Equip LWL Verbinder SC Multimode 12 Stk

(Prekės kodas: 11667758) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
16,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
3-6 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
11667758
- Polymer housing\n- Zirconia ceramic ferrule\n- Selling unit: 12pcs
Gamintojas
Equip
Pakuotės gylis
10 mm
Modelis
156020
Pakuotės plotis
175 mm
Gylis
7.3 mm
Plotis
8.95 mm
Fiber mode structure
Multi-mode
Aukštis
38 mm
Pakuotės svoris
30 g
Jungties tipas
SC
Number of connectors
1
Pakuotės aukštis
100 mm
Svoris
4 g
Produkto spalva
Pilka
Aprašymas
Equip SC Connector, Multimode, Beige. Connector type: SC, Product colour: Gray, Fiber mode structure: Multi-mode. Width: 8.95 mm, Depth: 7.3 mm, Height: 38 mm. Quantity per pack: 12 pc(s), Package width: 175 mm, Package depth: 10 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Jūsų peržiūrėtos prekės