2015-03-13 | Naujienos

Po pirmadienį įvykusios Apple konferencijos Yerba Buena Center pasklido daug atgarsių apie kompanijos iš Kupertino išmanųjį laikrodį. Ši situacija žinoma, nepatiko kitiems gamintojams, kurie jau ir anksčiau siūlė panašius įrenginius. Štai Asus nusprendė pašiepti Apple Watch įrenginį ir parengė reklamą, kurioje šaipomasi iš žmonių, susidomėjusių brangiausiomis Apple išmanaus lairodžio versijomis.

Skaityti daugiau
2015-03-13 | Naujienos

Samsung jau turi savo pasiūloje sustiprintų Galaxy Active išmaniųjų telefonų seriją, skirtą asmenims, ieškantiems atsparių vandeniui ir dulkėms korpusų. Panašu, kad Pietų Korėjos kompanija ketina padaryti naują žingsnį ir jau rengia patvarius išmaniuosius telefonus su lanksčiais korpusais ir ekranais.

Skaityti daugiau
2015-03-12 | Naujienos

Naujasi Samsung telefonų flagmanai – Samsung Galaxy S6 ir Galaxy S6 Edge nėra tokie atsparūs vandeniui kaip jų pirmtakas, o viena priežasčių yra ta, kad naujuose įrenginiuose gamintojas vietoj plastiko panaudojo stiklą ir metalą. Jau pasirodė gandai, susiję su tuo, kad Pietų Korėjos kompanija rengia išmanaus telefono Galaxy Active versijas, o dabar pasirodė pirma informacija, susijusi su jo specifikacija.

Skaityti daugiau
2015-03-09 | Naujienos

Windows Phone vis dar labai atsilieka nuo iOS ir Android, tačiau Microsoft kompanija mobiliųjų įrenginių gamintojams nuolat pasiūlo naujus patogumus ir tokiu būdu bando paskatinti gaminti telefonus su jos operacine sistema. MWC 2015 metu Microsoft paskelbė apie naują bendradarbiavimą su keliomis kompanijomis, tarp kurių atsirado kinų Coship Mobile. Šios susitarimo rezultatas yra pakankami įdomus planšetofonas Coship X1 pavadinimu.

Skaityti daugiau
2015-03-06 | Naujienos

MWC mugėje galima pamatyti tikrai unikalių ir neįprastų technologinių sprendimų. Palikime kiek ramybėje Samsung ar Sony kompanijų flagmanus ir pažinkime mažiau žinomą IQ Xlion telefoną. Tai įrenginys, kuris pasižymi televizijos žiūrėjimo galimybe.

Skaityti daugiau
2015-03-05 | Naujienos

Jeigu tikėsime naujausiais gandais, pirmadienį be Apple Watch galime taip pat išvysti naują MacBook Air įrenginį su 12" ekranu.

Skaityti daugiau
2015-03-04 | Naujienos

Šiuo metu laikrodžiai su Android Wear palaiko veikimą tik su Android įrenginiais, tačiau tai netrukus turėtų pasikeisti.

Skaityti daugiau
2015-03-03 | Naujienos

MWC 2015 renginio metu  buvo oficialiai pristatytas Lenovo A7000. Modelis išsiskiria puikia technine specifikacija ir patrauklia kaina, tačiau labiausiai specialios žiniasklaidos dėmesį atkreipė jo Dolby ATMOS technologija. Pasak gamintojo, tai pirmasis išmanusis telefonas, kuriame panaudota ši daugiakanalio garso sistema. Norint mėgautis nauja garso patirtimi, žinoma, prie A7000 įrenginio reikia prijungti ausines.

Skaityti daugiau
2015-03-02 | Naujienos

Nauji Korėjos gamintojo išmanieji telefonai Samsung Galaxy S6 ir Galaxy S6 Edge vakar buvo pasauliui oficialiai pristatyti. Premjera patvirtino didžiąją dalį anksčiau paskleistų su įrenginiais susijusių gandų, tačiau nepakeitė to fakto, kad šie modeliai atrodo tikrai įspūdingai. Samsung nusprendė panadoti stiklo ir metalo derinio korpusą, bevielio įkrovimo funkciją bei kaip būdinga flagmanams, sukūrė pakankamai stiprią techninę specifikaciją.

Skaityti daugiau
2015-02-27 | Naujienos

Japan Communications kovo mėnesį ketina pristatyti pirmąjį išmanųjį telefoną, ant kurio korpuso puikuosis VAIO logotipas.

Sony pardavė VAIO Japonijos koncernui praeitais metais. Naujas savininkas jau įvedė į rinką pirmus nešiojamus kompiuterius su VAIO logotipu, o dabar aiškėja, kad netrukus savo pasiūlą papildys išmaniuoju telefonu.

