Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Korpuso forma
Korpusas
Stikliukas
Atsparumas vandeniui
Mechanizmas
Daugiau filtrų
Rodyti daugiau
Q&Q KV09-302 - Laikrodžiai
Q&Q KV09-302
 
22,88 2-5 d. d. (0)
Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokie būna laikrodžių mechanizmai?

Populiariausi laikrodžių mechanizmai yra mechaniniai, kvarciniai ir automatiniai. Dar galima išskirti elektroninius laikrodžius. Kvarcinis laikrodis, turintis elektroninį ekraną, vadinamas elektroniniu laikrodžiu, jo ekrane laikas rodomas besikeičiančių valandų, minučių ir sekundžių skaičių pavidalu. Šiandien ypač populiarūs LED laikrodžiai, pastarųjų veikimą lemia šviesą skleidžiantys diodai, sunaudojantys 50-70 % mažiau energijos, todėl laikrodžio baterija, o kartu ir pats laikrodis veikia ilgiau.

Kokius stikliukus turi laikrodžiai?

Populiariausi laikrodžių stikliukai yra tokie: plastikinis, mineralinis, safyrinis.

Ką reiškia laikrodžio atsparumas vandeniui?

Vertėtų paminėti, kad laikrodžiuose būna dviejų tipų atsparumo vandeniui žymėjimas: atsparumas atmosferinei drėgmei (angl.water resistant) ir atsparumas vandeniui (angl. water proof). Atsparus vandeniui laikrodis pasižymi informacija, nusakančia, kaip jį naudoti vandens sąlygomis. Tai informacija apie slėgį atmosferomis (ATM) ir gylį metrais. Lentelę, su atsparumo vandeniui charakteristikomis rasite čia: https://www.varle.lt/blog/kaip-issirinkti-laikrodi-musu-patarimai/

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis laikrodį?

Renkantis laikrodį svarbu apsibrėžti ne tik biudžetą ir stilių, bet ir atkreipti dėmesį į tokius dalykus, kaip korpuso skersmuo/plotis, riešo dydis, dirželis, mechanizmo tipas, stikliukas. Išsamų patarimų gidą, kaip išsirinkti laikrodį rasite čia: https://www.varle.lt/blog/kaip-issirinkti-laikrodi-musu-patarimai/

Kam skirti unisex laikrodžiai?

Kaip nurodo pats pavadinimas, unisex tipo laikrodžius gali segėti tiek vyrai, tiek moterys. Unisex laikrodžiams būdingas minimalistinis dizainas, be kokių nors specialių papuošimų. Unisex laikrodžiai yra labai mėgstami paauglių. Tokio tipo laikrodžiai puikiai dera prie bet kokio stiliaus, todėl yra pakankamai universalus pasirinkimas.

Laimingi žmonės laiko neskaičiuoja. Tačiau dar laimingesni yra tie, kurie nevėluoja ir visada ant riešo turi ne tik funkcionalų, bet ir stilingą laikrodį. Ant riešo nešiojamas laikrodis, nepaisant visų technologinių naujovių ir šiandien išlieka populiariausia priemone ne tik tiksliam laikui sužinoti, bet taip pat akcentuoti įvaizdį ar komunikuoti apie jo savininko statusą. Varle.lt specialistai parengė patarimų gidą, į ką atkreipti dėmesį renkantis laikrodį.

Kaip išsirinkti laikrodį internetu?

Laikrodžiai_infografikas

Laikrodžių tipai

Prieš rinkdamiesi laikrodį, atkreipkite dėmesį į tai, kad šiandien jie skirstomi į tris pagrindines grupes: vyriškus, moteriškus ir unisex (universalius). Vyriški laikrodžiai dažniausiai būna klasikinės formos, tiek šviesių, tiek tamsių spalvų, moteriški išsiskiria spalvų ir formų įvairove, o unisex laikrodžiai tinka abiejų lyčių atstovams.

Nors šiandien ribos to, kas tinka užsidėti kasdien ir to, kas labiau tinka pavyzdžiui, vakarui ar specialiai progai, labai blankios, reikėtų susipažinti su pagrindine takoskyra, sudarančią klasikos kanoną. Tai žinodami įsigysime laikrodį, pritaikytą tam tikrai situacijai arba sąmoningai pasirinksime didesnį universalumą. Priklausomai nuo stiliaus, dizaino ir pritaikymo prie aprangos bei progos laikrodžiai skirstomi į 4 tipus:

„Kostiuminis“ („vizitinis“) laikrodis

„Kostiuminis“ („vizitinis“) laikrodis kaip geras švarkas turėtų pasižymėti paprastu, klasikiniu, tačiau elegantišku stiliumi. Išraiškingas ciferblatas, elegantiškas dirželis, gera kokybė ir kruopšti gamyba. Toks laikrodis tinka prie prašmatnių ...

Skaityti daugiau