Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.
Nuotraukos nėra

Rinkinys Trust Bevielė klaviatūra ir pelė MaxTrack

(Prekės kodas: 192958)
NEMOKĖK UŽ PRISTATYMĄ
Atsiimk “Varle.lt” parduotuvėse.
ĮVERTINK:

51 (0 Komentarų)
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
1-3 d. d.
Liko tik
0 vnt.
  • Klausk apie prekę / siūlyk savo kainą
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Komentarai (0)
  • Kainos istorija
  • Pirkimo gidas / straipsniai
  • Kiti pirko
VARLĖ kodas
192958
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Mobilieji įrenginiai tampa vis mažesni ir reikalauja iš gamintojų naujų sprendimų, leidžiančių sumažinti jų gabaritus, taikymo. Pastaruoju metu pradėta atsisakyti ekraną ribojančių rėmelių, tačiau netrukus nepakaks ir šio metodo, nes atsirado jau visiškai berėmės konstrukcijos. Nepaisant to, „Google“ turi idėją, kaip prisidėti prie tolimesnio nešiojamų kompiuterių mažinimo. Tai pasiekti turėtų leisti klaviatūros išmatavimų sumažinimas.

Apie kūrėjų iš Mountain View sumanymą žinoma neseniai pripažinto patento dėka. Jis apima visišką klaviatūros mygtuko pašalinimą iš klaviatūros, montuojamos nešiojamuose kompiuteriuose. Žinoma, šiuo atveju nekalbama apie galimybės atskirti atskirus ženklus pašalinimą, tačiau „Google“ turi idėją pakeisti iki šiol naudojamą klavišą jutiklinio kilimėlio dalimi. Šis sprendimas puikiai iliustruojamas pateiktame eskize, kuris buvo pridėtas prie dokumento, pateikto amerikietiškai patentų įstaigai.

Kaip matyti, jutiklinis kilimėlis (angl. touchpad) apima anksčiau užimamą tarpo klavišo vietą, o jo viršutinė dalis atlieka tą pačią funkciją, kokia buvo būdinga iki šiol čia taikomam sprendimui. Veikimo principas turėtų būti toks pat.

Kam to apskritai reikia? Pašalinus tarpo klavišą nešiojami kompiuteriai galės tapti apie centimetrą siauresni. Nežinoma, ar naudotojams iš tikrųjų svarbus toks įrenginio išmatavimų sumažinimas, tačiau neatmetama galimybės, jog visai netrukus „Google“ paleis į prekybą pirmąjį kompiuterį su pritaikytu neseniai įgytu patentu. Tikėtina, tai nebus darbui skirtas modelis, tačiau konstrukcijų, sukurtų galvojant apie medijų ...

Skaityti daugiau

Ar rasite kitą tokią neįvertintą stacionaraus kompiuterio dalį nei klaviatūra? Tai yra antras pagal dažnumą naudojamas komponentas (po monitoriaus ekrano), tačiau daugelis žmonių vis dar naudoja klaviatūras, kurios pridedamos standartinėje kompiuterio komplektacijoje.

Tai tikrai apmaudu, nes šiandieninės klaviatūros gali pasiūlyti daug įvairių privalumų: didesnį patogumą, pagerintą ergonomiką, specialius ir programinius klavišus ir mygtukus, skirtus programų įjungimui ir valdymui, o taip pat prisijungimo prie belaidžio tinklo funkciją ir daug daugiau. (Šiais privalumais gali pasinaudoti ir nešiojamųjų kompiuterių naudotojai; jeigu daug laiko praleidžiate ant darbastalio naudodami nešiojamąjį kompiuterį, atskira klaviatūra ir pelė gali įspūdingai pagerinti jūsų laikyseną ir prisidėti prie naudos sveikatai).

Skaityti daugiau

Komentarai