MicroConnect Netzwerkkabel - LC/UPC Einzelmodus m bis - 1 m - Cable - Monomode fiber  

(Prekės kodas: 11655598) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
19,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
6-8 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
11655598
Netzwerkkabel - LC/UPC Einzelmodus m bis - 1 m - Cable - Monomode fiber
Gamintojas
Microconnect
Laido ilgis
1 m
Transmission mode
Duplex
Modelis
Fib441001uni
Glass fibre type
Monomode fiber
Spalva
Geltona
Materia classification
Low-smoke;zero-halogen
Fibre diameter
9 / 125 µm
Cable medium
Fiber optic
Aprašymas
Netzwerkkabel - lc/upc einzelmodus m bis - 1 m - cable - monomode fiber
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
EVRB1 - Įvairios prekės

EVRB1

 
19,96 1-3 d. d. (0)
GripGrab skarelė „Bandana“, Juodas - Įvairios prekės

GripGrab skarelė „Bandana“, Juodas

 
19,95 1-4 d. d. (0)