Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

MicroOptics QSFP28, 1310nm, SMF, 10 km, LC

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 16412939
  • Liko tik: 4 vnt.
MicroOptics QSFP28, 1310nm, SMF, 10 km, LC
Nuotraukos nėra

MicroOptics QSFP28, 1310nm, SMF, 10 km, LC

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 16412939
  • Liko tik: 4 vnt.
1355.99  €
ar

Lizingas be pabrangimo

135. 60 €/mėn x10 mokėjimų
Daugiau
Perkant išsimokėtinai su SB lizingu BE JOKIO PABRANGIMO sąlygos:
  • Mėnesio įmoka: 135.60 €/mėn
  • Prekės kaina: 1355.99 €
  • Metinė palūkanų norma: 0%
  • Pradinis įnašas: 0€
  • Sandorio sudarymo mokestis: 0€
  • Mokėjimo terminas: 10 mėn
  • Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma: 0%
*“SB Lizingas nieko nekainuoja“ akcija tik sutartims iki 10 mėn. ir renkantis kitą periodą kainodara skirsis
add to cart Į krepšelį 1355.99
Pirkti su SB lizingas  135.60 €/mėn x10
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
1355.99  €
135. 60 €/mėn x 10
add to cart Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje 0 €
  • Vilniuje, Ukmergės g. 241spalio 06 d. 0 €
  • Kituose miestuosespalio 07 d. 0 €
Pristatymas į namus nuo 8.99  €
  • LP Express kurjeriuspalio 07 d. 8.99  €
  • DPD kurjeriuspalio 07 d. 8.99  €
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
1355.99  €
ar

Lizingas be pabrangimo

135. 60 €/mėn x10 mokėjimų
add to cart Į krepšelį 1355.99
Pirkti su SB lizingas  135.60 €/mėn x10
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
delivery
Gauk spalio 06 d. Visi pristatymo būdai

Dažnai perka kartu

Bendra prekių kaina 1397.10  €
1397.10  €
Kelti į krepšelį

Specifikacija

  • Gamintojas MicroOptics

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

Panašios prekės

  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
50.99  €
  • 0.0
  • 5-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
28.99  €
  • 0.0
  • 4-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
33.99  €

Klausk apie prekę

Telefonas (nerodomas)
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime