Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Liniuotės, matlankiai, slankmačiai Lexon

(3)
Lexon liniuotės, matlankiai, slankmačiai - garantuota kokybė už sąžiningai gerą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 3 modelių. Lexon liniuotės, matlankiai, slankmačiai TOP pasirinkimas populiariausiųjų sąraše. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Lexon modelį.
Rodyti daugiau
  • 0.0
  • 1-3 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
12.90  €
  • 0.0
  • 1-3 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
12.90  €
  • 0.0
  • 1-3 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
12.90  €

Liniuotė, matlankis, slankmatis – įrankiai, palengvinantys matavimo darbus

Matavimo įrankiai – naudingi ir reikalingi įrankiai, norint teisingai, kokybiškai bei greitai atlikti įvarius, matavimo darbus. Dažniausiai naudojami matavimo įrankiai – liniuotė, matlankis ir slankmatis. Turbūt nerasime nei vieno žmogaus, kuris per savo gyvenimą nebūtų nei karto naudojęs liniuotės ar matlankio. Liniuotė – matavimo įrankis naudojamas geometrijoje ir braižyboje, taip pat inžinerijos ir statybos pramonėje, atstumų matavimui ir žymėjimui arba norint nubrėžti tiesias linijas. Matlankis – skirtas matuoti kampus ir dažniausiai naudojamas braižyboje, geometrijoje. Tuo tarpu, slankmatis dažniausiai sutinkamas inžinerijoje, mechanikoje bei įvairiuose statybiniuose darbuose. Jis matuoja atstumą tarp dviejų, ant objekto esančių, taškų. Šie trys įrankiai, labai naudingi ir reikalingi, o matavimo darbus leidžia atlikti kokybiškai ir greitai.

Liniuočių, matlankių bei slankmačių ypatybės

Liniuotės gaminamos iš įvairių medžiagų bei būna įvairiausių dydžių. Vienos gali būti medinės – lengvos, patvarios ir draugiškos aplinkai. Dažnai sutinkamos ir plastikinės liniuotės, kurios pasižymi lengvumu. Jos gali būti lankstomos, spalvotos ir yra gana patvarios. Taip pat, liniuotės gali būti gaminamos ir iš metalo. Metalinės liniuotės yra labai patvarios ir dažniau naudojamos statybose bei pramonėje. Kalbant apie liniuočių ilgus, 30 cm ilgio liniuotė yra laikoma standartine ir puikiai tinka įvairiems buities matavimams ir brėžiniams. Trumpesnės liniuotės yra patogesnės, jas lengviau įsidėti ir neštis su savimi. Tačiau, naudingos ir ilgos liniuotės, kurios tinkamos dideliems matavimams atlikti. Seniau naudotas, 1 metro ar ilgesnes, liniuotes dabar pakeitė matavimo juostos bei ruletės. Svarbu pabrėžti, kad liniuotės gali būti ne tik tiesios. Braižyboje plačiai naudojamos ir liniuotės su skersiniu, dažnai dar vadinamos trikampėmis liniuotėmis. Ši liniuotė skirta lygiagrečioms tiesiems, linijoms nubrėžti. Liniuotės matuoja ilgius centimetrais, o jų žymėjimas randamas ant konstrukcijos šono. Tiesa, statybose liniuotės naudojamos ne tik atstumų matavimams, bet ir glaistymo darbams. Speciali, trapecinė liniuotė, padeda išlyginti glaistą kokybiškai bei greitai.

Matlankis – matavimo priemonė kampams matuoti. Dažniausiai matlankiai būna stikliniai, metaliniai arba plastikiniai, pagaminti iš skaidraus plastiko. Nors daugelis jų – pusiau apvalūs, būna ir trikampių matlankių, kurie atlieka ir matlankio, ir trikampės liniuotės funkcijas. Jie naudojami įvairiems su mechanika ir inžinerija susijusiems darbams bei matavimams atlikti. Na, o dažniausiai matlankis sutinkamas ir naudojamas matematikos, braižybos pamokose, mokyklose. Didžioji dalis matlankių matuoja kampus laipsniais, iki 180o. Pravartu paminėti, kad šiomis dienomis, galima rasti ir elektroninių matlankių, kurie naudojami statybų, inžinerijos darbams atlikti. Šie statybiniai matlankiai, laikomi tikslesniais bei efektyvesniais. Jie turi skaitmeninius ekranus, kuriuose nurodo matuojamų kampų dydžius. 

Slankmatis – matavimo įrankis, skirtas atstumui, tarp dviejų objekto taškų, išmatuoti. Šis įrankis turi dvi, reguliuojamas kojeles, kurios leidžia tiksliai išmatuoti atstumą tarp taškų. Tai mechaninės inžinerijos įrankis, kuris dažnai siejamas su metalo apdirbimu, tačiau yra naudojamas ir medžio apdirbimui bei įvairiems, kitiems matavimo darbams atlikti. Galima rasti ir elektroninių slankmačių, kurie turi skaitmeninius ekranus, kuriuose ir pateikia visus matavimo duomenis. Iš esmės, slankmačiai naudojami matuoti objektus, kuriuos sunku pamatuoti su liniuote ar kitais matavimo įrankiais. Dažniausiai, slankmačiai būna metaliniai ir pasižymi patvarumu bei ilgaamžiškumu, tačiau yra ir plastikinių modelių, kurie yra lengvesni.

Liniuotės, matlankiai, slankmačiai – patogu ir lengva pirkti internetu

Linijų brėžimas, kampų bei atstumo tarp dviejų taškų matavimas bus ypatingai lengvas, jei naudosite liniuotę, matlankį bei slankmatį. Šie matavimo įrankiai suteiks galimybę tiksliai bei greitai išmatuoti norimus rodiklius. Siūlome platų jų pasirinkimą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimus matavimo įrankius galite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Liniuotės, matlankiai, slankmačiai Lexon - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-7 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Liniuotės, matlankiai, slankmačiai Lexon kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Liniuotės, matlankiai, slankmačiai Lexon kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Liniuotės, matlankiai, slankmačiai Lexon kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 236 prekes, o kainos prasideda nuo 0.12 Eur