• Pagrindinis
 • Katalogas
 • Informacija
 • IŠPARDAVIMAS
 • Akcijos
 • Kontaktai
 • Mano užsakymai
 • Prožektoriai, žibintai

  Filtravimas
  Rikiavimas
  Kaina
  -
  Gamintojas
  Galingumas (W)
  Švietimo atstumas (m)
  Šviesos stiprumas (lm)
  Lempučių skaičius
  Spalva
  Pristatymo laikas
  Daugiau filtrų
  Grįžti
  Filtruoti
  Išvalyti filtrus

  Lamp workshop LED YATO YT-08530 (350 lm, Baltas)

  item.image_alt
   
  0-1 d. d.
  42,27 (15)

  Išpardavimas

  Lanksti dirbtuvių LED lempa KS TOOLS

  item.image_alt
   
  0-1 d. d.
  11,50 (11)

  Prožektorius Petzl Actik® Core 450 lm (Juoda)

  item.image_alt
   
  3-5 d. d.
  56,99 (36)

  Taktinis žibintuvėlis LED LB0110 Libox

  item.image_alt
   
  3-5 d. d.
  18,99 (52)

  Prožektorius Petzl TIKKINA® 250 lm (Raudona)

  item.image_alt
   
  4-7 d. d.
  29,99 (12)

  Prožektorius Petzl Actik® Core 450 lm (Raudona)

  item.image_alt
   
  2-4 d. d.
  59,99 (12)

  Steinel Sensorinis XLed 2 prožektorius, juodas

  item.image_alt
   
  2-8 d. d.
  84,99 (10)

  Žibintuvėlis Dewalt DCL050 20V 500lm be akumuliatoriaus ir kroviklio

  item.image_alt
   
  5-8 d. d.
  58,89 (8)

  Mactronic USB įkraunamas 700lm žibintuvėlis Dura Light 2.3

  item.image_alt
   
  1-3 d. d.
  47,89 (9)

  Prožektorius Petzl Swift RL (Juoda, 900 lm)

  item.image_alt
   
  3-5 d. d.
  91,99 (8)

  Makita DEADML802 LED prožektorius 14,4/18V Li-ion 4/8 and 5/10

  item.image_alt
   
  4-5 d. d.
  53,69 (7)

  LED žibintai ir prožektoriai – patogus ir lengvas šviesos šaltinis

  Žibintai, žibintuvėliai ir prožektoriai – naudingi apšvietimo prietaisai, kurių bent vieną galime rasti kiekvienuose namuose. Jie naudojami tiek kasdienai, tiek įvairioms lauko veikloms bei darbams. Žibintuvėliai ir prožektoriai dažnai naudojami medžioklėje, žvejyboje, atliekant statybos darbus. Na, o namuose, dažnai pasitarnauja kaip papildomas apšvietimo būdas atliekant įvairius buities darbus, pavyzdžiui vedžiojant šunį ar vaikštant tamsiu paros metu. Žibintuvėliai gali būti dideli, galingi, nešiojami, pastatomi, o taip pat, yra modelių su magnetu, kurie ne tik suteikia šviesą, bet yra patogūs bei funkcionalūs.

  Į ką atsižvelgti renkantis prožektorius, žibintus bei žibintuvėlius?

  Šio prietaiso nauda – neginčijama, tačiau norint įsigyti tinkamą prožektorių ar žibintą, būtina atsižvelgti į kelis, labai svarbius, kriterijus. Tokiu būdu, būsite garantuoti, kad jūsų pasirinktas žibintuvėlis puikiai atliks savo funkcijas.

  Visų pirma, turėtumėte žinoti ir išsiaiškinti, kokiam tikslui žibintas ar prožektorius bus naudojamas. Tai svarbu todėl, kad skirtingi poreikiai reikalauja skirtingų prietaiso specifikacijų bei funkcijų. Jei prožektorių naudosite tik namie, bėgimui ar įvairiems buities darbams atlikti, mažesnį liumenų skaičių turintis galvos prožektorius ar kompaktiško, mini dydžio žibintuvėlis bus geriausias pasirinkimas. Profesionaliam naudojimui, pavyzdžiui teisėsaugos atstovams arba saugumo užtikrinimui skirti prožektoriai, turėtų būti galingesni ir ryškesni, turintys daugiau liumenų. Taip pat, pravartu rinktis plačiai plotą apšviečiančius žibintus. Labai naudinga, jei prožektorius turi stroboskopą, kuris blyksi ir puikiai padeda apšviesti judančius objektus. Galiausiai, medžioklei skirti prožektoriai turėtų turėti siauresnį šviesos spindulį, bet labiau šviesti į tolimus atstumus. Puikus pasirinkimas – spalvoti spinduliai bei lengvas korpusas, kuris neleis prarasti pusiausvyros, kai bus primontuotas prie šautuvo. Dažnai, medžioklei pasirenkami ir naktinio matymo prožektoriai, kurie turi infraraudonuosius spindulius bei suteikia galimybę puikiai matyti tamsoje.

  Dar vienas svarbus aspektas – dydis ir svoris. Jei jums reikia žibintuvėlio, kurį naudosite tik retkarčiais, iškylaujant ar atliekant buitinius darbus – galvos žibintas arba kišeninis prožektorius turėtų patenkinti jūsų lūkesčius. Kaip ir minėta anksčiau, medžioklei rekomenduojama rinktis lengvus prožektorius. Taip pat, nereikėtų rinktis galvos žibintų su išorine baterija, dėl kurios prožektorius gali būti sunkesnis ir ne toks patogus užsidėti.

  Prožektoriaus spindulio tipas – vienas iš svarbiausių kriterijų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Spinduliai gali būti siauri (taškiniai) arba platūs. Taškinių žibintuvėlių spindulys yra siauras, tačiau geba šviesti toliau. Tokiose žibintuvėliuose LED diodas yra mažesnis, o šviesos reflektorius – didesnis ir lygus. Plataus spindulio prožektoriai geba apšviesti plotą platesniu spinduliu, tačiau ne tiek toli, kaip siauro spindulio tipas. Šiuose žibintuvėliuose LED diodas yra didesnis, o reflektorius turi nelygų paviršių.

  Ypatingai svarbų vaidmenį atlieka – baterija. Nors šarminės baterijos yra patogios ir plačiai naudojamos, jos kenkia aplinkai ir yra naudojamos pigesniuose žibintuvėliuose. Įprastam LED prožektoriui reikia bent 3,2 Voltų galios, o tai reiškia, kad reiks bent 3 šarminių AA arba AAA elementų, kurie leistų tinkamai šviesti žibintuvėliui. Taip pat, šarminės baterijos jautrios temperatūroms, ypač šalčiui, todėl greitai išsikrauna. Galima rinktis pakraunamas baterijas, iš kurių geriausios – ličių jonų. Jos ne taip greitai išsikrauna, yra ilgaamžės bei neturi didelio jautrumo šalčiui. Taip pat, jų talpa žymiai didesnė, o tai reiškia, kad jos galingesnės. Taip pat, yra prožektorių, kurie veikia saulės baterijos pagalba. Jie nėra labai galingi, tačiau draugiški aplinkai.

  LED žibintai ir prožektoriai – gera kaina perkant internetu

  Patogus ir lengvas šviesos šaltinis – žibintai, žibintuvėliai bei prožektoriai. Siūlome platų jų pasirinkimą internetu už prieinamą kainą. Akcijų metu norimus prožektorius bei žibintuvėlius, galite įsigyti dar pigiau!


  PERJUNGTI Į PILNĄ VERSIJĄ