Microconnect FIB441002 fiber optic cable - fiber optic cables (LC, LC,

(Prekės kodas: 4079876) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
22,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
6-8 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
4079876
FIB441002 cavo a fibre ottiche 2 m LC Giallo LC/UPC-LC/UPC 2m 9/125 OS2 - SM Duplex - Cable - Monomode fiber
Gamintojas
Microconnect
Laido ilgis
2 m
Transmission mode
Duplex
Modelis
Fib441002uni
Glass fibre type
Monomode fiber
Spalva
Geltona
Materia classification
Low-smoke;zero-halogen
Fibre diameter
9 / 125 µm
Cable medium
Fiber optic
Aprašymas
Fib441002 cavo a fibre ottiche 2 m lc giallo lc/upc-lc/upc 2m 9/125 os2 - sm duplex - cable - monomode fiber
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
Meteor picnic blanket 120x135 cm 77104 - Įvairios prekės

Meteor picnic blanket 120x135 cm 77104

 
23,08 4-8 d. d. (0)
Elektrinė pompa 220–240 V Bestway - Įvairios prekės

Elektrinė pompa 220–240 V Bestway

 
22,98 10-15 d. d. (0)
GripGrab šalmo apdangalas „Hi-Vis“ - Įvairios prekės

GripGrab šalmo apdangalas „Hi-Vis“

 
22,95 5-12 d. d. (0)