Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.

Delock LWL Kupplung LC Duplex Buchse / Buchse Multimode 4 Stück hellblau

(Prekės kodas: 14186488) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
7-11 d. d.
Liko tik
0 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
14186488
With this SC Duplex coupling by Delock, optical fiber male connectors can be easily connected to each other. The coupling enables a direct connection to the optical fiber cable and is suitable for simple mounting in optical fiber connection boxes, cabinets and patch panels.\n\nProtection by dust cover\nThe coupling is equipped with an appropriate cap to protect the sleeve from dust and to keep it clean.
Gamintojas
Delock
Produkto spalva
Mėlyna
Jungties tipas
SC
Fibre optic type
OM3
Fiber mode structure
Multi-mode
Pilnai abipusis (duplex)
Taip
Jungties rūšis
Female/Female
Modelis
85997
Aprašymas
DeLOCK 85997
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
Žemiau savikainos
Good Technology LW 805LT4 fibre Optic Cable - Įvairūs kabeliai, laidai ir adapteriai

Good Technology LW 805LT4 fibre Optic Cable

 
14,66
-29 %
10,47 1-2 d. d.
(12)
Greita jungtis- ardoma IP68 - Įvairūs kabeliai, laidai ir adapteriai

Greita jungtis- ardoma IP68

 
9,80 2-5 d. d. (0)
Jūsų peržiūrėtos prekės