Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
daugiau
Galingumas (W)
daugiau
Komplektuojami
Tipas
Pristatymo laikas
daugiau
Electrolux, Ballu, Trotec kondicionieriai - optimalus pasirinkimas. Electrolux, Ballu, Trotec kondicionieriai pasižymi elegantišku dizainu. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Electrolux, Ballu, Trotec modelį.
Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Pradžioje mes negalime sulaukti vasaros, o vėliau skundžiamės karščiais ir tvankumu. Varle.lt buitinės technikos specialistų teigimu, net ir tvankiausias dienas galima išgyventi labai ramiai ir maloniai tiesiog sukuriant namie ar darbo vietoje tinkamą mikroklimatą. Šiame tekste Varle.lt specialistai pasakoja apie pagrindinius kondicionierių tipus ir dalinasi patarimais, kurie padės protingai išsirinkti kondicionierių.

Renkamės kondicionieriaus tipą

Mobilūs kondicionieriai

Mobilus kondicionierius

Šie modeliai yra patogūs dėl jų mobilumo ir nedidelio dydžio. Juos galima perkelti į kitą vietą bute, nuvežti į biurą ar sodybą. Mobilūs kondicionieriai ypač tinka tiems, kurie dažnai keliasi į kitą vietą ir nenori ar negali laikiname būste įrengti stacionarios modulinės sistemos. Be to, nereikalingas sudėtingas montavimas – tai taip pat yra akivaizdus pranašumas. Varle.lt kondicionierių specialistų teigimu, prie trūkumų galima priskirti gana aukšto lygio triukšmą, nes kompresorius yra patalpoje, bei būtinybę savarankiškai išvesti žarną šilto oro pašalinimui, pavyzdžiui, per langą.

Standartinės modulinės sistemos

Standartinės modulinės sistemos

Šie kondicionieriai, sudaryti iš vidinio ir išorinio blokų, idealiai tinka naudojimui tiek biuruose, tiek namuose. Įrengiant kondicionierių, prireiks specialisto pagalbos, o išsikraustydami negalėsite kartu pasiimti įrenginio. Vis dėlto tokie modeliai efektyviai aušina orą, yra lengvai valdomi ir, ne mažiau svarbu, jie tyliai veikia, kadangi kompresorius yra įrengtas išoriniame bloke (už patalpos ribų).

Inverterinės modulinės sistemos

Inverterinės modulinės sistemos

Šios sistemos ...

Skaityti daugiau

Komfortą užtikrinanti temperatūra yra svarbi kiekvienuose namuose. Jeigu vasarą jūsų namuose yra per karšta ir nebegalite suvaldyti sąskaitų už vėsinimą, jums vertėtų įsigyti oro kondicionierių ir ventiliatorių. Oro kondicionieriai ir ventiliatoriai ne tik užtikrins komfortą namų aplinkoje – šie prietaisai gali padėti sutaupyti pinigų ir drauge tausoti aplinką. Šiame ventiliatorių ir oro kondicionierių pirkimo vadove, kurį parengė „Overstock.com“, rasite informacija apie galimus variantus ir įvairias savybes, kurias privalo turėti nauji  ventiliatoriai ir oro kondicionieriai.

Pirkdami kondicionierių atkreipkite dėmesį į:

  1. Kodėl verta įsigyti oro kondicionierių: portatyvinis oro kondicionierius tobulai tinka mažesnių kambarių vėsinimui. Kai kurie šiuolaikiniai, energiją taupantys modeliai taip pat lengvai atvėsina ir didesnius plotus. Dabar oro kondicionieriai pasižymi įvairiomis funkcijomis, dėl kurių šie prietaisai yra dar patogesni. Portatyviniai oro kondicionieriai leidžia jums išjungti centrinę oro kondicionavimo sistemą ir vėsinti tik tą kambarį, kuriuo naudojatės – taigi jūs taupote pinigus ir energiją.
  2. Paprastas įrengimas: kai galvojate apie portatyvinius oro kondicionierius, greičiausiai įsivaizduojate didelius, kvadrato formos oro kondicionierių blokus, kurie nesaugiai kyšo lange. Šie oro kondicionieriai yra parduodami ir puikiai veikia, tačiau naujesnius modelius įtaisyti dar lengviau. Naujieji oro kondicionieriai statomi ant grindų, po langu, o pro langą išvedama tik išmetamoji žarna. Įsitikinkite, kad netoli lango, prie kurio norite įtaisyti savo oro kondicionierių, yra elektros lizdas.
  3. Programuojami laikmačiai: daugelis šiuolaikinių kondicionierių dabar turi programuojamus laikmačius ir kitas energijos taupymo funkcijas, kurios užtikrina jūsų patogumą. Galite nustatyti, kad kondicionierius įsijungtų prieš grįžtant namo iš darbo arba nustatyti, kad prietaisas veiktų tam tikrą nustatytą laiką.
  4. Oro filtravimas: visi kondicionieriai turi filtrą, tačiau apsvarstykite, galbūt jums reikalingas toks filtras, kuris taip pat valytų orą. Dauguma portatyvinių oro kondicionierių dabar turi integruotus oro valymo ir drėgmės surinkimo įtaisus. Taigi viename prietaise gaunate tris prietaisus, kurie vienu metu ir vėsina, ir valo orą.
  5. Valdymas nuotoliniu būdu: ieškokite portatyvinių oro kondicionierių, kurie turi nuotolinio valdymo pultus – taip užtikrinsite ypatingą patogumą.
  6. Reguliuojamas oro srautas: oro kondicionieriai su reguliuojamais oro srauto nustatymais leis jums pasirinkti tinkamiausią oro srautą, kuris garantuos jūsų komfortą. Dauguma oro kondicionierių turi du arba tris oro srauto greičius.
  7. BTU (britų šilumos kiekio vienetų) skaičiavimas: renkantis oro kondicionierių svarbu įsitikinti, kad oro kondicionieriaus galingumas yra pakankamas plotui, kurį reikės vėsinti. Ieškokite oro kondicionieriaus su tinkamu BTU (britų šilumos kiekio vienetų) kiekiu patalpos plotui kvadratinėmis pėdomis. Prieš įsigydami oro kondicionierių, iš pradžių būtinai išmatuokite kambario, kurį norėsite vėsinti, plotą. Tada naudokite toliau pateiktą formulę ir nustatykite, kokio galingumo oro kondicionieriaus jums reikia. Vienai vėsinamai ploto kvadratinei pėdai reikia 35 BTU vienetų oro kondicionieriaus galios. Taigi, pavyzdžiui, jeigu kambario ilgis yra 10 metrų, o plotis – 12 metrų, tada plotas siekia 120 kvadratinių metrų. Šiai patalpai reikės oro kondicionieriaus, kurio BTU galingumas lygus apie 4200 BTU. Patalpai, kurios plotas – 225 kvadratinių metrų, reikės oro kondicionieriaus su apytiksliai 8000 BTU vienetų.

Skaityti daugiau