MicroConnect LC/UPC-SC/UPC 3m OS2

(Prekės kodas: 12335350) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
21,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
6-8 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
12335350
Microconnect LC/PC-SC/PC 3m 9/125 SM. Cable length: 3 m, Connector 1: LC, Connector 2: SC, Connector gender: Male/Male, Full duplex, Cable colour: yellow
Gamintojas
Microconnect
Laido spalva
Geltona
Jungties rūšis
Male/male
Aprašymas
Microconnect lc/pc-sc/pc 3m 9/125 sm. cable length: 3 m, connector 1: lc, connector 2: sc, connector gender: male/male, full duplex, cable colour: yellow
Laido ilgis
3 m
Jungtis 1
Lc
Modelis
Fib421003
Jungtis 2
Sc
Pilnai abipusis (duplex)
Taip
Veikimo temperatūra (t-t)
-40 - 85 °c
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Jūsų peržiūrėtos prekės