• Pagrindinis
 • Katalogas
 • Informacija
 • IŠPARDAVIMAS
 • Akcijos
 • Kontaktai
 • Mano užsakymai
 • Apie VARLE

  KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO

  VARLE – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais technikos tiekėjais ir gamintojais iš Lietuvos ir užsienio. Turėdami labai daug tiekėjų ir produktų, mes galime tiksliai parinkti kiekvienam klientui jo poreikius atitinkančią prekę ir atvežti iš gamintojų sandėlių. VARLĖS kolektyvas yra augantis, jaunas, veržlus ir nuolat tobulėjantis. Mes dirbame tiek su klientais, tiek su gamintojais, tiek su produktais, todėl realiai išmanome apie prekes ir prisiimame atsakomybę už Jūsų sėkmingą apsipirkimą.

  Kas yra VARLE.LT?

  MISIJA – dirbame tam, kad pasidalintume žiniomis, patirtimi bei patyrimais su savo klientais, kad palengvintume buitį, sumažintume rūpesčius ir užtikrintume maksimalų prekių pasirinkimą bei garantuotume sąžiningai žemas kainas.

  VIZIJA – siekiame tapti puikiai organizuota ir plačiausio asortimento prekybos bendrove, kurią klientai vertina dėl išmintingų patarimų, draugiškumo bei sąžiningai žemų kainų.

  Vertybės

  Šeimininkiškumas: aš valdau šią įmonę taip atsakingai, lyg ji būtų mano. Protingai naudoju jos išteklius ir kiekvienu savo veiksmu užtikrinu augantį gerbūvį.

  Gebėjimas keistis: pats pastoviausias dalykas yra pokyčiai, todėl aš kasdien mokausi, tobulėju, prisitaikau prie aplinkos ir siekiu kasdien kokybiškiau ir geriau dirbti.

  Atvirumas: aš esu atviras savo kolegoms ir klientams. Siekiu kurti įmonę be sienų, o kartu ir betarpiškus santykius su savo klientais ir partneriais.

  Ką mes vertiname ir kuo vadovaujamės?

  KRYPTINGAS ŽINGEIDUMAS. Siekiame nepaviršutiniškai, nenutrūkstamai ir kryptingai domėtis tuo ką darome, kad klientui galėtume suteikti naudingą informaciją ir ne tik atsakyti į jo klausimus, bet ir suprantamai pakonsultuoti ir padėti priimti geriausią sprendimą.

  APGALVOTAS NOVATORIŠKUMAS. Nuolat ieškome naujų galimybių atlikti užduotis efektyviau, išnaudoti naujausias technologijas bei vadybos metodus, siekiame to tam, kad galėtume laiku priimti sprendimus, kurie užtikrintų sąžiningai žemas kainas klientams.

  DĖMESINGAS BENDRAVIMAS. Esame, atviri, draugiški, gerai išmanome veiklos sferą, todėl siekiame užtikrintai, atvirai dalintis savo žiniomis ir įžvalgomis, kad padėtume savo klientams priimti geriausius sprendimus įsigyjant įvairias prekes ir paslaugas.

  Kodėl verta rinktis VARLE.LT?

  Kodėl mes kitokie?

  VARLE.LT savyje turi daug parako, ambicijų ir užkoduoto pozityvo, o  dėl kliento gali nueiti ne vieną papildomą mylią. Neparduodame nuolaidų. Parduodame geriausiai konkrečiu metu tinkantį klientui pasirinkimą sąžiningai žemomis kainomis, nes:

  VARLE.LT – KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO!

  Kodėl VARLE pigiau?

  1.     Mums nereikia daug personalo.
  2.     Mes turime mažas parduotuves ir nereikia mokėti didelių nuomos mokesčių.
  3.     Mes neinvestuojame į didžiules, greitai nuvertėjančias ekspozicijas.
  4. Nedideli kaštai ir tiesioginiai kontraktai leidžia mums pardavinėti mažomis kainomis. Mažas kainas turi ir internetinės parduotuvės, tačiau lyginant VARLE su internetine parduotuve, rasite daugybę privalumų:

  2018 m. gegužės 19 d. Vilniuje Ukmergės g. 241 duris atvėrė didžiausia Varle.lt – „ShowRoom“ tipo parduotuvė.


  PERJUNGTI Į PILNĄ VERSIJĄ
  ;