Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.

Kietasis diskas Vidinis diskas Seagate Barracuda 3.5'' 1.5TB SATA3 7200RPM 64MB (Prekės kodas: 190448)

73,99
255,47 Lt
IŠPARDUOTA
NEMOKĖK UŽ PRISTATYMĄ
Atsiimk “Varle.lt” parduotuvėse.
ĮVERTINK:

0 iš 0 (0 Komentarų)
Pristatymas
1-3 d. d.
Garantija
24 mėn.
PDF
Atsisiųsti
Liko tik
0 vnt.
  • Klausk apie prekę / siūlyk savo kainą
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Komentarai (0)
  • Kainos istorija
  • Pirkimo gidas
  • Jums patiks
VARLĖ kodas
190448
Rotacinis greitis
7200 apsisuk./min.
Aukštis
26.11 mm
Plokščių skaičius
2
Papildomos funkcijos
NCQ - Native Command Queuing
Sąsaja
SATA3
Garantija
24 mėn. garantija
Laikinosios atminties dydis
64 MB
Vidutinis paieškos laikas nuskaitymo metu
8.5 ms
Duomenų galvučių skaičius
4
Pločio formatas
3.5 colių
Neto svoris
0.535 kg
Disko sąsajos greitis
600 MB/s
Disko talpa
1.5 TB
Vidutinis paieškos laikas įrašymo metu
9.5 ms
Ilgis
146.99 mm
Klaidų lygis nuskaitymo metu
1:10E14
Disko rūšis
Standartinis (magnetinė laikmena)
Gamintojas
Garantija

Kietieji diskai

Kai ruošiatės įsigyti standųjį diską, svarbu suprasti ir patikrinti, ar standusis diskas tiks jūsų poreikiams, ar jis turi reikiamas funkcijas ir ar nėra tokių funkcijų, kurios jums paprasčiausiai nėra reikalingos. Deja, standžiojo disko technologijos keičiasi kiekvieną dieną, todėl bandymas įsigyti standųjį diską gali būti sudėtinga ir gluminanti užduotis

Pirkdami kietąjį diską atkreipkite dėmesį į:

Ieškodami standžiojo disko, svarbiausias aspektas, į kurį reikia atsižvelgti jau pačioje pradžioje, yra sąsaja, kurią standusis diskas naudoja ryšiui su kompiuteriu. Toliau pateikiamas galimų sąsajų sąrašas ir informacija, kaip šios sąsajos gali tikti arba netikti jūsų kompiuteriui

  • IDE /ATA / PATA

Praktiškai užmirštas standartas, bet vis dar randamas senesniuose kompiuteriose. IDE yra lengvai įdiegiama ir individuliai pritaikoma sąsaja.

  • SCSI

Tai dar vienas serveriuose dažnai naudojamas sąsajos tipas. Lyginant su SATA, SCSI sąsaja yra greitesnis sprendimas. Tačiau kai kuriais atvejais šio tipo sąsają įdiegti sudėtinga. Jeigu norite įdiegti SCSI standųjį diską, privalote turėti SCSI plokštę bei prieinamą SCSI kabelio, prijungto prie SCSI plokštės, jungtį.

  • SATA3

Šiuo metu rinkoje populiariausi jungtis. Dauguma šiuo metu tiek nešiojamuose, tiek staliniuose kompiuteriuose naudojama jungtis. Maksimali duomenų perdavimo sparta iki 600 MB/s, tačiau tokį greiti gali pasiekti tik SSD tipo diskai.

  • mSATA / M.2

Rinkoje atsiradus ir pingant SSD tipo diskams išpopuliarėjo naujo tipo jungtys, tokios kaip mSATA, M.2, mini SATA. Tiek pačios jungtys, tiek diskai skirti šioms jungtis labai primeną RAM tipo atmintis (žiūrint techniškai tai pat labai panešios). Šios jungtys dažniausiai naudojamos Ultrabook arba Žaidimų klasės kompiuteriuose.

Greitis

Be sąsajos, taip pat svarbu išnagrinėti standžiojo disko duomenų perdavimo greitį. Jeigu duomenų perdavimo greitis yra mažas, tai gali reikšmingai sulėtinti kompiuterio darbą, pavyzdžiui, jeigu siunčiate didesnio dydžio failus. Ieškodami tinkamo standžiojo disko, specifikacijų sąraše ieškokite RPM (sūkių per minutę). Pavyzdžiui, gali būti nurodytas 5400 RPM / 7200 RPM / 10000 RPM (sūkių per minutę) greitis. RPM greitis matuoja tik įprastus HDD tipo diskus. Renkantis SSD tipo diską reiktu atkreipti ne tik į disko duomenų nuskaitymo / įrašymo greitį, IOPS, bet ir į disko valdiklį (controller).

Kainos intervalas

Kaina gali svyruoti priklausomai nuo to, kokią sąsaja naudoti standusis diskas (SATA, mSATA, M.2), kokio tipo diskas (SSD ar HDD) taip pat nuo standžiojo disko talpos ir disko RPM (greičio). Paprastai standžiųjų diskų (HDD) kainos svyruoja nuo 60€ iki 150€. SSD tipo diskai kainuoja nuo 60€ ir gali siekti net iki 500€

 

Komentarai

Ar norite papildomos garantijos ?


Ačiū, ne. Taip
Anksčiau peržiūrėtos prekės