FB likes
LEGO®
Čia rasite vienus iš populiariausių žaislų pasaulyje – LEGO®. Yra tūkstančiai būdų ir galimybių, ką galite padaryti iš šių kaladėlių. Nesvarbu ar LEGO® ieškote kaip dovanos sūnėnui ar dukrai, ar norite papildyti savo kolekciją, ar užbaigti statyti LEGO® miestą. Čia rasite viską, ko Jums gali prireikti. Pasirinkite norimą seriją ar tai būtų Star Wars, Duplo, Friends, Chima, Minecraft ar Ninjago ir padovanokite nepamirštamus nuotykius su LEGO® kolekcijomis.

LEGO®, the LEGO logo, the Minifigure, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, and NEXO KNIGHTS are trademarks of the LEGO Group. ©2017 the LEGO Group.

Pasirinkite pageidaujamą seriją
LEGO® City LEGO® City
Serija LEGO® City - tai tikroviškas LEGO pasaulis, kurį Jūsų vaikas gali tyrinėti. Tikroviškos transporto priemonės ir pastatai sukuria bruzdančio miesto įspūdį - jame kasdien gali sutikti didvyrių, gaudančių blogiukus ir gesinančių gaisrus. Tai humoro kupinas žavingas pasaulis, kuris iš tiesų žadina vaikų kūrybingą vaizduotę.
LEGO® Creator LEGO® Creator
Serija LEGO® Creator leidžia Jūsų vaikui eksperimentuoti su pasauliu, kuriame jis gyvena. Tai tobulas pasaulis vaiko vaizduotei - su namais, automobiliais, lėktuvais ir būtybėmis. Konstravimo sistema „trys viename“ reiškia, kad iš kiekvieno rinkinio galima sukonstruoti tris skirtingus žaislus, taigi džiaugsmui nėra ribų.
LEGO® DUPLO® LEGO® DUPLO®
LEGO® DUPLO® kaladėlės yra dvigubai didesnės už įprastas LEGO kaladėles, todėl puikiai tinka mažoms rankelėms ir vis tobulėjančiai vaizduotei. Šiltų ir ryškių spalvų kaladėlės atveria vaikui kūrybingo konstravimo pasaulį. DUPLO rinkinius galima maišyti ir derinti, taip semiantis naujos smagios konstravimo patirties.
LEGO® Elves LEGO® Elves
LEGO® Elves - tai magiškas pasaulis pilnas nuotykių. Jūsų vaikas turi padėti Elves rasti 4 magiškus raktus ir padėti paaugliui Emiliui Jones grįžti namo. Atradę paslaptingas funkcijas rinkiniuose, Jūsų vaikas galės stebėti kaip magija virsta realybe.
LEGO® Friends LEGO® Friends
LEGO® Friends - tai 5 geriausios draugės, gyvenančios spalvingame pasaulyje su mielais gyvūnėliais ir kitomis vaikų mėgstamomis detalėmis. Rinkinyje klasikinė LEGO konstravimo patirtis sujungiama su galimybe konstruoti kasdienio gyvenimo situacijas.
LEGO® Minecraft™ LEGO® Minecraft™
Lavinkite vaikų kūribiškumą su LEGO® Minecraft™. Geriausiai parduodamas žaidimas pasaulyje dabar kaladėlių pavidalu. Vaikas galės sukurti savo ypatingą Minecraft™ pasaulį . Susidurti su iššūkiais, rasti paslėptus lobius ir slėpti juos nuo grėsmingų priešų.
LEGO® NEXO KNIGHTS™ LEGO® NEXO KNIGHTS™
LEGO® NEXO KNIGHTS™ - kovok už savo kelią į šlovę! Penki jauni viduramžių riteriai: Clay, Aaron, Lance, Macy ir Axl, deda visas pastangas, kad apsaugotų Knighton karalystę nuo Jestro ir armijos Lava monstrų.
LEGO® Ninjago LEGO® Ninjago
LEGO® Ninjago – tai jaudinantis nindzių pasaulis, kova su blogio jėgomis. Jūsų vaikui patiks susipažinti su savo herojais ir vaidinti jų patiriamus nuotykius žaidžiant rolėmis. Be to, žaisdami jie gali atkurti kultinius TV serialus ir rungtyniauti su draugais dėl Spinjitzu meistro vardo!
LEGO® Star Wars™ LEGO® Star Wars™
Prieš šimtus metų Yoda™ ruošė Jedi Knights™ ateičiai, bet niekada nesitikėjo kažko panašaus. Tamsioji pusė ruošia ypač galingą ginklą, su kuriuo niekas nebuvo susidūręs anksčiau. Pasiruošk perimti kontrolę į savo rankas ir išgelbėti planetą! Konstruok, statyk ir imkis veiksmų su mėgstamiausiais personažais ir priemonėmis, kad nugalėtum priešus, išspręstum užduotis ir laimėtum.
LEGO® Technic LEGO® Technic
LEGO® Technic - tai tikras iššūkis net ir patyrusiems LEGO konstruktoriams. Iš LEGO Technic detalių Jūsų vaikas gali sukonstruoti sudėtingas, tikroviškas funkcijas atliekančius elementus, pvz., pavarų dėžes, veikiančius stūmoklinius variklius, vairo sistemas ir veikiančias krano gerves. Šie įdomūs rinkiniai dar labiau paskatins vaizduotę.
Kaip išsirinkti LEGO® kaladėles?
 
Amžius
Būtinai rinkitės rinkinį, kuris atitinka vaiko amžių. Nepirkite rinkinių „ateičiai“, laukdami kol vaikas paaugs, nes jam tos konstrukcijos gali būti per sudėtingos ir jis paprasčiausiai praras norą žaisti. Pavyzdžiui, smulkios detalės labai sandariai susijungia ir mažiausioms rankytėms jas bus sunku atskirti.
 
Serijos
Pagrindinė antkainio dedamoji yra licencija. Jeigu pavyzdžiui, paimtume du rinkinius, pasižyminčius identišku svoriu ir detalių skaičiumi, pamatytume, jog licencijuoti rinkiniai visada kainuoja 20 – 40% daugiau.
 
Detalių skaičius
Yra nuomonė, jog detalių skaičius tėra rinkodarinis triukas. JAV rinkoje ant visų LEGO® rinkinių dėžučių nurodomas detalių skaičius. Bet nepamirškite, kad detalė detalei nelygi: yra juk labai mažytės detalės, o yra dideli elementai, pavyzdžiui, mašinų kabinos. Jaučiate skirtumą? Todėl galima teigti, kad šis indikatorius neturi labai didelės reikšmės.
 
Svoris
Tai antrasis pagal reikšmingumą kriterijus, kuris lemia kaladėlių rinkinio kainą. 1 kg plastmasinių LEGO® detalių savikaina nepriklauso nuo jų dydžio ir kiekio. Todėl nebandykite ieškoti tiesioginių kainos sąsajų su dėžutės dydžiu ir joje esančių detalių skaičiumi. Išimtimi šiuo atveju yra rinkiniai su elektriniais varikliais ir CREATOR serija.