Kaina
-
Gamintojas
Serija
Spalva
Pristatymo laikas
Rodyti daugiau
TOP
Langų valymo robotas Ecovacs WINBOT 880, Baltas - Langų valytuvai
Langų valymo robotas Ecovacs WINBOT 880, Baltas
24,90 € / mėn
249 € 0-1 d. d. (38)
TOP
Langų valymo robotas Ecovacs WINBOT 920, Baltas - Langų valytuvai
Langų valymo robotas Ecovacs WINBOT 920, Baltas
36,70 € / mėn
367 € 0-1 d. d. (5)
Hobot 388 robotas - Langų valytuvai
Hobot 388 robotas
34,60 € / mėn
346 € 0-1 d. d. (94)
Belaidis langų valymo robotas Ecovacs WINBOT X, baltas - Langų valytuvai
Belaidis langų valymo robotas Ecovacs WINBOT X, baltas
37,17 € / mėn
371,70 0-1 d. d. (18)
Nemokamas pristatymas
Žemiau savikainos
Skalbiklis Miele Caps WoolCare 9 vnt - Langų valytuvai
Skalbiklis Miele Caps WoolCare 9 vnt
 
7,27 0-1 d. d. (13)
Kärcher Langų valytuvas WV 6 + KV 4 - Langų valytuvai
Kärcher Langų valytuvas WV 6 + KV 4
11,80 € / mėn
117,99 2-5 d. d. (121)
Zyle Langų valymo prietaisas, ZY303GC - Langų valytuvai
Zyle Langų valymo prietaisas, ZY303GC
 
44,19 2-3 d. d. (64)
Langų valytuvas Leifheit 51120 - Langų valytuvai
Langų valytuvas Leifheit 51120
 
28,99 2-4 d. d. (42)
Purkštukų rinkinys Kärcher 2.633-129.0 - Langų valytuvai
Purkštukų rinkinys Kärcher 2.633-129.0
 
16,99 2-5 d. d. (11)
Langų valymo robotas XIAOMI Hutt DDC55 baltas - Langų valytuvai
Langų valymo robotas XIAOMI Hutt DDC55 baltas
19,80 € / mėn
198 € 1-3 d. d. (26)
Profesionalus langų valytuvas WVP 10 Adv, Kärcher - Langų valytuvai
Profesionalus langų valytuvas WVP 10 Adv, Kärcher
21,20 € / mėn
211,99 3-6 d. d. (7)
Bosch BestBuy sertifikatas
Bosch GlassVac Solo Plus - Langų valytuvai
Bosch GlassVac Solo Plus
 
62,99 5-8 d. d. (6)
Langų valymo robotas Zyle ZY901WR - Langų valytuvai
Langų valymo robotas Zyle ZY901WR
23,48 € / mėn
234,84 2-3 d. d. (8)
Langų valymo robotas Mamibot Cleaner Robot W110-F, Juodas - Langų valytuvai
Langų valymo robotas Mamibot Cleaner Robot W110-F, Juodas
15,12 € / mėn
153,63
-2 %
151,20 1-3 d. d.
(4)
Langų valymo robotas Mamibot GLASSY - Langų valytuvai
Langų valymo robotas Mamibot GLASSY
18,60 € / mėn
185,99 4-6 d. d. (11)
Langų valytuvas Leifheit 51000 - Langų valytuvai
Langų valytuvas Leifheit 51000
 
74,99 2-4 d. d. (4)
Langų valymo robotas Mamibot W120-T, Juodas - Langų valytuvai
Langų valymo robotas Mamibot W120-T, Juodas
18,81 € / mėn
188,10 4-6 d. d. (3)
Keičiama baterija Karcher WV5 2.633-123.0 - Langų valytuvai
Keičiama baterija Karcher WV5 2.633-123.0
 
