MicroConnect LC/PC-LC/PC 5m 62,5/125 MM - 5 m - LC - LC - Male/Male - Oranžinis

(Prekės kodas: 12335347) Pardavėjas: Varle.lt
0/5 ( 0 vertinimai | 0 Atsiliepimų)
19,99
Į KREPŠELĮ
PDF
Atsisiųsti
Pristatymas
6-8 d. d.
Liko tik
5+ vnt.
  • Klausk apie prekę
  • Aprašymas / Specifikacija
  • Atsiliepimai (0)
VARLĖ kodas
12335347
Microconnect LC/PC-LC/PC 5m 62,5/125 MM. Cable length: 5 m, Connector 1: LC, Connector 2: LC, Connector gender: Male/Male, Full duplex, Cable colour: Orange
Gamintojas
Microconnect
Laido ilgis
5 m
Jungtis 1
Lc
Modelis
Fib440005
Jungtis 2
Lc
Laido spalva
Oranžinė
Pilnai abipusis (duplex)
Taip
Veikimo temperatūra (t-t)
-40 - 85 °c
Aprašymas
Microconnect lc/pc-lc/pc 5m 62,5/125 mm. cable length: 5 m, connector 1: lc, connector 2: lc, connector gender: male/male, full duplex, cable colour: orange
Jungties rūšis
Male/male
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums
Atsiliepimai
Panašios prekės
EVRB1 - Įvairios prekės

EVRB1

 
19,96 1-3 d. d. (0)
GripGrab skarelė „Bandana“, Juodas - Įvairios prekės

GripGrab skarelė „Bandana“, Juodas

 
19,95 1-4 d. d. (0)