Games Workshop Necrons: Warriors + Paints Set, 60-69

(Prekės kodas: 14892505) Pardavėjas: UAB "Baksas"
5/5 ( 1 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
30 €
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
1-2 d. d.
Liko tik
2 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
  • Pirkimo gidas / straipsniai
VARLĖ kodas
14892505

Shambling implacably forward, the deathless legions of the Necrons wield horrifying weaponry. Their brazen armour glints in the eerie green glow of the baleful energies that animate them.

This box is the perfect way to start your collection of Necrons. You'll get three plastic Necron Warriors with distinct poses, the paints you need to prepare them for battle and a brush to get you started. These models are push fit, only requiring clippers to assemble - no glue, no mess.

Each warrior is armed with a long gauss flayer rifle, and posed as though advancing inexorably towards the foe. Each shows various levels of battle damage and decrepitude, their armour dented and pitted with age, including one with a cracked head and face plate.

The six paints are supplied in 12ml pots, including the essential colours needed to paint the Necron Warriors as members of the Szarekhan Dynasty, and two Technical paints – one to create textured bases and another to simulate a glowing green effect:

- Runelord Brass
- Abaddon Black
- Runefang Steel
- Agrax Earthshade
- Astrogranite
- Tesseract Glow

You'll also find a Citadel Starter Brush included to get you going quickly. 

Gamintojas
Games Workshop
Mastelis
Kiti
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Žaislai, žaisliukai… Jų pirkimas nepaisant to, kad rinkoje dabar didžiulis pasirinkimas, neretai tampa tikru iššūkiu tėvams ir kitiems, norintiems nudžiuginti vaikus. Net ir patys mažiausieji gali su negailestingu abejingumu padėti į šalį kelis mėnesius jūsų ieškotą dovaną ar neigdami pasukti galvą paklausus: „Ar tau patinka šis naujas automobilis/lėlė/LEGO/….?“.

Ieškant žaislų reikėtų įsisąmoninti, kokį vaidmenį vaikų gyvenime turi žaidimas. Neretai tėvai pamiršta, kad žaidimo funkcijos neapsiriboja tik pramogomis. Žaidimas turi terapeutinę galią, kurią galima panaudoti santykių su vaiku kūrimui, įtampos mažinimui ir daugeliui tėvystės problemų sprendimui.  Žaidimas su vaiku palengvina sunkių emocijų išreiškimą, moko bendradarbiavimo, leidžia peržengti stereotipus ir sustiprina savivertę.

Kodėl vaikai žaidžia?

Kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo jo temperamento, turi žaidimo instinktą, kuris pilnai atsiskleidžia apie 2 – 3 jo gyvenimo metus. Ir nors suaugusiųjų akyse vaikų žaidimai reiškia pramogas, mažyliams dažniausiai tai yra tikras darbas, kurio metu jie išmoksta daug naudingų dalykų. Žaidimas yra vienas pagrindinių komunikacijos, pasaulio pažinimo ir mokymosi būdų. Kai kurių ekspertų manymu, būtent žaisdami vaikai gali būti iš tiesų savimi.

Amerikiečių psichoterapeutas, tėvystės per žaidimus koncepcijos autorius Lawrence Cohen žaidimą traktuoja labai rimtai. Jis aiškina, kad žaidimas yra daugiasluoksnis procesas, atliekantis pažintines, adaptavimosi ir įtampos išsikrovimo funkcijas. Taip pat šis procesas padeda tėvams ...

Skaityti daugiau

Panašu, kad konstruktorių projektavimas yra danų kraujyje. Ir nors kai beveik prieš 90 metų rinkoje pasirodė pirmosios „LEGO“ kaladėlės, niekas ir negalėjo numatyti, kad tai bus vieni populiariausių žaislų visame pasaulyje. Skaityti daugiau

Artėjant Kalėdoms, tėvų galvose pradeda kirbėti mintis, ką po eglute padėti savo vaikams. Vis dažniau tėvai vaikams ieško originalių, lavinančių ir vaiko saviraišką skatinančių žaislų. Japoniški edukaciniai konstruktoriai „LaQ“ – viena iš tokių dovanų. Skaityti daugiau

Kas yra LaQ? LaQ logotipas

LaQ – tai trimatis konstruktorius skirtas smagiai ir įdomiai vaikų bei paauglių edukacijai. LaQ konstruktorius išrastas ir sukurtas Japonijoje. Skaityti daugiau

Atsiliepimai
Panašios prekės
Daugiafunkcis stalas su blokais 42 elementai - Konstruktoriai

Daugiafunkcis stalas su blokais 42 elementai

 
30,25 7 d. d. (0)
Klocki drewniane Litery Stemple - Konstruktoriai

Klocki drewniane Litery Stemple

 
30,88 7 d. d. (0)
Plus Plus konstruktorius GO, Ugniagesių komanda, 500 vnt. - Konstruktoriai

Plus Plus konstruktorius GO, Ugniagesių komanda, 500 vnt.

 
29,99 2-4 d. d. (0)
KOR Geomag Proteon Vulkram (103 Pieces) - Konstruktoriai

KOR Geomag Proteon Vulkram (103 Pieces)

 
36,99
-19 %
29,99 4-7 d. d.
(0)
Jūsų peržiūrėtos prekės