Lėktuvo paleidėjas

(Prekės kodas: 15375010) Pardavėjas: MB "Regos Prekyba"
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
34,90
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
2 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
15375010

Siekite aukšto lygio su jaudinančiu ir įdomiu „Ugears“ modeliu, „Flight Starter“, nešiojama rankine katapulta, pakrauta išmania mechanika ir daug linksmybių.

„Skrydžio starteris“ yra mechaninis paleidiklis lengvųjų skraidančių lėktuvų modeliams, iš kurių tris rasite komplekte. Vienintelis šio modelio dizainas yra grynas vaizduotės darbas, sukūręs iš kosmoso kažką panašaus žvilgsnio - žvaigždės laivą, maršrutinį autobusą ar sprogdintuvą iš mokslinės fantastikos nuotykių filmo. Visas mokslinės fantastikos dizainas yra įgyvendintas „Ugears“ skeleto „steampunk“ stiliumi, leidžiančiu pažvelgti į darbo mechanizmą, kurį galite surinkti savo rankomis.

Paleidimo įrenginyje yra guminės juostos variklis, kuris suteikia įtampą, kuri valdo jūsų lėktuvą, kai jis atleidžiamas. Mechanizmą įjungiantis gaidukas turi apsauginį užraktą. Įtampą ir atstumą, kurį įveiks jūsų orlaivis, valdo vyniojamas švaistiklis. Jūsų naujojo šaunaus balistinio modelio diapazonas gali viršyti 30 metrų - priklausomai nuo naudojamų „varžtų“ ir to, kaip priveržtas švaistiklis. Dėl specialios atramos švaistiklis tampa platformos dalimi orlaiviui, kurį paleisite.

Aukštos kokybės fanera ir ergonomiškas dizainas užtikrina, kad paleidimo priemonė patogiai įsitaisys rankoje ir leis tiksliau nusitaikyti.

Komplekte taip pat yra faneros sklandytuvas ir du popieriniai lėktuvai, kuriuos galite naudoti kartu su savo skrydžio starteriu, ir tuos lėktuvus, kuriuos norite patys suprojektuoti. Priklausomai nuo to, kaip prieš paleidžiant jį į dangų, jūs sureguliuosite lėktuvo sparnų ir kitų elementų kampus, galite priversti jį eiti į kilpą, statinį, ritinį, į viršų ir kitus smagius manevrus.

Jei norite sukurti savo orlaivį, „Ugears“ dizaineriai siūlo naudoti palyginti lengvas medžiagas: popierių, kartoną, balzą ir kt. Modelio rinkinį sudaro 198 dalys ir jame yra viskas, ko jums prireiks surinkimui. Dirbsite su natūralia medžiaga, kuri yra maloni liesti ir suteikia jums labai malonų pojūtį. Kaip ir visi „Ugears“ modeliai, „Flight Starter“ yra pateikiamas nuoseklus, spalvotas, tikrai lengvai vykdomas instrukcijas 11 kalbų (anglų, vokiečių, ukrainiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, Japonijos, italų, kinų ir korėjiečių) ) ir nereikia nei klijų, nei specialių įrankių pilnai surinkti į funkcinį mechaninį paleidimo įrenginį.

„Ugears“ linki sąžiningo dangaus ir uodegos. Siųskite savo vaizduotę skrydžiui su „Skrydžio starteriu“ iš „Ugears“!

Pastaba Kaina nurodyta už 1 vienetą. Galimybės pasirinkti konkrečią prekę ar spalvą nėra.

Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
Žaislinis karinis rinkinys - Lėktuvai ir oro transportas

Žaislinis karinis rinkinys

 
40,41 10-15 d. d. (3)

 
Prekė išparduota ()

 
Prekė išparduota ()
Jūsų peržiūrėtos prekės