Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Galingumas (W)
Ypatybės
Rekomenduojamas patalpos plotas (m²)
Spalva
Pristatymo laikas
Daugiau filtrų
Rodyti daugiau
TOP
Lango tarpinė AirLock 100 - Oro kondicionieriai
Lango tarpinė AirLock 100
 
24,99 0-1 d. d. (1219)
TOP
Mobilus kondicionierius TROTEC PAC 2100 X - Oro kondicionieriai
Mobilus kondicionierius TROTEC PAC 2100 X
26,90 € / mėn
269 € 0-1 d. d. (492)
TOP
Kondicionierius Adler AD 7916 - Oro kondicionieriai
Kondicionierius Adler AD 7916
23,34 € / mėn
233,39 0-1 d. d. (188)
TOP
Oro kondicionierius Wall AUX (3000W) - Oro kondicionieriai
Oro kondicionierius Wall AUX (3000W)
20 € / mėn
199,99 0-1 d. d. (1)
TOP
Kondicionierius Sencor SAC MT9020C - Oro kondicionieriai
Kondicionierius Sencor SAC MT9020C
40,87 € / mėn
408,70 4-7 d. d. (20)
TOP
Mobilus oro kondicionierius Electrolux EACM-09 CL/N6 - Oro kondicionieriai
Mobilus oro kondicionierius Electrolux EACM-09 CL/N6
36,21 € / mėn
377 €
-4 %
362,09 1-3 d. d.
(1)
Mobilus oro kondicionierius Whirlpool PACW212HP - Oro kondicionieriai
Mobilus oro kondicionierius Whirlpool PACW212HP
35,32 € / mėn
353,22 0-1 d. d. (33)
Mobilus oro kondicionierius Electrolux EXP26U338HW, Baltas - Oro kondicionieriai
Mobilus oro kondicionierius Electrolux EXP26U338HW, Baltas
40,42 € / mėn
431,99
-6 %
404,19 0-1 d. d.
(15)
Kondicionierius Oro kondicionierius mobil Whirlpool PACB212HP (Energy class (heating): - Oro kondicionieriai
Kondicionierius Oro kondicionierius mobil Whirlpool PACB212HP (Energy class (heating):
37,85 € / mėn
378,53 0-1 d. d. (34)
Oro vėsintuvas Adler 3in1 AD 7915 - Oro kondicionieriai
Oro vėsintuvas Adler 3in1 AD 7915
 
79,99 0-1 d. d. (70)
Oro kondicionierius Whirlpool PACW212CO - Oro kondicionieriai
Oro kondicionierius Whirlpool PACW212CO
37,63 € / mėn
376,29 0-1 d. d. (47)
Kondicionierius Whirlpool PACB29CO 9000 BTU, Juodas - Oro kondicionieriai
Kondicionierius Whirlpool PACB29CO 9000 BTU, Juodas
39,81 € / mėn
398,12 0-1 d. d. (9)
Oro kondicionierius Adler 7925, baltas - Oro kondicionieriai
Oro kondicionierius Adler 7925, baltas
33,75 € / mėn
337,53 0-1 d. d. (4)
Kondicionierius Whirlpool PACW29COL - Oro kondicionieriai
Kondicionierius Whirlpool PACW29COL
31,89 € / mėn
318,90 0-1 d. d. (16)
Kondicionierius DeLonghi De Longhi Pinguino PAC EX120 SILENT - A - 1050 W - 220 - Oro kondicionieriai
Kondicionierius DeLonghi De Longhi Pinguino PAC EX120 SILENT - A - 1050 W - 220
73,26 € / mėn
732,64 0-1 d. d. (5)
Kondicionierius Whirlpool PACW29HP - Oro kondicionieriai
Kondicionierius Whirlpool PACW29HP
34 € / mėn
339,99 0-1 d. d. (5)
Kondicionierius DeLonghi Pinguino PAC N82 ECO, air conditioner (Baltas) - Oro kondicionieriai
Kondicionierius DeLonghi Pinguino PAC N82 ECO, air conditioner (Baltas)
48,88 € / mėn
488,80 0-1 d. d. (1)
Kondicionierius MPM MKL-02 Baltas (Atnaujinta) - Oro kondicionieriai
Kondicionierius MPM MKL-02 Baltas (Atnaujinta)
 
70,99 0-1 d. d. (0)
Oro kondicionierius Adler AD 7909 (Pažeista pakuotė) - Oro kondicionieriai
Oro kondicionierius Adler AD 7909 (Pažeista pakuotė)
22 € / mėn
219,99 0-1 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Oro kondicionieriai – vėsus oras, net karščiausią vasaros dieną!

Karšta vasaros diena, o namuose be galo šilta ir tvanku? Nenukabinkite nosies, dėka funkcionalių ir labai efektyvių oro kondicionierių, namai akimirksniu bus išvėdinti, pilni vėsaus ir gaivaus oro. Oro kondicionieriai – įrenginiai, kurie efektyviai kondicionuoja orą jį vėsindami, o dažnai, ir šildydami. Jie puikiai tinkami tiek namams, tiek komerciniams pastatams, o įvairių tipų, dydžių bei galingumų pasirinkimas, suteikia galimybę kiekvienam išsirinkti tinkamiausią ir efektyviausią oro kondicionierių.

Kaip išsirinkti tinkamiausią oro kondicionierių?

Norėdami įsigyti, gaivumą namie garantuojantį, oro kondicionierių, prieš tai padarydami, pirmiausia, turėtumėte atsižvelgti į kelis, labai svarbius aspektus, kurie garantuos puikų apspirkimą. Visų pirma, svarbu išsirinkti tinkamą oro kondicionieriaus tipą. Pirmasis tipas – standartinės modulinės oro kondicionavimo sistemos. Šie kondicionieriai teikia šaltą orą, o karštą išsiurbia iš kambario. Tai prie vidinės patalpos sienos montuojamas įrenginys, kuris išorėje turi kompresorių, ištraukianti šilumą iš kondicionuojamos patalpos. Tai gana tylūs kondicionieriai, kadangi, jų kompresorius, kuris kelia didžiausia triukšmą, yra lauke. Tačiau, jie nėra pakankamai galingi, kad vienu metu galėtų vėdinti visus namus, o taip pat, jų instaliavimas yra gana brangus. Dažnai šie kondicionieriai yra vadinami šilumos siurbliais.  Kitas tipas – langiniai kondicionieriai. Tai šiomis dienomis nebe toks populiarus kondicionierių tipas, kuris gali vėdinti vidutinio arba didelio dydžio patalpas. Patalpos viduje esantis įrenginys kondicionuoja orą ir ištraukia šilumą iš patalpos per išleidimo angą arba žarną.  Tačiau, jie gana dideli ir triukšmingi. Tiesa, kai kurie langiniai/sieniniai kondicionieriai gali ir šildyti ir šaldyti patalpas. Patogūs ir funkcionalūs – mobilūs oro kondicionieriai. Tai kilnojami kondicionieriai, kurie puikiai tinka vienos, mažos patalpos vėdinimui. Juos lengva perkelti iš vienos vietos į kitą, tačiau, efektyviam patalpų vėdinimui, juos naudinga statyti šalia langų ar durų, kad šiltas oras galėtų sėkmingai pasišalinti. Labai populiarūs – kondicionieriai oras-oras. Jie gali ne tik vėdinti, bet ir šildyti patalpas. Tai puikus pasirinkimas, mažoms patalpoms vėdinti, pavyzdžiui, butui ar nedideliems namams. Šie kondicionieriai yra labai efektyvus ir nenaudoja daug elektros energijos. Dažnai naudojami ir patogūs – pastatomi kondicionieriai. Jie išvaizda yra panašūs į mobilius, tačiau, atvirkščiai nei šie, jie yra montuojami prie grindų, dažniausiai po langais. Šiltą orą jie išpučia į viršų. Tai puikus pasirinkimas nedidelių patalpų vėdinimui. Galiausiai – brangiausios ir efektyviausios – invertinės, modulinės kondicionavimo sistemos. Dažniausiai šios sistemos yra naudojamos didelių patalpų ir pastatų vėdinimui ir sutinkamos ligoninėse, biuruose. Jos efektyviai vėdina orą, o parametrų nustatymo galimybė leidžia reguliuoti norimą temperatūrą bei vėdinamo oro srautą, pagal poreikius.

