MicroConnect 20m - LC/UPC - LC/UPC - 20 m - OM4 - LC/PC - LC/PC - Male/Male - Violet  

(Prekės kodas: 11655656) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
60,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
6-8 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
11655656
- MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 20M 50/125 OM4.\n- Multimode Duplex LSZH Erica Violet.
Gamintojas
Microconnect
Laido ilgis
20 m
Jungtis 1
Lc/pc
Modelis
Fib440420p
Jungtis 2
Lc/pc
Jacket material
Low smoke zero halogen (lszh)
Laido spalva
Violetinė
Pilnai abipusis (duplex)
Taip
Fiber mode structure
Multi-mode
Fiber optic type
Om4
Cladding diameter
125 µm
Core diameter
50 µm
Aprašymas
Microconnect 20m, lc/upc - lc/upc. cable length: 20 m, fiber optic type: om4, connector 1: lc/pc, connector 2: lc/pc, core diameter: 50 µm, connector gender: male/male, full duplex, cable colour: violet
Jungties rūšis
Male/male
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai