Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Lauko griliai, šašlykinės ir kepsninės Kamado Bono

(7)

KAMADO BONO tai puikus pasirinkimas privataus namo kiemui, kotedžo terasai ar sodybai

Kamado bono priedai, įrankiai

Rūkote žuvį , kepate duoną, skrudinate kepsnį? Su Kamado BONO tai itin paprasta!

 • Kamado bono MINIMO skirtas gaminti maistą mažesnėms žmonių grupėms
 • Kamado bono MEDIA skirtas gaminti maistą didesnėms šeimoms
 • Kamado bono GRANDE skirtas didelėms žmonių grupėms
Rodyti daugiau
*“SB Lizingas nieko nekainuoja“ akcija tik sutartims iki 10 mėn. ir renkantis kitą periodą kainodara skirsis
 • 5.0 (377)
 • 2-3 d. d.
 • Liko tik: 2 vnt.
298 €
-15 %
29.80  €/mėn be pabrangimo
 • 5.0 (99)
 • 2-3 d. d.
 • Liko tik: 5 vnt.
298 €
-15 %
29.80  €/mėn be pabrangimo
 • 5.0 (463)
 • 2-3 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
679 €
67.90  €/mėn be pabrangimo
 • 4.9 (528)
 • 2-3 d. d.
 • Liko tik: 5 vnt.
589 €
58.90  €/mėn be pabrangimo
 • 4.9 (106)
 • 2-3 d. d.
 • Liko tik: 5 vnt.
679 €
67.90  €/mėn be pabrangimo
 • 4.8 (86)
 • 2-3 d. d.
 • Liko tik: 5 vnt.
589 €
-2 %
58.90  €/mėn be pabrangimo
 • 0.0
 • 2-3 d. d.
 • Liko tik: 5 vnt.
99 €
9.90  €/mėn be pabrangimo

Kamado Bono kepsninės – populiarios ir labai universalios kepsninės

Kamado Bono – vienas iš populiariausių ir plačiausiai žinomų bei naudojamų Kamado tipo kepsninių gamintojų. Šios kepsninės pasižymi aukšta kokybe, puikiu ir patogiu dizainu. Jose puikiai iškeps ne tik šonkauliai, mėsa, bet ir pica, kugelis, steikas ar net plovas. Taip pat, ši kepsninė gali būti naudojama ir patiekalų rūkymui. Kamado Bono kepsninės būna įvairių modelių, nuo Minimo iki Grande ar Limited. Šie modeliai skiriasi savo dydžiu, priedų skaičiumi. Kamado Bono yra universali, stilinga ir labai praktiška kepsninė, kuri šiomis dienomis užima visas populiarumo viršūnes.

Kamado tipo kepsninių istorija

Šių dienų Kamado tipo kepsninės yra modernus senovinių kupolinių, molinių kepimų indų atitikmuo. Tokio tipo kepimo indai buvo pradėti naudoti senovės Kinijoje, dar 221 m. pr. Kr. Vėliau, šias kepsnines ėmė naudoti japonai. Tada, lygiai taip pat kaip ir šiandien, šie kepimo indai, kurie vos siekė žmogaus kelių aukštį, buvo naudojami su malkomis bei natūraliomis anglimis. Maždaug nuo XVII mūsų eros amžiaus, šie kepimo indai buvo perkelti ant stovo, kuris pakėlė juos nuo žemės ir suteikė patogesnį ir lengvesnį jų naudojimą. Kitaip nei metaliniai griliai, dujinės lauko kepsninės, keramikinės Kamado kepsninės suteikia maistui daugiau skonio, sultingumo ir sodrumo. Šio tipo kepsninės yra itin universalios. Kamado tipo kepsninėse, tokiose kaip Kamado Bono, galima ne tik kepti, bet ir rūkyti, troškinti maistą. Na, o paprastas dizainas iš mados neišeina jau daugiau nei 2000 metų. Šiomis dienomis, Kamado Bono kepsninės yra vienos populiariausių rinkoje. Jos puikuojasi daugelio sodose, terasose ar net balkonuose, o galimybė juose gaminti įvairiausią, skaniausią maistą tik dar labiau skatina įsigyti sau tinkamą Kamado Bono kepsninę.

Kodėl naudinga rinktis Kamado Bono kepsnines?

Kamado Bono kepsninės – universalios, plačiai naudojamos ir puikiai atpažįstamos. Šios kepsninės leidžia lengvai, patogiai pasigaminti įvairiausius patiekalus, kurių skonis tikrai nepalieka abejingų. Tačiau, kas padaro šias kepsnines tokiomis ypatingomis? Kuo jos pranašesnės už kitų tipų, standartines kepsnines ir kodėl verta bei naudinga pasirinkti būtent Kamado Bono kepsninę?

Pirmiausia, turėdami Kamado Bono kepsninę galėsite mėgautis tikru, ant ugnies keptos maisto skoniu. Kamado Bono ir kitos Kamado tipo kepsninės veikimui naudoja tikras medžio anglis, o ne išmirkytas degiame skystyje anglis. Tai reiškia, kad tokios anglys degdamos išskiria tikrą ir skanų dūmą, kurį suteikia kepamam ar rūkomam maistui. Tad, turėdami Kamado Bono kepsninę galėsite pamiršti degaus skysčio ir dūmų mišinio skonį bei kvapą.

Negana to, Kamado Bono kepsninėmis galima naudotis itin greitai, kadangi, natūralios medžio anglys įsidega greitai ir yra paruoštos kepimui per maždaug 15-30 min. Žinoma, tai priklauso ir nuo anglių kiekio, kurį naudojate. Tuo tarpu, tradicinėse kepsninėse naudojami briketai, išmirkytos anglys įsidega per maždaug 30-45 min. Na, o tai yra kur kas ilgesnis laikas, po kurio maistas net neįgauna skanaus dūmo skonio bei kvapo. Taip pat, naudinga žinoti, kad norint išgauti vienodą kaitrą, natūralių, Kamado Bono griliuose naudojamų anglių reikia kur kas mažiau nei anglių briketų, iš anksto degiame skystyje išmirkytų anglių. Tad, galima teigti, kad Kamado Bono yra ir kur kas taupesnis, ekonomiškesnis pasirinkimas.

Kamado Bono lauko kepsninė suteikia galimybę reguliuoti veikimo temperatūrą, grilio karštį. Kamado Bono viduje degančios anglys gali pasiekti net iki 400oC temperatūrą. Ją geba ne tik pasiekti, bet ir ilgai išlaikyti. Tačiau, naudinga paminėti ir tai, kad Kamado Bono kepsninių temperatūrą, panašiai kaip ir orkaitėje, galima reguliuoti. Tad, tokiu būdu galima ją lengvai pritaikyti pagal gaminamus patiekalus. Tiesa, svarbu paminėti, kad Kamado Bono grilis veikia panašiai kaip paprasta krosnis, kadangi, galima reguliuoti ne tik temperatūrą, bet ir oro srautą. Dėl šios priežasties, Kamado Bono kepsninėse atgims visi skaniausi ir mėgstamiausi jūsų receptai. Jose puikiai iškeps ne tik BBQ mėsa, bet ir skanūs pyragai ar net duona.

Tolygus šilumos paskirstymas – dar vienas Kamado Bono ir Kamado tipo kepsninių privalumas. Kaip ir tradicinės dujinės ar standartinės anglies kepsninės, Kamado Bono kepsninės turi kelis karštus taškus, kadangi, ugnis yra randama griliaus apačiau. Tačiau, dėl visiškai keramikinės grilio struktūros, keramikinių sienelių, kurios nuo ugnies lengvai įkaista, karštis yra tolygiai paskirstomas po visa kepsninę. Nereikalingas, perteklinis karštis pasišalina per kepsninės viršų. Na, po konvekcinio tipo kepimas, kuriuo pasižymi Kamado Bono kepsninės, suteikia tolygų kepimą ir virimą, kuris yra ne tik greitesnis, bet ir geresnis.

Kamado Bono kepsninėmis itin lengva naudotis. Paprastas ir patogus šių kepsninių dizainas leidžia lengvai ir greitai įkurti anglis su degikliu, visiškai nenaudojant degaus skysčio. Kamado tipo kepsninės greitai įkaista, o taip pat, lengvai leidžia palaikyti tinkamą, tolygią, vienodą temperatūrą. Toks lengvas naudojimas leidžia dar labiau įsijausti ir mėgautis gaminimo procesu. Negana to, prie patogaus ir lengvo naudojimo prisideda ir naudingi priedai. Kamado Bono kepsninės yra papildomos specialiais karščio deflektoriais, vertikaliais kepimo, kazano arba puodo laikikliais, pelenų valymo sistemomis įrankiais, grotelių žnyplėmis, apsauginiais kepsninės uždangalais. Neretai, prie kepsninės pridedamos ir receptų knygos, kurios tik dar labiau inspiruos pasigaminti kažką skanaus ir naujo. Tiesa, naudinga pabrėžti, kad priedai ir jų skaičius priklauso nuo to, kokį Kamado Bono kepsninės modelį pasirinksite. Dažniausiai, Grande, Limited serijos modeliai yra papildomi didesniu ir platesniu priedų skaičiumi, o Mini modeliai turi jų mažiau. Puikių, praktiškų priedų dėka maistas bus ne tik lengviau ir patogiau pagaminamas, bet ir skanesnis.