Skaityti daugiau
2015-02-26 | Naujienos

Upleaks padarė tikrą išdaigą kompanijai HTC – likus vos kelioms dienoms iki oficialios premjeros publikavo išmanaus telefono One M9 reklaminius klipus.

Skaityti daugiau
2015-02-25 | Naujienos

Po praeitais metais įvykusio planšetinio kompiuterio Xperia Z3 Tablet įvedimo į rinką atėjo laikas naujo produkto pasirodymui. Xperia tinklaštyje pasirodė įrašas ir ekraninė nuotrauka, kurioje matyti, kad kompanija informuoja apie naujo produkto pristatymą, suplanuotą kovo 3 dieną.

Skaityti daugiau
2015-02-24 | Naujienos

LG Joy, Leon, Spirit ir Magna – tai naujas Korėjos gamintojo išmaniųjų telefonų pasiūlymas. Pagal techninę specifikaciją telefonai atstovauja vidutinės klasės įrenginius, o kiekvienas modelis taip pat prieinamas tiek 3G, tiek 4G LTE variantų. Išmanieji telefonai aprūpinti kai kuriomis populiarių kompanijos ausinių funkcijomis.

Skaityti daugiau
2015-02-23 | Naujienos

Projektorius – šiandien kol kas labiausiai neįvertintas aukštos vaizdo kokybės šaltinis. Nuolatinis technologijų tobulėjimas lėmė, kad projektoriai labai atpigo – šiandien šį įrenginį galima įsigyti už mažiau nei 300 eurų.

Skaityti daugiau
2015-02-23 | Naujienos

Neptune Duo – tai naujasis Pine išmanaus laikrodžio kūrėjų finansuojamas per Kickstarter projektas. Išmanusis laikrodis išsiskyrė puikia technine specifikacija, ilgesniu nei turi konkurentų produktai baterijos veikimo laiku ir pasižymėjo visomis išmaniesiems telefonams būdingomis funkcijomis. Dabar kompanija pristato naują įrenginį, kurį tiesiog neįmanoma pavadinti kitaip kaip tik šiuolaikišku, užsidedamu ant riešo telefonu.

Skaityti daugiau
2015-02-20 | Naujienos

Internete jau pasirodė informacija, susijusi su Asus Zenfone 2 ZE500CL išmaniuoju telefonu, kuris, palyginus su kitomis šios serijos konstrukcijomis, pasižymės kiek mažesniu ekranu. Kol kas nepasitvirtino informacija apie modelį su MediaTek lustu – Zenfone ZE500CL turėtų veikti varomas Intel procesoriaus.

Skaityti daugiau
2015-02-19 | Naujienos

Kinų kompanijos flagmanas „Huawei P8“ turėtų būti pristatytas balandžio 15 dieną Londone. Remiantis šiuo metu prieinama informacija, įrenginys yra aprūpintas 5,2 colių Full HD ekranu, padengtu Gorilla Glass 3 stiklu, aštuonių branduolių 64-bitų procesoriumi Kirin 930 ir 3 GB RAM atminties.

Skaityti daugiau
2015-02-18 | Naujienos

„Samsung“ šių metų MWC renginio arba suplanuotos kovo 1 dieną konferencijos metu turėtų pristatyti naujus „Galaxy“ serijos išmaniuosius telefonus. Daugiausia emocijų sukelia, žinoma, korėjiečių flagmanas „Galaxy S6“. Tuo pačiu kompanijos tinklaraštyje atsirado labai įdomus įrašas, kuriame rašoma apie bevielio įkrovimo galimybę. Panašu, kad tokią funkciją pasiūlys nauji „Samsung“ išmanieji telefonai.

Skaityti daugiau
2015-02-17 | Naujienos

„LG Watch Urban“ turėtų būti oficialiai pristatytas šių metų MWC renginio metu. Savo produktą kompanija reklamuoja kaip prabangų išmanųjį laikrodį, kuris savo stiliumi primena klasikinius laikrodžius.

Skaityti daugiau
2015-02-13 | Naujienos

Nepaisant dviprasmiškų nuomonių, vienas populiariausių žaidimams skirtų nešiojamų kompiuterių, Lenovo Y50, netrukus modernizuojant ir tobulinant pagrindinius jo elementus, bus atnaujintas.

Skaityti daugiau
2015-02-12 | Naujienos

Pasak „Electronic Arts“ atstovo 2015 m. technologijos, interneto ir medijų konferencijoje Blake Jorgensen, per ateinančius 3 – 4 metusplanšetiniai kompiuteriai pasižymės didesniu našumu nei dabartinės kartos – „Xbox One“ ir „PlayStation 4“ konsolės. Taip pat pagerės žaidimų, skirtų mobiliems įrenginiams kokybė – žaidimai bus plėtojami, o kūrėjai jau dabar ryžtasi labiau įtraukiančiai pramogų mechanikai.

