Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Talpa (ml)
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Masažo aliejus Muskusas 50 ml - Lubrikantai, aliejai ir kt.
Masažo aliejus Muskusas 50 ml
 
5,95 2 d. d. (23)
PJUR BASIC AQUA LUB 100 ML - Lubrikantai, aliejai ir kt.
PJUR BASIC AQUA LUB 100 ML
 
14,99 2 d. d. (4)
Lubrikantas ''Fisting UltraX'' (100 ml) - Lubrikantai, aliejai ir kt.
Lubrikantas "Fisting UltraX" (100 ml)
 
14,95 2 d. d. (5)
Titan gel Original penio kremas - Lubrikantai, aliejai ir kt.
Titan gel Original penio kremas
 
28 € 2 d. d. (3)
Lubrikantas Pjur ''Originalus'' (30 ml) - Lubrikantai, aliejai ir kt.
Lubrikantas Pjur "Originalus" (30 ml)
 
8,90 2 d. d. (3)
Lubrikantas PJUR ''Silicone Base'' - Lubrikantai, aliejai ir kt.
Lubrikantas PJUR "Silicone Base"
 
11,95 2 d. d. (3)
Lubrikantas KlatschNass (110ml) - Lubrikantai, aliejai ir kt.
Lubrikantas KlatschNass (110ml)
 
9,95 2 d. d. (3)
Lubrikantas Pjur ''Vanduo'' (30 ml) - Lubrikantai, aliejai ir kt.
Lubrikantas Pjur "Vanduo" (30 ml)
 
6,95 2 d. d. (2)
Lubrikantas ''Universalumas'' (40ml) - Lubrikantai, aliejai ir kt.
Lubrikantas "Universalumas" (40ml)
 
7,21 2 d. d. (2)
Fist It lubrikantas (500 ml) - Lubrikantai, aliejai ir kt.
Fist It lubrikantas (500 ml)
 
24,95 2 d. d. (2)
Klizma ''Geismo dušas'' - Lubrikantai, aliejai ir kt.
Klizma "Geismo dušas"
 
14,19 2 d. d. (1)
Daugiau Kitas puslapis

Lubrikantas – malonumas, kurio nereikėtų gėdintis

Lubrikantas gali būti naudojamas tam, kad suteiktų seksualiniams aktams, seksui, masturbacijai ar kitoms veikloms daugiau malonumo. Lubrikantas, veikdamas pašalina trintį, kuri atsiranda tarp jūsų ir jūsų partnerio organų, odos, kūno dalių, sueities ar kito seksualinio akto metu. Trintis, gali būti priežastis makšties skausmui, deginimui, lytinių organų diskomfortui. Nors daugelis laiko lubrikantų temą tabu – lubrikantų naudojimas yra visiškai normalus ir negėdingas. Lubrikantai gali suteikti jūsų seksualiniam gyvenimui naujų potyrių. Dėl šios priežasties, nereikėtų gėdytis lubrikanto naudojimo. Daugelis moterų, kurios net nesiskundžia makšties sausumu, naudoja lubrikantą, kadangi, jis suteikia didesnį, seksualinį pasitenkinimą. Todėl, lubrikanto naudojimas neturėtų būti siejamas su tam tikromis ligomis ar sutrikimais. Pažvelkite į jį, kaip į prieskonį seksui, kuris paįvairina jūsų ir jūsų partnerio pojūčius.

Kokio tipo lubrikantą pasirinkti?

Norint paįvairinti seksualinį gyvenimą, naudinga sau ir savo partneriui suteikti daugiau malonumo naudojantis lubrikantu. Tačiau, norint pasiekti tikras malonumo viršūnes, būtina tinkamai išsirinkti lubrikanto tipą.

Visų pirma, atsižvelkite į lubrikanto tipą. Lubrinkantai gali būti vandeniniai – pagaminti vandens pagrindu. Tai universaliausi lubrikantai, kurie gali būti naudojami praktiškai visoms, seksualinėms veikloms, net ir naudojantis silikonioniais sekso žaislais. Taip pat, vandeninius lubrikantus yra saugu naudoti su prezervatyvais, tiek turinčiais latekso, tiek be jo. Jie yra analiniai, kadangi, būtent šio tipo lubrikantas tinka analiniam seksui. Šis lubrikantas yra ir vaginalinis, kadangi, daugelis šio tipo lubrinkantu pasižymi pH balansuojančiomis savybėmis. Vandeninis lubrikantas neišteps jūsų lovos, jis yra švelnus odai ir lengvai nusiplauna vandeniu. Naudinga paminėti ir tai, kad vandeniniai lubrikantai gali būti šildantys bei šaldantys. Šildantys ir šaldantys lubrikantai dar labiau paaštrina pojūčius, maloniai šildo arba šaldo ir viską suintensyvina. Juos saugu naudoti tiek su prezervatyvais, tiek su sekso žaislais.

Tuo tarpu, silikono pagrindu gaminamas lubrikantas yra tinkamiausias jautriausią odą turintiems. Kadangi, silikonas yra hipoalerginė medžiaga, dauguma žmonių nesusidurs su alerginėmis reakcijomis. Taip pat, šio tipo lubrikantas veikia ilgiau. Tačiau, tai nėra tinkamiausiais pasirinkimas naudojimui su sekso žaislais, kadangi, silikoninis lubrikantas gali pažeisti jų viršutinį sluoksnį, ko pasekoje – sekso žaislai tampa ne tokie saugūs naudoti.

Lubrikantai gali būti aliejinio pagrindo. Tai lubrikantai, kurių pagrindą sudaro įvairūs, natūralūs aliejai. Šie lubrikantai pasižymi ilgu veikimu, todėl, jų užtenka ilgam laikui. Taip pat, šie lubrikantai gali būti naudojami kaip erotinio masažo aliejai. Tačiau, aliejinis lubrikantas nėra tinkamas naudojimui su latakesiniais prezervatyvais, kadangi, iškyla rizika, kad jis gali suplyšti. Lygiai taip pat, šie lubrikantai yra siejami su įvairių infekcijų rizika, o negana to, gali visam laikui ištepti jūsų patalus ar lovą.

Galiausiai, kaip atskirą lubrikantų tipą galima išskirti lubrikantus su skoniu. Šis lubrikantas yra oralinis, kadangi, pasižymi maloniais skoniais, nekeliančiais diskomforto oralinio sekso metu. Dažniausiai, šie lubrikantai būna vaisių, pavyzdžiui, braškių ar bananų skonio. Kaip ir visi lubrikantai, jie tinkami tiek vyrams, tiek moterims.

Lubrikantai – patogu ir lengva pirkti internetu

Dar daugiau malonumo ir visiškai jokio diskomforto – štai ką suteikia tinkamai pasirinktas lubrikantas. Jei norite paįvairinti, paaštrinti savo seksualinį gyvenimą, pojūčius, turėtumėte apsvarstyti lubrikanto įsigijimą. Platus tipų pasirinkimas garantuoja, kad kiekvienas ar kiekviena gali pasirinkti patį tinkamiausią, daugiausiai malonumo ir aistros sukeliantį lubrikantą. Siūlome platų, įvairių lubrikantų pasirinkimą, už prieinamą kainą. Patogu ir lengva pirkti internetu, o akcijų metu, norimus lubrikantus galėsite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Lubrikantai, aliejai ir kt. kategorijoje šiais metais?

Lubrikantai, aliejai ir kt. - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-2 d. d.

Kiek turite prekių Lubrikantai, aliejai ir kt. kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 543 prekes, o kainos prasideda nuo 0.23 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Lubrikantai, aliejai ir kt. kategorijoje?