21,99 2-5 d. d. (2)
Daugiau Kitas puslapis

Langų valytuvai – lengvam ir efektyviam langų valymui

Pabodo varginantis langų valymas, vandens taškeliai ar akį rėžiantys dryžiai? Tuomet atėjo metas įsigyti patogų, funkcionalų ir itin praktišką langų valytuvą. Langų valytuvai – tai elektriniai, akumuliatoriniai valytuvai, kurie visą valymo darbą atlieka už jus. Jie efektyviai nuvalo langus, nepalikdami vandens lašelių žymių bei dryžių. Tačiau, šiomis dienomis ypač populiarūs tampa ir langų valymo robotai. Jie tinkami tiems, kurie turi didelius ir sunkiai prieinamus bei pasiekiamus langus, kurių valymas gali būti tikrai varginantis. Robotas efektyviai nuvalys langus, o tuo tarpu, jūs, galite atsisėsti, atsipalaiduoti ir tik stebėti, kaip langai tampa blizgančiais ir tviskančiais.

Langų valytuvai yra fantastiški buitiniai prietaisai, kurie namų langams suteikia išskirtinę švarą, blizgesį, o tai padaro efektyviai ir greitai. Langų valytuvas – tai siurblys, kuris vakuuminiu siurbimu pašalina skysčius ir nešvarumus nuo lango ar veidrodžio paviršiaus. Lygiai taip pat, kaip rankinis langų valytuvas, langų valytuvas-siurblys gali būti silikoninis, plastikinis ar guminis. Tačiau, vietoj konteinerio dulkėms, šiame siurblyje rasite konteinerį vandeniui su plovimo skysčiu. Konteinerio talpa gali svyruoti nuo 100 iki 300 ml, o valymo mentelės plotis gali siekti 18-30 cm plotį. Todėl, langų valytuvu lengvai nuvalysite net ir didžiausius langus.

Pravartu žinoti, kad langų valytuvai būna skirtingų tipų. Daugelis langų valytuvų yra belaidžiai, akumuliatoriniai. Belaidis, akumuliatorinis valytuvas gali būti nuo 10 iki 30 W galingumo, o jo baterija, vienu pakrovimu gali veikti iki 40 min, priklausomai nuo naudojimo intensyvumo. Belaidžiai langų valytuvai suteikia galimybę valyti langus visuose namuose, nesibaiminant dėl pasiekiamų rozečių ar elektros maitinimo laido ilgio. Tuo tarpu, elektriniai langų valytuvai, veikia naudodami maitinimo laidą. Žinoma, laidas yra naudingas dėl to, kad nereikia sukti galvos dėl baterijos krovimo. Tačiau, tai nėra patys patogiausi langų valytuvai, kadangi, valymo galimybės yra apribojamos. Tiek belaidžiai, tiek laidiniai langų valytuvai gali būti rankiniai – laikomi rankoje. Tai populiariausias valytuvų tipas. Kitas tipas – teleskopiniai langų valytuvai. Šie valytuvai yra su kotu, kurio ilgis gali būti reguliuojamas, todėl, jais patogu valyti net itin didelius ir aukštus langus. Galiausiai, langų valytuvas gali būti ir garinis. Garinis valytuvas, valymui, naudoja garus, kurie padeda išgauti tobulus rezultatus.

Langų valymo robotai: į ką būtina atsižvelgti norint įsigyti tinkamą?

Langų valymo robotai yra labai praktiški ir efektyviai atlieka savo paskirtį. Tačiau, norint išsirinkti tinkamiausią ir efektyviausią bei jūsų langams labiausiai tinkantį, būtina atsižvelgti į kelis, labai naudingus aspektus. Visų pirma, pravartu žinoti, kad langų valymo robotai gali būti kelių tipų. Pirmasis iš jų – siurbiamojo tipo langų valymo robotai. Tai langų valymo robotas – siurblys, kuris turi siurblį, suteikiantį galimybę prisisiurbti ir „prilipti“ prie lango. Tai patogūs ir lengvai naudojami robotai. Kitas tipas – magnetinis, dvipusis langų valymo robotas. Šio tipo robotai būna su magnetu ir turi magnetinio metalo detalę, kuri padeda robotui prisitvirtinti prie lango. Norint naudoti tokio tipo robotą, jums reikės pritvirtinti magnetinio metalo detalę priešingoje lango pusėje, kad langų valymo robotas galėtų veikti. Teigiama, kad šio tipo robotai yra patikimesni.

