MicroConnect 7m LC/PC-ST/PC - 7 m - OS2 - LC/PC - ST/PC - Male connector / Male connector - Geltona  

(Prekės kodas: 11934428) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
22,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
6-8 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
11934428
Microconnect 7m LC/PC-ST/PC. Cable length: 7 m, Fiber optic type: OS2, Connector 1: LC/PC, Connector 2: ST/PC, Core diameter: 9 µm, Connector gender: Male connector / Male connector, Full duplex, Cable colour: Yellow
Gamintojas
Microconnect
Core diameter
9 µm
Cladding diameter
125 µm
Fiber optic type
Os2
Aprašymas
Microconnect 7m lc/pc-st/pc. cable length: 7 m, fiber optic type: os2, connector 1: lc/pc, connector 2: st/pc, core diameter: 9 µm, connector gender: male connector / male connector, full duplex, cable colour: yellow
Fiber mode structure
Single-mode
Pilnai abipusis (duplex)
Taip
Laido spalva
Geltona
Jacket material
Low smoke zero halogen (lszh)
Jungtis 2
St/pc
Modelis
Fib411007
Jungtis 1
Lc/pc
Jungties rūšis
Male connector / male connector
Laido ilgis
7 m
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
4F W winter hat H4Z19-CAD070 42S - Įvairios prekės

4F W winter hat H4Z19-CAD070 42S

 
23,05 4-8 d. d. (0)
Nike Jr 146554-100 cap - Įvairios prekės

Nike Jr 146554-100 cap

 
23,05 4-8 d. d. (0)
Elektrinė pompa 220–240 V Bestway - Įvairios prekės

Elektrinė pompa 220–240 V Bestway

 
22,98 10-15 d. d. (0)
GripGrab šalmo apdangalas „Hi-Vis“ - Įvairios prekės

GripGrab šalmo apdangalas „Hi-Vis“

 
22,95 5-12 d. d. (0)