Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.

Kietasis diskas Vidinis diskas Seagate Barracuda 3.5'' 1.5TB SATA3 7200RPM 64MB

268,99 Lt
IŠPARDUOTA
NEMOKĖK UŽ PRISTATYMĄ
Atsiimk “Varle.lt” parduotuvėse.
ĮVERTINK:

0 iš 0 (0 Komentarų)
Išsimokėtinai
26 Lt/mėn
Pristatymas
2-4 d. d.
Garantija
24 mėn.
PDF
Atsisiųsti
Liko tik
0 vnt.
  • Klausk apie prekę / siūlyk savo kainą
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Komentarai (0)
  • Kainos istorija
  • Pirkimo gidas
  • Jums patiks
VARLĖ kodas
190448
Disko rūšis
Standartinis (magnetinė laikmena)
Klaidų lygis nuskaitymo metu
1:10E14
Ilgis
146.99 mm
Vidutinis paieškos laikas įrašymo metu
9.5 ms
Disko talpa
1.5 TB
Disko sąsajos greitis
600 MB/s
Neto svoris
0.535 kg
Pločio formatas
3.5 colių
Duomenų galvučių skaičius
4
Vidutinis paieškos laikas nuskaitymo metu
8.5 ms
Laikinosios atminties dydis
64 MB
Garantija
24 mėn. garantija
Sąsaja
SATA3
Papildomos funkcijos
NCQ - Native Command Queuing
Plokščių skaičius
2
Aukštis
26.11 mm
Rotacinis greitis
7200 apsisuk./min.
Gamintojas
Garantija
Svečias

Kietieji diskai

Kai ruošiatės įsigyti standųjį diską, svarbu suprasti ir patikrinti, ar standusis diskas tiks jūsų poreikiams, ar jis turi reikiamas funkcijas ir ar nėra tokių funkcijų, kurios jums paprasčiausiai nėra reikalingos. Deja, standžiojo disko technologijos keičiasi kiekvieną dieną, todėl bandymas įsigyti standųjį diską gali būti sudėtinga ir gluminanti užduotis

Pirkdami kietąjį diską atkreipkite dėmesį į:

Ieškodami standžiojo disko, svarbiausias aspektas, į kurį reikia atsižvelgti jau pačioje pradžioje, yra sąsaja, kurią standusis diskas naudoja ryšiui su kompiuteriu. Toliau pateikiamas galimų sąsajų sąrašas ir informacija, kaip šios sąsajos gali tikti arba netikti jūsų kompiuteriui

  • IDE /ATAPI /ATA

Viena dažniausiai pasitaikančių standžiųjų diskų sąsajų yra IDE. Šio tipo sąsajos naudojamos kompiuteriams, kurie suderinami su IBM. IDE yra lengvai įdiegiama ir individuliai pritaikoma sąsaja. Prie kiekvieno IBM kompiuterio galima prijungti iki keturių IDE prietaisų – nuo standžiųjų diskų iki CD-ROM diskų įtaisų. Jeigu planuojate įsigyti IDE/ATAPI/ATA standųjį diską, iš pradžių patikrinkite, ar yra vietų, prie kurių bus galima prijungti standųjį diską.

  • SCSI 

Tai dar vienas dažnai naudojamas sąsajos tipas. SCSI prietaisai naudojami „Apple“ kompiuteriuose, o taip pat kai kuriuose IBM kompiuteriuose. Lyginant su IDE/AAPI, SCSI sąsaja yra greitesnis sprendimas. Tačiau kai kuriais atvejais šio tipo sąsają įdiegti sudėtinga. Jeigu norite įdiegti SCSI standųjį diską, privalote turėti SCSI plokštę bei prieinamą SCSI kabelio, prijungto prie SCSI plokštės, jungtį. Svarbu nepamiršti, kad turint firminę SCSI plokštę įmontuotą su „Iomega Jaz“ įtaisu, ši SCSI plokštė ne visada leis veikti jūsų standžiajam diskui.