Renkantis oro kondicionierių, svarbu atsižvelgti į patalpos, kurią vėdinsite dydį ir kondicionieriaus galingumą. Oro kondicionieriaus modelio pasirinkimas tiesiogiai priklausys nuo to, kokio dydžio yra patalpa, kurią ketinama kondicionuoti. Jei patalpa didelė, o kondicionierius nepakankamai galingas, jis gali greitai perdegti, mėgindamas išlaikyti norimą temperatūrą patalpoje. Jei kondicionierius per daug galingas, jis sunaudos daug nereikalingos, papildomos elektros energijos, kuri atsilieps didesnėmis elektros sąskaitomis. Specialistai teigia, kad oro kondicionierius turėtų turėti maždaug 125W galios, kiekvienam kvadratiniam metrui patalpos, kurią vėdinsite. Jei jūsų kambarys yra 25 m2, jums reikalingas 3125W arba, 3,2 kW kondicionierius. Tiesa, visada geriau rinktis šiek tiek galingesnį kondicionierių, taip būsite garantuoti, kad jis gebės patalpą vėsinti neperkaisdamas.

Pasirinkus norimą kondicionieriaus tipą ir galingumą, svarbu atsižvelgti ir į kitas kondicionierių teikiamas ypatybes. Labai naudinga ir reikalinga ypatybė – judesio jutikliai. Tai senosoriai, kurie atpažįsta jei kažkas yra patalpoje arba atvirkščiai. Dėl šios priežasties, tokie oro kondicionieriai veikia atsižvelgdami į tai ir pasižymi aukštu energiniu efektyvumu bei padeda sumažinti elektros sąnaudas. Kita ypatybė – miego režimas. Miego režimas yra ypatybė, kurią turi daugelis oro kondicionierių. Įrenginys iš lėto, po truputį pritaikys patalpos temperatūrą iki patogaus lygio, kol jūs miegosite. Svarbu paminėti, kad beveik visi oro kondicionieriai turi įprastas funkcijas – auto, šaldymo, šildymo ir ventiliatoriaus. Tačiau, tik keli turi nusausinimo funkciją. Nusausinimo funkcija pašalina drėgmę iš oro ir sumažina bendrą kambario drėgmę. Tai labai naudinga ir reikalinga funkcija ten, kur klimatas yra labai drėgnas.

Oro kondicionieriai – gera kaina perkant internetu

Vėsūs ir gaivūs namai, biuras ar garažas – tik oro kondicionieriaus dėka! Šie efektyvūs ir naudingi įrenginiai padeda lengvai ir greitai atvėsinti arba prišildyti patalpas ir yra vienas iš naudingiausių įrenginių, tiek namams, tiek komerciniams pastatams. Siūlome platų, įvairių oro kondicionierių pasirinkimą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimus oro kondicionierius galite įsigyti dar pigiau.

Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Kokie yra pagrindiniai kondicionierių tipai?

Mobilūs kondicionieriai, standartinės modulinės sistemos, inverterinės modulinės sistemos. Pagal tvirtinimo būdą išskiriami tokie kondicionierių tipai: sieniniai kondicionieriai, kanaliniai kondicionieriai, kasetiniai kondicionieriai, palubiniai kondicionieriai, pastatomi (grindininiai) kondicionieriai.

Į kokius dalykus reikia atkreipti dėmesį renkantis kondicionierių?

Renkantis kondicionierių būtina atkreipti dėmesį jo galią ir patalpos plotą. Išsamius patarimus, kaip išsirinkti kondicionierių rasite mūsų pirkimo gide: https://www.varle.lt/blog/patarimai-kaip-issirinkti-kondicionieriu/

Kaip apskaičiuoti reikalingą kondicionieriaus galingumą?

Orientaciniam reikalingo kondicionieriaus galingumo nustatymui dažniausiai naudojama tokia paprasta formulė: m² x 100 = W (šaldymo galia). Kondicionieriaus galios skaičiavimai pagal m² išreikštą paviršių galioja tik tų patalpų atvejais, kurios pasižymi standartiniu 2,5 – 2,8 m aukščiu. Jeigu turime reikalų su aukštesne patalpa, rekomenduojama naudoti formulę, kurioje atsižvelgiama į kubatūrą (t.y. kambario ploto padauginimo iš aukščio, m³ išreikštą rezultatą): m³ x 40 = W (šaldymo galia). Daugiau informacijos rasite mūsų straipsnyje: https://www.varle.lt/blog/kaip-teisingai-pasirinkti-kondicionieriu-ir-jo-galia-pagal-patalpos-dydi/

Kodėl taip svarbu parinkti tinkamą kondicionieriaus šaldymo galią?

