QOLTEC 54337 Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC Singlemode 9/125 G652D Simplex 0,5m  

(Prekės kodas: 13091633) Pardavėjas: Varle.lt
Nuotraukos nėra
5/5 ( 1 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
5,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Garantija
24 mėn.
Pristatymas
1-3 d. d.
Liko tik
4 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
13091633
QOLTEC 54337 Qoltec Optic Patchcord SC/U
Gamintojas
Qoltec
Svoris
0.060000000
Aukštis
128.000000000
Plotis
143.000000000
Modelis
54337
Garantija
(fiziniams asmenims)
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai