• Pagrindinis
 • Katalogas
 • Informacija
 • IŠPARDAVIMAS
 • Akcijos
 • Kontaktai
 • Mano užsakymai
 • Tinklas ir internetas

  Tinklas ir Internetas

  Kliento namuose (€)

  VARLE TC VIP (€)

  VARLE TC (€)

  Pajungti ir apsaugoti namų belaidį tinklą

  23

  x

  x

  Trumpas galimos problemos aprašymas

  Nusipirkote kompiuterį ir norite jį pajungti prie belaidžio interneto? Turite keletą kompiuterių ir norite juos pajungti į belaidį tinklą bei apsaugoti nuo prisijungimų nuo išorinių nepageidaujamų kaimynų interneto?

  Atliekami darbai

  Sukonfigūruosime naujai įsigytą belaidį tinklą bei pajungsime prie jo visus namų kompiuterius. Apsaugosime belaidį tinklą nuo įsibrovimų iš išorės. Pajungsime internetą

  Sugaištamas laikas

  nuo 1 val.

  Atstatyti dingusį bei pajungti naujai atvestą internetą

  23

  x

  x

  Trumpas galimos problemos aprašymas

  Dingo internetas ir nežinote kaip atstatyti? Nusipirkote naują kompiuterį ir norite jį pajungti prie kabelinės ar kito tiekėjo interneto?

  Atliekami darbai

  Mes pajungsime jūsų kompiuterį prie interneto bei sukonfigūruosime el. paštą.

  Sugaištamas laikas

  1 val.

  Naujo interneto įvedimas, gedimų pašalinimas

  23

  x

  x

  Trumpas galimos problemos aprašymas

  Įsivedėte internetą ar pasikeitėte senąjį į naująjį, bet pasimetėte instrukcijoje arba tarp krūvos nežinia kam skirtu laidų. Jau ne pirmą kartą dingsta internetas ir reikiamu laiku negaunate jums reikiamos informacijos.

  Atliekami darbai

  Sutvarkysime interneto gedimą, bei įvesime jį, sukonfigūruodami jūsų kompiuteriui optimaliausiam interneto greičiui išgauti.

  Sugaištamas laikas

  1 val.  Kliento namuose – paslauga, kuri atliekama išsikvietus VARLE techniką į namus. Už atliktus darbus paimamas atlygis, aprašytas kainininke.
  VARLE TC VIP – šios paslaugos teikiamos VARLE Techniniuose centruose. Klientas pats pristato kompiuterį remontui, tačiau klientui pareikalavus ar paprašius yra galimybė kliento kompiuterį apžiūrėti einamuoju momentu. Toks kompiuteris nėra statomas į eilę. Klientas yra informuojamas, kad apmokėjimas už atliktas paslaugas yra brangesnis nei bendrąja tvarka. Už atliktas paslaugas yra apmokama nurodytomis kainomis.
  VARLE TC – šios paslaugos teikiamos VARLE Techniniuose centruose. Klientas pats pristato kompiuterį remontui. Už atliktas paslaugas yra apmokama nurodytomis kainomis. Darbai atliekami bendra tvarka, kompiuteriai statomi į bendrą eilę, niekuo juos neišskiriant.


  PERJUNGTI Į PILNĄ VERSIJĄ
  ;