Tinkamai parinkti kondicionieriaus parametrai užtikrina optimalius šaldymo rezultatus. Kitas svarbus dalykas yra sąnaudos. Investavę į brangų ir didesnės nei reikia galios kondicionierių – paprasčiausiai permokame. Tuo tarpu kondicionierius, kurio galia bus per maža konkrečiai patalpai, gali greitai perkaisti. Perkaitusio kompresoriaus pakeitimas ir apskritai remontas yra brangus ir kartais neatsiperkantis dalykas. Dėl šitų priežasčių, siekiant išvengti nereikalingų išlaidų ne tik pirkimo, bet ir tolimesnio naudojimo etapuose, svarbu pasirinkti tinkamą savo patalpai kondicionieriaus galią.

Į kokias naudingas kondicionierių funkcijas verta atkreipti dėmesį?

Nepaisant to, kad pagrindinė bet kurio kondicionieriaus užduotis yra oro aušinimas, daugelis modelių naudojami ir šildymui. Tai yra naudinga, kai bute yra išjungtas centrinis šildymas, tačiau temperatūra nepakankamai komfortiška. Taip pat siūloma pasidomėti, ar kondicionierius turi sausinimo ir jonizacijos funkcijas.

Ventiliatorius! Atrodytų toks paprastas ir niekam nereikalingas daiktas, kol netikėtai neužklumpa vasara, o už lango neatsiranda 30 laipsnių temperatūra. Ir tokiomis dienomis visi svajojame apie gaivų vėjelio dvelksmą ir ieškome išsigelbėjimo, kokį gali suteikti ventiliatorius arba kondicionierius.

Kaip išsirinkti ventiliatorių? Varlė.lt specialistų teigimu, galima išskirti tokius ventiliatorių tipus:

  • Staliniai
  • Pastatomi
  • Bokštiniai
  • Cirkuliatoriai
  • Ventiliatoriai be sparnuočių

Stalinis ventiliatorius

Stalinis ventiliatorius turi nedidelį pagrindą ir daugiausiai 45 cm skersmens sparnuotę. Šio tipo ventiliatoriai idealiausiai tinka nedidelėms patalpoms. Paprastai toks ventiliatorius turi tik vieną veikimo režimą ir jeigu jis ir pasisuka, tai daugiausiai 90 laipsnių kampu.

Pastatomi ventiliatoriai

Pastatomi ventiliatoriai yra tokie, kuriuos galima pastatyti ant grindų. Jie turi ilgą ir dažnai reguliuojamo aukščio stovą. Pasak Varlė.lt specialistų, šie ventiliatoriai tinka didesniam plotui nei staliniai variantai.

Bokštiniai ventiliatoriai

Bokštiniai ventiliatoriai savo forma primena bokštus. Jie gali pasižymėti nuo 40 iki 120 cm aukščiu. Bokštiniai ventiliatoriai yra pakankamai siauri ir stilingai atrodo ir labai efektyviai veikiantys.

Cirkuliatorius

Cirkuliatorius užtikrina ne tik šaltą vėjelį aplink įrenginį, bet taip pat oro srautą visoje patalpoje.

Jeigu ieškote šiuolaikiškų sprendimų, Varlė.lt specialistai siūlo rinktis ventiliatorių be sparnuočių. Jis, kaip ir nurodo pavadinimas, neturi sparnuočių, jam būdingas įdomus dizainas ir yra našus bei tyliai veikia.

Pagrindiniai ...

Skaityti daugiau

Pradžioje mes negalime sulaukti vasaros, o vėliau skundžiamės karščiais ir tvankumu. Varlė.lt buitinės technikos specialistų teigimu, net ir tvankiausias dienas galima išgyventi labai ramiai ir maloniai tiesiog sukuriant namie ar darbo vietoje tinkamą mikroklimatą. Skaityti daugiau

Kiekvienais metais vos atėjus pirmoms karštoms dienoms, grįžta susidomėjimas kondicionieriais. Renkantis kondicionierių verta atkreipti dėmesį į keletą aspektų, tačiau svarbiausia atsižvelgti į patalpos, kurį turėtų būti vėsinama, dydį. Pasak Varlė.lt oro reguliavimo technikos specialistų, net ir geriausias įrenginys tinkamai neatliks savo funkcijos, jei jo galia nebus parinkta atsižvelgiant į rekomenduojamą patalpos dydį. Skaityti daugiau

Pasaulinė pandemija pakeitė ne tik pirkėjų įpročius, bet ir paklausiausias prekes. Koronavirusas lėmė naujos realybės atsiradimą: darbas ir mokymasis nuotoliniu būdu, maisto gaminimas, sportas ir pramogos namuose. Dėl šios priežasties dalis prekių tapo deficitinėmis, tirpstančiomis greičiau nei ledai. Skaityti daugiau