Išsirinkę norimą langų valymo robotą, atkreipkite dėmesį į jo veikimo tipo. Vieni langų valymo robotai gali būti akumuliatoriniai, kiti elektriniai. Baterijos veikimo laikas yra ypač svarbus, jei norite belaidžio langų valymo roboto. Jis nusako, kiek ilgai galėsite atlikti valymą iki kito krovimo. Jei turite daug langų, ilgas baterijos veikimo laikas yra būtinas – tai reikš, kad galėsite nuvalyti daugiau, vienu įkrovimu. Taip pat, naudinga įsitikinti, kad roboto baterija ne tik pasižymi ilgu veikimo laiku, bet ir yra greitai įkraunama. Greitai įkraunama baterija neprivers laukti ilgai, jei ji netikėtai išsikrautų viduryje valymo. Tuo tarpu, elektriniai langų valymo robotai veikia su maitinimo laidu. Taip pat, jie turi ir atsarginę bateriją, kuri leidžia baigti valymo darbus, jei elektros tiekimas netikėtai dingtų. Tačiau, tokio tipo langų valymo robotams nereikalingos galingos baterijos, kadangi, pagrindinį darbą robotas atliks gaudamas galią iš elektros šaltinio.

Atsižvelkite į langų valymo roboto valymo tipą. Langų valymo robotai langų valymą atlieka skirtingai. Vieni naudoja valymo pagalvėles ir langų valymo skystį, kad pašalintų įsisenėjusias langų dėmes, kiti – langus valo ir blizgina naudodami tik sauso tipo valymo pagalvėles. Jei jūsų langai labai greitai išsipurvina, dažnai yra aptaškomi ar turi kitokio tipo dėmių, naudinga rinktis drėgno valymo robotus. Na, o jei langai išpurvinami tik keliomis dulkėmis ar pirštų antspaudais, automatinis sauso valymo tipo robotas, turėtų puikiai su tuo susidoroti.

Galiausiai, naudinga rinktis langų valymo robotus su nuotolinio valdymo pulteliu. Būna tokių situacijų, kuomet viso lango valymas nėra būtinas. Dėl šios priežasties, nuotolinio valdymo funkcija yra labai naudinga. Ji leidžia valdyti roboto valymo kryptį, suteikdama galimybę nuvalyti tik pageidaujamas lango vietas.

Ko gero geriausi langų valytuvai – gera kaina perkant internetu

Pamirškite dryžius, taškelius ir varginantį langų valymą – įsigykite langų valytuvus bei robotus ir mėgaukitės blizgančiais ir švariais namų langais. Platus įvairių rūšių bei tipų asortimentas ir geriausių atsiliepimų sulaukiančių gamintojų, tokių kaip KÄRCHER, LEIFHEIT, MAMIBOT, ECOVACS ir kt., langų valytuvai bei valymo robotai už gerą kainą – tik varle.lt. Patogu ir greita pirkti internetu, o akcijų metu, norimus langų valytuvus galėsite įsigyti dar pigiau.

Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokie būna langų valytuvų tipai?

Galima išskirti tokius langų valytuvų tipus: rankiniai langų valytuvai, gariniai langų valytuvai, langų valymo robotai.

Kaip veikia langų valytuvas?

Langų valytuvai veikia pakankamai paprastu principu. Tai tiesiog yra nedidelis siurblys, kuris yra sujungtas su guminiu vandens valytuvu. Įrenginio paslaptis slypi unikaliame šių dviejų elementų derinyje. Šis siurblys vietoj konteinerio dulkėms turi talpyklą vandeniui su plovikliu.

