Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.

COVID-19 koronaviruso IgG/IgM antikūnų greitojo testo rinkinys (koloidinis auksas) N1  

(Prekės kodas: 15564556) Pardavėjas: UAB "Terra pharmaceutica"
5/5 ( 1 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
2-4 d. d.
Liko tik
0 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
15564556

Sužinokite, ar jau sirgote koronavirusu ir ar turite susiformavusį imunitetą – atlikite greitąjį COVID-19 antikūno testą!

Atsakymas gaunamas vos per 15-20 min!

Greitieji COVID-19 koronaviruso IgG/IgM antikūnų testai yra atliekami pacientui iš piršto paimant kraujo mėginį. Jis tiriamas jį užlašinant ant testo plokštelės, po to ant viršaus užlašinant su buferiniu tirpalu. 

 

Per 15 – 20 minučių yra gaunamas tyrimo atsakymas:

  • viena juostelė – antikūnų nėra
  • dvi arba trys juostelės – antikūnai yra

Šio tyrimo specifiškumas yra >99%, jautrumas >97%

 

SVARBI INFORMACIJA APIE GREITUOSIUS COVID-19 ANTIGENO TESTUS

 

Greitieji testai, tai ne tie patys, kurie yra atliekami mobiliuose punktuose (PGR testai*).

 

Informacija:

COVID-19 koronaviruso IgG/IgM antikūnų greitojo testo rinkinys (koloidinis auksas) N1

 

Pakuotė ir specifikacija

1 testo rinkinys dėžutėje

 

Paskirtis:

COVID-19 (2019-nCoV) koronaviruso IgG/IgM antikūnų greitojo testo rinkinys naudojamas kokybiškai in vitro būdu nustatyti naujojo koronaviruso IgG and IgM antikūnus žmogaus serume, plazmoje ar kraujyje.

 

Testo principas:

COVID-19 (2019-nCoV) koronaviruso IgG/IgM antikūnų greitojo testo rinkinys, skirtas nustatyti COVID-19, yra imunochromatografinis tyrimas, paremtas koloidinio aukso metodu. Testo plokštelėje yra (1) koloidiniu auksu pažymėtas rekombinantinis naujojo koronaviruso antigenas ir kokybės kontrolei skirtas antikūnų koloidinio aukso žymuo, (2) dvi aptikimo juostelės (G ir M juostelės) ir viena kokybės kontrolės juostelė (C), imobilizuotos ant nitroceliuliozinės membranos. M juostelėje imobilizuotas monokloninis antikūnas prieš žmogaus IgM; nustatomi naujojo koronaviruso IgM antikūnai. G juostelėje imobilizuotas monokloninis antikūnas prieš žmogaus IgG; nustatomi naujojo koronaviruso IgG antikūnai. Kokybės kontrolės antikūnas imobilizuotas ant C juostelės.

Kai į testo kasetės mėginiui skirtą šulinėlį įlašinamas atitinkamas tiriamojo mėginio kiekis, mėginys kapiliariniu būdu bandymo plokštele teka į priekį. Jei mėginyje yra IgM antikūnų, jie susijungs su koloidiniu auksu pažymėtu naujojo koronaviruso antigenais. Antikūnų ir antigenų kompleksą užfiksuos ant membranos imobilizuotas antikūnas prieš žmogaus IgM, išryškės raudona M juostelė ir indikuos teigiamą IgM antikūnų rezultatą.

Jei mėginyje yra IgG antikūnų, jie susijungs su koloidiniu auksu pažymėtu naujojo koronaviruso antigenu ir antikūnų bei antigenų kompleksas bus užfiksuotas ant membranos imobilizuoto antikūno, išryškės raudona G juostelė ir indikuos teigiamą IgG antikūnų rezultatą.

Jei nėra nė vieno antikūno, rodomas neigiamas rezultatas. Plokštelėje taip pat yra kokybės kontrolės juostelė (C). Nepaisant to, kokių antikūnų yra, C juostelė turėtų išryškėti indikuodama, kad mėginys tinkamai prasiskverbė per membraną. Jei C juostelė neišryškėja, tai rodo, kad testo rezultatas negalioja ir norint iš naujo ištirti mėginį, reikia naujos, neatidarytos testo kasetės.

 

Viename testo rinkinyje yra:

1 testo kasetė | 1 pipetė |1 tūtelė buferinio tirpalo | 1 informacinis lapelis

 

Laikymo instrukcijos

Reagentas turi būti laikomas tamsoje, kambario temperatūroje (nuo 2 °C iki 30 °C),  preliminarus jo galiojimo laikas yra 12 mėnesių. Atidarius talpą reikia saugoti ją nuo šviesos. Negalima užšaldyti.

Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite testo naudojimo instrukciją!

 

Modelis
Cov19antikun
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės

 
Prekė išparduota ()

 
Prekė išparduota ()