• Pagrindinis
 • Katalogas
 • Informacija
 • IŠPARDAVIMAS
 • Akcijos
 • Kontaktai
 • Mano užsakymai
 • Televizoriaus nuoma

  Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys

  Aprūpiname klientus aukščiausios kokybės televizoriais. Esant poreikiui, galime padėti įrengti, demontuoti ar susikonfigūruoti įrangą. OLED ir LED televizorių nuoma taip pat puikiai pasiteisina įvairių integracinių išvykų, parodų, rėmimo renginių metu, tai yra visur ten, kur Jūsų organizacijos efektyvus pristatymas yra gyvybiškai svarbus.

  PASIRINKITE PRIE SAVO POREIKIŲ PRITAIKYTĄ TELEVIZORIŲ

  Nepaisant panašaus dizaino plazminiai ekranai ir LCD televizoriai paremti skirtinga technologija. LCD televizoriuose panaudota skystųjų kristalų technologija, o plazminiai ekranai spinduoliuoja savo šviesą – kiekvienas subpikselis čia veikia kaip fluorescencinė lempa.

  Pagrindinis skirtumas tarp LCD ir plazminių  pikselių yra tas, kad LCD pikselis nešviečia pats, todėl turi būti papildomai apšviečiamas. Plazminiai televizoriai pasižymi žymiai geresne vaizdo kokybe – vaizdas yra dinamiškesnis ir didesnio aštrumo. Dėl šitos priežasties plazminiai televizoriai yra idealus sprendimas, taikomas įvaraus pobūdžio prezentacijų didelėse salėse metu.

  TELEVIZORIAUS PRIEDAI

  Kartu su televizoriaus nuoma galime pasiūlyti ir specialius šios įrangos priedus:

  TELEVIZORIAUS NUOMA – KODĖL VERTA PASINAUDOTI MŪSŲ PASIŪLYMU?

  Parodos, mugės ar verslo susitikimai reikalauja specialių vizualizacijų. Plazminiai ir LCD ekranai atrodo elegantiškai ir užima mažai vietos. Pasiteisina jie labiau nei įprasti televizoriai ir monitoriai.

  Prezentacijų, mokymų ir mugės metu rekomenduojama naudoti plazminius didelių išmatavimų televizorius. Jie užtikrina nuostabią vaizdo kokybę, atrodo profesionaliai ir galima lengvai juos įkomponuoti bet kurioje erdvėje. Profesionaliai įrengta aparatūra tikrai padarys auditorijai didelį įspūdį.

  Dideli plazminiai televizoriai – tai gana brangus pirkinys. Žymiai pigesnis sprendimas yra LCD ekranų arba plazminių televizorių nuoma. Dažnai mūsų klientams reikia kelių ar net keliasdešimties ekranų trumpam laikui. Pasibaigus mokymams ar mugei, tokia įranga organizacijai dažniausiai nėra reikalinga. Tai esminis LCD televizorių ir plazminių ekranų nuomos privalumas.

  Dėl įrangos nuomos kreipkitės:

  Tomas Kaškonas

  Verslo klientų vadybininkas

  Tel: +370 656 88662

  Email: tomas.kaskonas@varle.lt

  Romas Patapas

  Verslo projektų vadovas

  Tel: +370 675 26786

  Email: r.patapas@varle.lt


  PERJUNGTI Į PILNĄ VERSIJĄ
  ;