Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Kontaktai - Panevėžys

Dėmesio! Valstybinių švenčių dienomis parduotuvės nedirba

Skaityti daugiau
Panevėžys
Basanavičiaus g. 3, LT-35182
Darbo laikas: I-V 9-18 VI 9-14
Telefonas: +370 614 40005

Darbuotojai

employee frog

Vitalijus C.

Direktorius

Tel: +370 614 40005

Email: vitalijus.c@varle.lt

employee frog

Kristina Ž.

Panevėžio filialo vadovė

Tel: +370 686 21691

Email: kristina@varle.lt

employee frog

Donatas D.

Pardavimų projektų vadovas

Tel: +370 686 51162

Email: donatas.d@varle.lt

employee frog

Saulius V.

Pardavimų projektų vadovas

Tel: +370 602 32228

Email: saulius.v@varle.lt

employee frog

Tadas A.

Vadybininkas

Tel: +370 698 19524

Email: tadas@varle.lt

employee frog

Laurynas G.

Serviso administratorius

Tel: +370 620 87218

Email: servisas.panevezys@varle.lt

employee frog

Jolanta B.

Buhalterė

Tel: +370 682 24758

Email: jolanta@varle.lt

Rašykite mums:
Vardas
Klausimas

+18 Turinys

adult-content +18

Erotinis turinys

Varle.lt tinklapyje talpinamos erotinės nuotraukos, informacija ir prekės susijusios su erotika, skirtos tik asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jūsų nepiktina tokio pobūdžio informacija ir Jums yra 18 ar daugiau metų, tai spauskite Įeiti, jei NE – Išeiti.
Man +18
Man dar nėra +18