MicroConnect SC/PC-SC/PC - 0.5m - 9/125 - 0.5 m - SC - SC - Male/Male - Geltona

(Prekės kodas: 11754618) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
17,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
6-8 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
11754618
With MicroConnect you get:\n- Great products at a great value\n- Short delivery time\n- Easy access to the part you want through our cable guide
Gamintojas
Microconnect
Aprašymas
Microconnect sc/pc-sc/pc, 0.5m, 9/125. cable length: 0.5 m, connector 1: sc, connector 2: sc, core diameter: 9 µm, connector gender: male/male, full duplex, cable colour: yellow
Modelis
Fib2210005
Laido ilgis
0.5 m
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Laido spalva
Geltona
Jungtis 2
Sc
Jungtis 1
Sc
Pilnai abipusis (duplex)
Taip
Jungties rūšis
Male/male
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
Balaclava Meteor Adult 47 102.47103 - Įvairios prekės

Balaclava Meteor Adult 47 102.47103

 
17,98 4-8 d. d. (0)
Balaclava Meteor Adult 47104,47105 - Įvairios prekės

Balaclava Meteor Adult 47104,47105

 
17,98 4-8 d. d. (0)