Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

MicroConnect FIB442010-2DC - 10 m - OM2 - LC/UPC - LC/UPC - Male connector / Male connector - Oranžinis

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 11926070
  • Liko tik: 5+ vnt.
1 iš 1 has video

MicroConnect FIB442010-2DC - 10 m - OM2 - LC/UPC - LC/UPC - Male connector / Male connector - Oranžinis

  • rating 0.0/5
  • PardavėjasVarle.lt
  • Varlė kodas 11926070
  • Liko tik: 5+ vnt.
19.99  €
add to cart Į krepšelį 19.99
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
19.99  €
add to cart Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje 0 €
  • Vilniuje, Ukmergės g. 241spalio 06 d. 0 €
  • Kituose miestuosespalio 07 d. 0 €
Pristatymas į namus nuo 8.99  €
  • LP Express kurjeriuspalio 07 d. 8.99  €
  • DPD kurjeriuspalio 07 d. 8.99  €
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
19.99  €
add to cart Į krepšelį 19.99
Turite klausimų apie prekę? Padėsime!
delivery
Gauk spalio 06 d. Visi pristatymo būdai

Dažnai perka kartu

Bendra prekių kaina 61.10  €
61.10  €
Kelti į krepšelį

Aprašymas

MM Duplex LSZH 2mm, 0.15db

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

Specifikacija

  • Gamintojas MicroConnect
  • Modelis FIB442010-2DC
  • Laido ilgis 10 m
  • Jungties rūšis Male connector / Male connector
  • Jungtis 1 LC/UPC
  • Jungtis 2 LC/UPC
  • Jacket material Low smoke zero halogen (LSZH)
  • Laido spalva Oranžinė
  • Pilnai abipusis (duplex) Taip
  • Fiber mode structure Multi-mode
  • Aprašymas Microconnect FIB442010-2DC. Cable length: 10 m, Fiber optic type: OM2, Connector 1: LC/UPC, Connector 2: LC/UPC, Core diameter: 50 µm, Connector gender: Male connector / Male connector, Full duplex, Cable colour: Orange
  • Fiber optic type OM2
  • Cladding diameter 125 µm
  • Insertion loss 0.15 dB
  • Core diameter 50 µm

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra

Panašios prekės

  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €
  • 0.0
  • 5-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
28.99  €
  • 0.0
  • 4-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
33.99  €

Klausk apie prekę

Telefonas (nerodomas)
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime