Lindy Verlängerung Drucker Apple Mac 8 polig M/F 2m

(Prekės kodas: 11662670) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
14,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
3-6 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
11662670
- 8 Pin Mini DIN Male to 8 Pin Mini DIN Female\n- Fully moulded
Gamintojas
Lindy
Laido ilgis
2 m
Modelis
31533
Jungtys
8-pin M, 8-pin FM
Produkto spalva
Pilka
Aprašymas
Lindy Apple Mac Serial Port Extension Cable, 2m. Cable length: 2 m, Connector gender: Male/Female, Product colour: Gray
Jungties rūšis
Male/Female
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
EFB Duplex Jumper LC-SC 50/125, OM3, LSZH, aqua, 2.0mm, 2m - Įvairūs kabeliai, laidai ir adapteriai

EFB Duplex Jumper LC-SC 50/125, OM3, LSZH, aqua, 2.0mm, 2m

 
15,99 3-6 d. d. (0)
Evelatus AUX Stereo Cable EAX01 Juodas - Įvairūs kabeliai, laidai ir adapteriai

Evelatus AUX Stereo Cable EAX01 Juodas

 
15,99 3-7 d. d. (0)
Jūsų peržiūrėtos prekės