Atsiprašome, tačiau šią prekę jau išpardavėme. Šio puslapio apačioje Jūs galite rasti rekomenduojamų panašių prekių.

MicroConnect LC/PC-LC/PC - 2M - 50/125 - MM - Duplex - 2 m - LC - LC - Male/Male - Violetinė  

(Prekės kodas: 11657119) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
6-8 d.d.
Liko tik
0 vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
11657119
With MicroConnect you get:\n- Great products at a great value\n- Short delivery time\n- Easy access to the part you want through our cable guide
Gamintojas
Microconnect
Laido ilgis
2 m
Core diameter
50 µm
Modelis
Fib440402p
Jungtis 2
Lc
Laido spalva
Purple
Pilnai abipusis (duplex)
Taip
Cladding diameter
125 µm
Jungtis 1
Lc
Aprašymas
Microconnect lc/pc-lc/pc, 2m, 50/125, mm, duplex. cable length: 2 m, connector 1: lc, connector 2: lc, core diameter: 50 µm, connector gender: male/male, full duplex, cable colour: purple
Jungties rūšis
Male/male
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
Sienų dekoracija ''Cars'' - Įvairios prekės

Sienų dekoracija "Cars"

 
0,24 3-10 d. d. (0)
Laikiklis kompozito lentoms 4A - Įvairios prekės

Laikiklis kompozito lentoms 4A

 
0,25 2-8 d. d. (0)