Skaityti daugiau
2015-02-11 | Naujienos

Pirmosios žinios, susijusios su antrosios kartos „Motorola Moto E“ išmaniuoju telefonu internete pasirodė prieš mėnesį, tačiau tik dabar paaiškėjo planuojama kaina ir oficiali telefono techninė specifikacija.

Skaityti daugiau
2015-02-10 | Naujienos

Tokie laikai...Didžiosios Britanijos universitetuose studentams uždrausta į egzaminus ateiti su laikrodžiais. O dėl tokio sprendimo kaltinami išmanieji laikrodžiai.

Skaityti daugiau
2015-02-09 | Naujienos

„BQ Aquaris E4.5“ pirmasis rinkoje prieinamas išmanusis telefonas su „Ubuntu“ operacine sistema, prekyboje pasirodys šią savaitę. Įrenginį pagamino ispanų „Canonical“ kompanijos partneris. Pradžioje telefonas bus prieinamas tik Europos teritorijos rinkoje. Internete jau yra paskelbta oficiali šio modelio techninė specifikacija. Deja, ko gero nusivils visi, kurie po pirmojo „Ubuntu Phone“ tikėjosi lyderiaujančių gamintojų flagmanams būdingo našumo.

Skaityti daugiau
2015-02-06 | Naujienos

„Huawei P8“ turėtų pasiūlyti ne tik galingą techninę specifikaciją, bet taip pat ir stilingą dizainą. Remiantis „MyDrivers“ portalo informacija, kinų flagmanas bus aprūpintas korpusu, pagamintu iš stiklo ir keramikos. Įrenginys bus labai plonas (6 mm storio), o už stiklinių elementų tiekimą atsakinga bus „Corning“ kompanija.

Skaityti daugiau
2015-02-05 | Naujienos

Kaip rodo „Sony“ paskelbti finansiniai rezultatai, „PlayStation 4“ ir toliau gali pasigirti labai gerais pardavimais. Remiantis ataskaitos duomeninis, spalio – gruodžio laikotarpiu kompanija pardavė 7,5 mln. „didelių“ konsolių, iš jų – 6,4 mln. „PlayStation 4“ vienetų. Didelio populiarumo paskutinį 2014 metų ketvirtį sulaukė ne tik įrenginiai, bet ir patys žaidimai.

Skaityti daugiau
2015-02-04 | Naujienos

Remiantis analitinių kompanijų „IDC“ ir „Canalys“ ataskaitomis, planšetinių kompiuterių pardavimai ketvirtame 2014 metų ketvirtyje lyginant su analogišku 2013 metų laikotarpiu krito. Tai pirmasis tokio tipo atvejis per pastaruosius keturis metus.

Skaityti daugiau
2015-02-03 | Naujienos

Paremti „Windows 10“ operacine sistema „Lumia“ įrenginiai bus aprūpinti „Snapdragon 810“ procesoriumi, pranešė SoC (angl. System-on-Chip) mikroschemų gamintojas „Qualcomm“. Žinoma, nekalbama apie visus „Microsoft“ rengiamus telefonus, tačiau apie tam tikrą jų dalį. Galimas dalykas, kad tokia informacija yra susijusi su nauju gamintojo iš Redmondo flagmanu. Kompanija žada, kad įrenginiai pasirodys šiais metais.

Skaityti daugiau
2015-02-02 | Naujienos

Atrodo, kad „Samsung“ kompanija ir toliau ketina tęsti savo patvarių išmaniųjų telefonų seriją, nes internete pasirodė pirmosios naujienos, susijusios su „Galaxy XCover 3“, kodiniu pavadinimu SM-G388F modeliu. Iš kitų šio gamintojų modelių šis išmanusis telefonas išsiskiria visų pirma didesniu atsparumu mechaniniams pažeidimams bei atsparumu vandeniui, nes yra pajėgus atlaikyti 30 minučių 1 metro gylyje.

Skaityti daugiau
2015-01-30 | Naujienos

„LG Display“ ir „Universal Display“ pranešė apie bendradarbiavimo pradžią. Pasirašytos sutarties pagrindu pirmoji kompanija gaus prieigą prie UniversalPHOLED technologijos. Papildomai korėjiečiai pasirašė medžiagų, reikalingų ekranų gamybai, tiekimo sutartį. Tai reiškia, kad „LG“ naudosis tos pačios kompanijos, kuri aprūpina „Samsung“, gaminantį AMOLED ekranus, paslaugomis.

