCI Express Maitinimo Jungikliai (16-pin) | 1 |
| EPS Maitinimo Jungiklis (8-pin) | Taip |
| SATA Maitinimo Jungiklių Skaičius | 7 |
| Motininės Plokštės Maitinimo Jungiklis | 20+4 pin ATX |
| Kabelių Tipas | Visiškai Modulinis |
Kitos Savybės |
|
| Kabelių Tvirtinimai Įtraukti | Taip |
| Varžtai Įtraukti | Taip |