Svarbu pabrėžti, kad Kamado Bono kepsninės pasižymi itin aukšta kokybe. Šios lauko kepsninės yra kuriamos tam, kad tarnautų ilgus metus, leistų pasigaminti begalę skaniausių patiekalų. Kamado Bono kepsninės yra gaminamos iš aukštos kokybės keramikos, kitų medžiagų, o naudotojų atsiliepimai ir didelis šių kepsninių populiarumas tik ir įrodo, kad jos yra kokybiškos, patvarios ir ilgaamžės ir itin smagios naudoti.

Valymas – dar vienas privalumas, kurį suteikia Kamado Bono kepsninės. Efektyvus Kamado Bono bei kitų Kamado tipo kepsninių dizainas pasižymi tuo, kad reikalauja tik minimalaus valymo. Dėl naudojamų anglių efektyvumo, jos sudega iki smulkių pelenų, kuriuos išvalyti yra labai lengva, paprasta ir greita. Taip pat, šių kepsninių nereikia taip dažnai valyti kaip standartinių, dujinių ar paprastas anglis naudojančių kepsninių.

Kamado Bono pasižymi gana kompaktišku ir daug vietos neužimančiu dydžiu. Sąlyginai, šios kepsninės yra kompaktiškos ir neužima daug vietos. Jos gali būti įmontuojamos į specialius stalus ar gali būti naudojamos vienos, pastatomos su stovu, ant žemės. Specialus griliaus stalas suteiks ne tik saugią ir patogią Kamado Bono kepsninės laikymo vietą, bet ir suteiks nemažai vietos maisto ruošimui, paruošimui ir apdorojimui. Dažniausiai, Kamado kepsninių stalai yra gana erdvūs, turi lentynėles, o taip pat, pasižymi ir gražiais dizainais, kurie tik dar labiau papildys ir pagražins lauko, terasų erdves.

Žinoma, nepaisant visų išvardintų privalumų, dėl kurių naudinga įsigyti Kamado Bono kepsninę, universalumas ir platus panaudojimas yra didžiausias. Kamado Bono kepsninėje galėsite išsikepti ir paruošti visus, norimus ir mėgiamus patiekalus. Tai bus puikus įrankis, kuris leis jums eksperimentuoti su naujais receptais ar suteikti savų ir naujų prieskonių jau pamėgtiems patiekalams. Tiems, kurie vertina skanų, lengvai ir efektyviai paruošiamą maistą, bei tikrą, natūralų bei skanų dūmo kvapą bei skonį – Kamado Bono kepsninė bus geriausias pasirinkimas ir investicija.

Kamado Bono kepsninės – patogu ir greita pirkti internetu

Kamado Bono lauko kepsninės yra itin populiarios, labai universalios ir efektyviai veikiančios kepsninės. Jos leidžia pasigaminti skaniausius ir įvairiausius patiekalus, o skirtingi modeliai ir dydžiai garantuoja, kad kiekvienas ras sau tinkamą ir gerą Kamado Bono kepsninę. Siūlome platų, įvairių Kamado Bono kepsninių pasirinkimą, o žemą kainą – garantuojame. Patogu ir greita pirkti internetu, o akcijų metu norimą Kamado Bono kepsninę galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

Lauko griliai, šašlykinės ir kepsninės kainos (gruodis 2022 m.)

Produktas Kaina
Kepsninė KAMADO BONO MINIMO 40cm su 5 priedais 298 €
Kepsninė KAMADO BONO MINIMO 40cm Raudona su 5 priedais 298 €
Kepsninė KAMADO BONO GRANDE 59cm su 6 priedais 679 €
Kepsninė KAMADO BONO MEDIA 52cm su 6 priedais 589 €

1️⃣ Lauko griliai, šašlykinės ir kepsninės Kamado Bono - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 1-8 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Lauko griliai, šašlykinės ir kepsninės Kamado Bono kategorijoje šiais metais?

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Lauko griliai, šašlykinės ir kepsninės Kamado Bono kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Lauko griliai, šašlykinės ir kepsninės Kamado Bono kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 280 prekes, o kainos prasideda nuo 9.99 Eur