EFB USB2.0 Anschlusskabel A-A, St.-St., 0,5m, LSZH

(Prekės kodas: 14163170) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
7,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
3-7 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
14163170
EFB Elektronik K5204.0,5. Cable length: 0.5 m, Connector 1: USB A, Connector 2: USB A, USB version: 2.0, Maximum data transfer rate: 480 Mbit/s, Product colour: Black
Gamintojas
Efb
Modelis
K5204.0,5
2 jungties rūšis
Male
Usb versija
2.0
Cable jacket material
Low smoke zero halogen (lszh)
Produkto spalva
Juoda
2 jungties formos faktorius
Straight
Aprašymas
Efb elektronik k5204.0,5. cable length: 0.5 m, connector 1: usb a, connector 2: usb a, usb version: 2.0, maximum data transfer rate: 480 mbit/s, product colour: black
1 jungties rūšis
Male
Maksimalus duomenų perdavimo greitis
480 mbit/s
1 jungties formos faktorius
Straight
Jungtis 2
Usb a
Jungtis 1
Usb a
Laido ilgis
0.5 m
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
EFB Duplex Jumper LC-LC 9/125, OS2, LSZH, gelb, 2.0mm, 0,5m - Įvairūs kabeliai, laidai ir adapteriai

EFB Duplex Jumper LC-LC 9/125, OS2, LSZH, gelb, 2.0mm, 0,5m

 
12,99 3-7 d. d. (0)

 
Prekė išparduota ()
EFB USB2.0 Anschlusskabel A-B,St.-St.,5,0m,grau,Classic - Įvairūs kabeliai, laidai ir adapteriai

EFB USB2.0 Anschlusskabel A-B,St.-St.,5,0m,grau,Classic

 
7,99
-13 %
6,99 3-7 d. d.
(0)

 
Prekė išparduota ()
Jūsų peržiūrėtos prekės