  • Išorinė (USB, „Fire wire“ arba „Parallel“)

Taip pat rinkoje siūlomi ir keli išoriniai sprendimai. Tai gali būti USB standieji diskai, „Fire wire“ standieji diskai ir „Parallel“ standieji diskai, bet šį sąrašą galima tęsti. Kai svarstote galimybę įsigyti išorinį standųjį diską, svarbu atkreipti dėmesį į duomenų perdavimo į standųjį diską ir iš standžiojo disko skirtumą. Be to, kad šie išoriniai tinkamai veiktų, taip pat privalote turėti prieinamas jungtis, prie kurių bus prijungiamas diskas.

Greitis

Be sąsajos, taip pat svarbu išnagrinėti standžiojo disko duomenų perdavimo greitį. Jeigu duomenų perdavimo greitis yra mažas, tai gali reikšmingai sulėtinti kompiuterio darbą, pavyzdžiui, jeigu siunčiate didesnio dydžio failus. Ieškodami tinkamo standžiojo disko, specifikacijų sąraše ieškokite RPM (sūkių per minutę). Pavyzdžiui, gali būti nurodytas 7200 RPM (sūkių per minutę) greitis.

Kiti aspektai

Toliau aprašomi kiti svarbūs aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš įsigyjant kompiuterio standųjį diską.

Įtraukti komponentai Įsitikinkite, kad įsigyjamas standusis diskas turi visus komponentus, kurie reikalingi disko įdiegimui. Gamintojo siūlomi standieji diskai privalo turėti IDE arba ATA/66-100 sąsajos kabelį, standartinius disko bėgelius, instrukcijas ir įdiegimui skirtą disketę.

Vidiniai ir išoriniai perdavimo greičiai Vidinis perdavimo greitis yra standžiojo disko greitis, kuriuo standusis diskas gali perkelti duomenis iš plokštės į vidinę talpyklą arba nuskaitymo buferį. Išorinis perdavimo greitis yra greitis, kuriuo standusis diskas gali perkelti vidinėje talpykloje arba nuskaitymo buferyje esančius duomenis ir perkelti į kompiuterio atmintį.

„S.M.A.R.T.“ „S.M.A.R.T.“ yra nauja technologija, kuri padeda įspėti kompiuterio naudotoją apie galimas standžiojo disko problemas.

ATA, ATA/33, ATA/66, ATA/100 Dar viena nauja ir kartais gluminanti sąsaja yra ATA tipo sąsaja. Šią sąsają 1996 m. sukūrė bendrovė „Quantum“. „Ultra ATA/33“ sąsajos dėka kompiuteriai gali perduoti duomenis iki 33 MB per sekundę greičiu. Vėliau, 1998 metais, šis standartas buvo patobulintas iki „ATA/66“ standarto, ir atitinkamai perdavimo greitis padidėjo iki 66 MB per sekundę.

Jeigu įsigyjate „ATA/66“ standųjį diską, kompiuteris privalo būti suderintas su „ATA66“ sąsaja, o taip pat turėti „ATA/66“ kabelį. Tik tada galėsite pasiekti 66 MB per sekundę perdavimo greitį. Jeigu kompiuteris šio kabelio neturi, tada standžiojo disko perdavimo greitis bus automatiškai sumažinamas iki 33 MB per sekundę.

Kainos intervalas

Kaina gali svyruoti priklausomai nuo to, kokią sąsaja naudoti standusis diskas (SATA, IDE, SCSI arba USB), taip pat nuo standžiojo disko talpos ir disko RPM (greičio). Paprastai standžiųjų diskų kainos svyruoja nuo 100,00 iki 300,00 litų.

Pasiruošę pirkiniui

Kai susipažinote su pateikta informacija ir manote, esate pasirengę įsigyti naują standųjį diską, įsitikinkite, kad standųjį diską įsigysite iš patikimo šaltinio. Taip pat būtinai susipažinkite su skyriumi apie tai, į ką atsižvelgti, jeigu įsigyjate prekes internetu.

Komentarai

Ar norite papildomos garantijos ?


Ačiū, ne. Taip