Kodėl verta įsigyti langų valytuvą?

Kai kuriems gali pasirodyti, kad tokio įrenginio kaip langų valytuvas įsigijimas yra nereikalingas dalykas, nes juk tą patį darbą galima atlikti ploviklio ir šluostės dėka ir tai bus pigesnis sprendimas. Nepaisant to, langų valytuvas turi daug privalumų ir štai kodėl verta bent jau pagalvoti apie tokio daikto įsigijimą: langų valytuvas leidžia išvalyti langus žymiai greičiau; langų valytuvai efektyviau susitvarko su nešvarumais, riebiomis dėmėmis ir išvalo langus be dryžių; langų valytuvas leidžia patogiai išvalyti ne tik langus, bet taip pat veidrodžius ir net plyteles. Išsamiau apie pagrindines priežastis, kodėl verta investuoti į langų valytuvą čia: https://www.varle.lt/blog/kodel-verta-isigyti-langu-valytuva/

Į ką atkreipti dėmesį renkantis langų valytuvą?

Renkantis langų valytuvą rekomenduojama atsižvelgti į tokius parametrus: maitinimo būdą (tinklas ar baterijos), baterijos veikimo ir įkrovimo laiką, svorį, papildomą komplektaciją. Išsamius patarimus, kaip išsirinkti langų valytuvą rasite mūsų pirkimo gide: https://www.varle.lt/blog/naudingi-patarimai-kaip-issirinkti-langu-valytuva/

Ar gariniai langų valytuvai tinka valyti tik langus?

Ne, garais valantys prietaisai tinka valyti ne tik langus, bet ir kitus paviršius. Be to, tokie valytuvai puikiai dezinfekuoja valomą paviršių.

Langų valymas tikrai nėra maloniausias darbas pasaulyje. Laimei, šiandien po ranka turime vis pažangesnius pagalbininkus. Juk dar visai neseniai langus galėjome valyti pasitelkdami tik šluostes ir langų valymo ploviklį, o šiandien galime pasinaudoti specialia tam tikslui sukurta įranga – langų valytuvais. Varle.lt namų technikos specialistai parengė patarimus, kurie padės išsirinkti langų valytuvą.

Kodėl verta įsigyti langų valytuvą?

Kai kuriems gali pasirodyti, kad tokio įrenginio kaip langų valytuvas įsigijimas yra nereikalingas dalykas, nes juk tą patį darbą galima atlikti ploviklio ir šluostės dėka ir tai bus pigesnis sprendimas. Nepaisant to, langų valytuvas turi daug privalumų ir štai kodėl verta bent jau pagalvoti apie tokio daikto įsigijimą:

  • Langų valytuvas leidžia išvalyti langus žymiai greičiau.
  • Langų valytuvai efektyviau susitvarko su nešvarumais, riebiomis dėmėmis ir išvalo langus be dryžių.
  • Langų valytuvas leidžia patogiai išvalyti ne tik langus, bet taip pat veidrodžius ir net plyteles.

Kaip veikia langų valytuvas?

Langų valytuvai veikia pakankamai paprastu principu. Kalbant paprastai tai tiesiog yra nedidelis siurblys, kuris yra sujungtas su guminiu vandens valytuvu. Įrenginio paslaptis slypi unikaliame šių dviejų elementų derinyje. Šis siurblys vietoj konteinerio dulkėms turi talpyklą vandeniui su plovikliu.

Valyti langus šiuo įrenginiu labai paprasta. Pirmiausia valymo paviršių reikia padengti vandens su plovikliu sluoksniu. Vėliau – „pravažiuoti“ valytuvu ...

Skaityti daugiau

Pavasaris – atsinaujinimo ir švaros metas. Vis dažniau pasirodanti, tiesiai į mūsų langus šviečianti saulė jau rodo visas ant langų susikaupusias dulkes ir nešvarumus. Tai rimtas ženklas, kad metas raitotis rankoves. Skaityti daugiau