Skaityti daugiau
2015-01-29 | Naujienos

Vakar kompanija „Microsoft“ patvirtino, kad planšetinis kompiuteris „Surface 2“ išnyksta iš jos pasiūlos ir daugiau nebebus gaminamas. Kompanija turi susitelkti ties žymiai labiau renkamais „Pro“ serijos modeliais ir darbais, susijusiais su dideliais žingsniais artėjančiu „Surface 4“. „Surface 2“ įrenginio prekybos sustabdymas susijęs su ne itin sėkmingos „Windows RT“ sistemos atsisakymu.

Skaityti daugiau
2015-01-28 | Naujienos

Paskutinis Taivano kompanijos prezidento pasisakymas rodo, kad ne kiekvieno išmaniųjų laikrodžių gamintojų produktai pasižymi 19 valandų trunkančiu baterijos veikimu. Pirmasis „ASUS ZenWatch“ buvo pristatytas 2014 metų rugsėjį IFA renginio metu. Šiais metais elegantiškas laikrodis su „Android Wear“ operacine sistema sulauks naujos versijos.

Skaityti daugiau
2015-01-27 | Naujienos

„Microsoft“ kompanija atskleidė paslaptį, susijusią su išmanaus telefono su „Windows 10“ operacine sistema premjera. Remiantis „Microsoft“ mobiliųjų įrenginių rinkodaros direktoriaus Ifi Majida prognozėmis, topinis „Lumia“ įrenginys pasirodys šią vasarą.

Skaityti daugiau
2015-01-26 | Naujienos

„Meizu“ kompanijos atstovas paneigė informaciją, teigiančią, jog Kinijos gamintojas bendradarbiaus su „Nokia“. 

Skaityti daugiau
2015-01-23 | Naujienos

Po mobiliųjų telefonų verslo skyriaus pardavimo iki 2016 metų „Nokia“ negali išleisti savo išmanaus telefono. Tačiau vakarietiškoji spauda praneša, jog suomiai planuoja apeiti šį draudimą kurdami naują bendrą įrenginį su Kinijos bendrove „Meizu“. „MX4 Supreme“ modelis ko gero taptų legendiniu Suomijos kompanijos kūriniu, kai tuo tarpu „Meizu“ duotų savo logotipą ir korpusą.

Skaityti daugiau
2015-01-21 | Naujienos

Remiantis vakarietiškąja spauda, rašančia šių metų „MWC“ renginio tema, kompanija „Samsung“ į Barseloną atsiveš flagmano modelį „Galaxy S6“ ir „Tizen OS“ pagrindu veikiantį išmanųjį laikrodį „Orbis“. Internete pasirodė nauja informacija susijusi su šiais įrenginiais. Kaip praneša Korėjos servisas „Ddaily“, „Samsung“ kompanijos planuojamas išmanusis telefonas bus tam tikra staigmena vizualinės pusės prasme. Topinis modelis turėtų pasižymėti pagrinde iš stiklo pagamintu korpusu. Deja, įrenginys neturės keičiamos baterijos.

Skaityti daugiau
2015-01-20 | Naujienos

Remiantis „Bloomberg“ pateikta informacija galima teigti, kad kompanija „HTC“ rengiasi ne tik naujo flagmano, bet taip pat ir išmanaus laikrodžio premjerai.

Skaityti daugiau
2015-01-19 | Naujienos

Po „PS3“ ir „Xbox 360“ įpėdinių premjerų žaidėjai jautėsi nusivylę, o „Sony“ ir „Microsoft“ sulaukė kritikos, susijusios su tuo, kad pradėjo prekiauti konsolėmis, kurios nesiūlė jokių revoliucingų sprendimų ir priminė paprastus uždarus kompiuterius kiek kitame korpuse. Pradžioje abu gigantai nebuvo patenkinti savo pardavimų rezultatais, tačiau naujų žaidimų leidybos ir naujų įrenginų populiarinimo dėka rezultai kiek pagerėjo.

Skaityti daugiau
2015-01-16 | Naujienos

Internete pasklido gandai, kad „Samsung“ ketina įsigyti „BlackBerry“ už sumą siekiančią 7,5 mlrd. dolerių, tačiau kanadiečiai tai neigia ir teigia esą neveda jokių derybų su gamintoju iš Korėjos.

Skaityti daugiau
2015-01-15 | Naujienos

Pastaruoju metu nauji „Lumia“ išmanieji telefonai randasi kaip grybai po lietaus. Šįkart rinkoje pasirodo du nebrangūs modeliai: „Lumia 532“ bei „Lumia 435“.

Skaityti daugiau