• Pagrindinis
 • Katalogas
 • Informacija
 • IŠPARDAVIMAS
 • Akcijos
 • Kontaktai
 • Mano užsakymai
 • Nešiojamų kompiuterių nuoma

  Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys

  Siūlome platų nešiojamų kompiuterių nuomai asortimentą. Išnuomosime galingomis techninėmis specifikacijomis pasižyminčius modelius: su našiais procesoriais ir vaizdo plokštėmis.

  NEŠIOJAMŲ KOMPIUTERIŲ NUOMOS KAINOS

  Orientacinė nešiojamo kompiuterio (i5/128SSD/14"ekranas/Windows)
  nuomos kaina yra 15 € / dienai; 58 € / savaitei; 99 € / mėn.

  Nuomos privalumai

  Nešiojamų kompiuterių nuoma – labai funkcionali paslauga kiekvienai organizacijai. Mokymai, verslo susitikimai, spaudos konferencijos, integracinės išvykos, parodos, mugės ir kiti įrenginiai sunkiai įsivaizduojami be tinkamo ir mobilaus kompiuterio. Tokiais atvejais kasdienė biuro įranga nėra tinkamiausia, todėl puikus sprendimas šiuo atveju – nešiojamų kompiuterių nuoma. Patikimai sukonfigūruota, naujausios kartos kompiuterinė įranga liudija apie Jūsų profesionalumą ir tikrai padarys įspūdį partneriams ir rangovams.

  Patikima techninė būklė

  Rūpinamės kiekvieno nešiojamo kompiuterio technine būkle. Prieš išnuomojant nešiojami kompiuteriai yra testuojami ir paruošiami pagal užsakovo poreikius ir lūkesčius.

  Legali operacinė sistema ir programinė įranga

  Nuomojamus kompiuterius galime aprūpinti bet kuria Microsoft kompanijos operacine ir programine įranga. Išnuomotu nešiojamu kompiuteriu naudokitės visiškai legaliai.

  Specialistų paslaugos renginių metu

  Tinkamos kompiuterinės įrangos paruošimai – tai tik dalis Jūsų organizuojamo renginio sėkmės. Svarbiausia juk, kad viskas veiktų nepriekaištingai, kad nepritrūktų reikiamos programinės įrangos, o turima įranga būtų tinkamai pritaikyta. Esant poreikiui, mūsų serviso specialistai pristatys, prijungs ir sukonfigūruos Jums išnuomotus nešiojamus kompiuterius.

  Papildomas pasiūlymas

  Esant poreikiui kartu su išnuomotu nešiojamu kompiuteriu galite išsinuomoti ir prijungti papildomą įrangą, pavyzdžiui, projektorių, televizorių.

  Dėl įrangos nuomos kreipkitės:

  Tomas Kaškonas

  Verslo klientų vadybininkas

  Tel: +370 656 88662

  Email: tomas.kaskonas@varle.lt

  Romas Patapas

  Verslo projektų vadovas

  Tel: +370 675 26786

  Email: r.patapas@varle.lt


  PERJUNGTI Į PILNĄ VERSIJĄ
  ;