Konstruktorius BLOCKi MyFarm Kombainas, KB0314, 371vnt.

(Prekės kodas: 16279590) Pardavėjas: MB "Maršalas"
5/5 ( 1 vertinimai | 1 Atsiliepimų)
40 €
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
4 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (1)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
16279590

Tai yra „MyFarm Kombainas“ BLOKCKI – puikus rinkinys, sukuriantis puikų įspūdį!
„BLOCKi MyFarm“ yra kolekcija, kurios motyvas yra didelės žemės ūkio mašinos. Nes visi vaikystėje, būdami kaime, svajoja važiuoti didžiuliu kombainu!
„MyFarm“ derinys
BLOCKi „MyFarm Kombainas“ yra vienas didžiausių rinkinių, kurie iki šiol pasirodė bloko pasiūlyme. Transporto priemonę sudaro net 371 elementas! Rinkinys buvo sukurtas 6+ metų vaikams.
BLOCKi ūkis
„MyFarm“ serijos dėlionės leidžia jaunam konstruktoriui sukurti svajonių kaimo ūkį. Į šią seriją įeina visos didelės žemės ūkio mašinos, reikalingos atlikti darbus ūkyje. Be kombaino, šioje kolekcijoje taip pat yra: traktorius su priekaba, laukų purškimo lėktuvas, krautuvas ir traktorius su plūgu.
Kaladėlės mažiems vaikams ir vyresniems vaikams
„BLOCKi MyFarm“ kolekcija yra „BLOCKi MUBI MyFarm“ serijos vaikams tęsinys. Naujausia BLOCKi serija, skirta vaikams nuo 6 metų, buvo sukurta tiems, kurie visada svajojo apie kaladėles ūkio tema, bet, žinoma, ir tiems, kurie myli BLOCKi MUBI MyFarm jauniausiems. „MUBI MyFarm“ serija, skirta vaikams nuo 18 mėnesių, neabejotinai tapo viena mėgstamiausių tiek jauniausių konstruktorių, tiek jų tėvų, kolekcijų. Ši serija padeda vaikams sužinoti apie kaimo gyvenimą, gyvūnus ir ūkio transporto priemones. BLOCKi MyFarm serija vyresniems vaikams yra pažangesnė ir išplėstinė versija, leidžianti įgyvendinti savo svajones apie dar didesnes mašinas!
Turinys:
Elementų skaičius: 371 vnt
Personažų skaičius :1 vnt
Kiti prekių ženklai yra suderinami: TAIP
Amžius: 6+
47 x 37 x 6.5 cm

Gamintojas
Blocki
Plotis
0.47
Aukštis
0.37
Ilgis
0.065
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Aurelija C.
2021-03-31 Atsakyti
Puiki lavinamoji priemonė mažiesiems. Labai tikroviška mini kombaino kopija, kokybiškos dėtalės ir ryškios spalvos. Tikra pramoga ne tik vaikams, bet ir visai šeimai jį dėliojant. Dailiai atrodo sudėliotas ir tikrai papuoš kiekvieno kaladėlių konstruktorių kolekciją 😊.

Žaislai, žaisliukai… Jų pirkimas nepaisant to, kad rinkoje dabar didžiulis pasirinkimas, neretai tampa tikru iššūkiu tėvams ir kitiems, norintiems nudžiuginti vaikus. Net ir patys mažiausieji gali su negailestingu abejingumu padėti į šalį kelis mėnesius jūsų ieškotą dovaną ar neigdami pasukti galvą paklausus: „Ar tau patinka šis naujas automobilis/lėlė/LEGO/….?“.

Ieškant žaislų reikėtų įsisąmoninti, kokį vaidmenį vaikų gyvenime turi žaidimas. Neretai tėvai pamiršta, kad žaidimo funkcijos neapsiriboja tik pramogomis. Žaidimas turi terapeutinę galią, kurią galima panaudoti santykių su vaiku kūrimui, įtampos mažinimui ir daugeliui tėvystės problemų sprendimui.  Žaidimas su vaiku palengvina sunkių emocijų išreiškimą, moko bendradarbiavimo, leidžia peržengti stereotipus ir sustiprina savivertę.

Kodėl vaikai žaidžia?

Kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo jo temperamento, turi žaidimo instinktą, kuris pilnai atsiskleidžia apie 2 – 3 jo gyvenimo metus. Ir nors suaugusiųjų akyse vaikų žaidimai reiškia pramogas, mažyliams dažniausiai tai yra tikras darbas, kurio metu jie išmoksta daug naudingų dalykų. Žaidimas yra vienas pagrindinių komunikacijos, pasaulio pažinimo ir mokymosi būdų. Kai kurių ekspertų manymu, būtent žaisdami vaikai gali būti iš tiesų savimi.

Amerikiečių psichoterapeutas, tėvystės per žaidimus koncepcijos autorius Lawrence Cohen žaidimą traktuoja labai rimtai. Jis aiškina, kad žaidimas yra daugiasluoksnis procesas, atliekantis pažintines, adaptavimosi ir įtampos išsikrovimo funkcijas. Taip pat šis procesas padeda tėvams ...

Skaityti daugiau

Panašu, kad konstruktorių projektavimas yra danų kraujyje. Ir nors kai beveik prieš 90 metų rinkoje pasirodė pirmosios „LEGO“ kaladėlės, niekas ir negalėjo numatyti, kad tai bus vieni populiariausių žaislų visame pasaulyje. Skaityti daugiau

Artėjant Kalėdoms, tėvų galvose pradeda kirbėti mintis, ką po eglute padėti savo vaikams. Vis dažniau tėvai vaikams ieško originalių, lavinančių ir vaiko saviraišką skatinančių žaislų. Japoniški edukaciniai konstruktoriai „LaQ“ – viena iš tokių dovanų. Skaityti daugiau

Kas yra LaQ? LaQ logotipas

LaQ – tai trimatis konstruktorius skirtas smagiai ir įdomiai vaikų bei paauglių edukacijai. LaQ konstruktorius išrastas ir sukurtas Japonijoje. Skaityti daugiau

Atsiliepimai
Panašios prekės

 
Prekė išparduota ()

 
Prekė išparduota ()
Jūsų peržiūrėtos prekės