Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

EFB SFP Modul 550m Multimode Gigabit Highspeed

EFB SFP Modul 550m Multimode Gigabit Highspeed

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 17915325
  • Liko tik: 3 vnt.
EFB SFP Modul 550m Multimode Gigabit Highspeed
Nuotraukos nėra

EFB SFP Modul 550m Multimode Gigabit Highspeed

EFB SFP Modul 550m Multimode Gigabit Highspeed

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 17915325
  • Liko tik: 3 vnt.
20.99  €
add to cart Į krepšelį 20.99
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
20.99  €
add to cart Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje 0 €
  • Vilniuje, Ukmergės g. 241vasario 06 d. 0 €
  • Kituose miestuosevasario 07 d. 0 €
Atsiimkite paštomatuose nuo 0 €
  •   paštomate vasario 07 d.  0 €
  • Smartpost paštomate vasario 07 d.  0.99  €
  • Lietuvos pašto skyriuje vasario 09 d.  1.63  €
  • Omniva paštomate vasario 07 d.  1.99  €
  • LP Express paštomate vasario 07 d.  2.79  €
Pristatymas į namus nuo 3.90  €
  • LP Express kurjeriuvasario 07 d. 3.90  €
  • DPD kurjeriuvasario 07 d. 3.90  €
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
20.99  €
add to cart Į krepšelį 20.99
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
delivery
Gauk vasario 06 d. Visi pristatymo būdai

Dažnai perka kartu

Video

Specifikacija

  • Gamintojas Efb
  • Modelis SFP1000SX

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

Panašios prekės

  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €
  • 5.0 (1)
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
7.99  €
  • 0.0
  • 3-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
7.99  €
  • 0.0
  • 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
12.99  €

Klausk apie prekę

Telefonas
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime