Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
LOGIC CASE J23 PRO USB-C JUODAS yra midi bokštinis kompiuterio korpusas, sukurtas ATX pagrindinėms plokštėms, turintis kelias saugojimo galimybes, įskaitant vieną 3.5" ir vieną 2.5" įlanką. Jame yra USB 3.2 Gen 2 Type-C ir USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadai, taip pat vietos aušinimo ventiliatoriams, kad būtų užtikrintas optimalus oro srautas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kompiuterio korpusas |
| Forma | Midi bokštas |
| Spalva | Juoda |
| Palaikomos pagrindinės plokštės formos | ATX |
| Plėtros lizdų skaičius | 7 |
| 3.5" įlankų skaičius | 1 |
| 2.5" įlankų skaičius | 1 |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 29 cm |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 16,5 cm |
| Kabelių valdymas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 207 mm |
| Gylis | 363 mm |
| Aukštis | 412 mm |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadai | 2 |
| USB 2.0 prievadai | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C prievadai | 1 |
| Garso įvestis | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
Aušinimas |
|
| Maksimalus palaikomų priekinio ventiliatorių skaičius | 2 |
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Ne |